Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

хахахах како неко може да чита о финансијама :puke:

Ја бих пре умро него да читам те глупости.

 

Ево, пре бих читао оног наркомана Кроулија, он је барем смешан, може човек да се насмеје поштено од њега..али ово..

Share this post


Link to post
Share on other sites

neto sadašnje vrednosti, interne stope obrta, put-call opcije, fundamentalna analiza.. eto ukratko.

Ovo je tolko zanimljivo, da me stave u samicu i da mi daju samo tu knjigu, ja bi cepao papire i pravio avione od njih. :P:) :)

 

Pracet - Boja Magije

Ja sam to jedva pročitao.

Načisto me smorila knjiga. Kao šatro Autostoperski vodič, al' u epskom izdanju, a u stvari budalaština jedna velika.

Kako se tebi sviđa?

 

-------------------------

 

Inače, ja sad čitam klasik koji sam propustio kad bejah mlađi "Grof od MonteKrista".

Pročitah prvu knjigu i pri kraju ga je stvarno smorio. Nadam se da će cela druga knjiga biti kao početak prve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, ja sad čitam klasik koji sam propustio kad bejah mlađi "Grof od MonteKrista".

Pročitah prvu knjigu i pri kraju ga je stvarno smorio. Nadam se da će cela druga knjiga biti kao početak prve.

Neće, ima tako da ga razvlači do kraja. :mhihi:^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je tolko zanimljivo, da me stave u samicu i da mi daju samo tu knjigu, ja bi cepao papire i pravio avione od njih. :P:):)

 

 

što ste bre takvi.

jel svi koji slušamo metal moramo da budemo u stereotipima i da čitamo necro-fuqin-nomicron i kinga.

 

jel ovo tema "koju knjigu trenutno čitate?"

jeste.

 

trenutno čitam "freakonomics" levit&dubner. odlična je , za one koji nemaju moralnih problema sa tumačenjem sveta :D

preporuka za ranisa. ostali, nazad na pračeta i kraulija. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

što ste bre takvi.

jel svi koji slušamo metal moramo da budemo u stereotipima i da čitamo necro-fuqin-nomicron i kinga.

Ma šalimo se malo. :da:

I ja bih isto rado pročitao neku dobru knjigu o specijalnim efektima, ili animation survival kit, ili o česticama u 3DS maxu, a sumnjam da bi to nekoga ovde zanimalo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šalimo se malo. :da:

I ja bih isto rado pročitao neku dobru knjigu o specijalnim efektima, ili animation survival kit, ili o česticama u 3DS maxu, a sumnjam da bi to nekoga ovde zanimalo. :)

 

ja chitam sad php 4.1. a posle prelazim na mysql i ono dosta mi je kul bez obzira dal to nekog tangira .

 

samo je unkul chinjenica da je php 5 knjiga ustvari knjizica a php 4.1. ne mogu da nadjem na oficijelnom sajtu ka o jedan od programa za download pa pretrazujem neke oldschool diskove .

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...