Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

13 je meni ok album, ne znam sta je problem. Onaj spot jeste kretenski, kao i sama pesma, tu se lazem, ali album je skroz ok.

 

Kolajder je njesra, a ja licno nisam zadovoljan kako se kiko uklopio na onim koncertima sto su imali, i mislim da je novi album osudjen na to da ce biti najgori mega dejvov.

 

JLo(ass)>univerzum

 

Oooooo da!

Edited by rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znaš kako, posle decenije loših albuma(od Riska) mislio sam da ovaj bend nema više šta da ponudi, ali onda izlazi Endgame koji me je baš iznenadio(album ima od svega po malo, riffove, brzinu, melodiju). Srećno očekujem 13-icu, koja sem melodije nema ama baš ništa(isuviše mlak album, a znam da Dejvi ume opako da udari!!!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa da, kada se poredi sa engame to je nebo i zemlja. Moj licni utisak za endgame je bio da su na njemu namerno istakli Broderika u prvi plan, on se tu bas potrudio da napravni jebacke solaze.

 

A ova dvojica novih se zajebavaju na koncertima, vidi se da ih boli djoka da sviraju, Kiko nije ispostovao skoro nijednu martijevu solazu, valjda misli da je jak kurac. A Kris osim sto ni ugovor nema i zvanicno nije ni clan, deluje mi polu zainteresovan i polu ozbiljan. Pitanje sta ce biti od ovog albuma, ali endgame kvalitet mi za sada deluje nepojmljiv.

 

Elem, za par dana ce dejvu rodjendan, cini mi se, bilo bi lepo da izbaci neki singl, tizer ili makar kandidate za cover

Share this post


Link to post
Share on other sites

Broderik stvarno kralj na gitari (Marti je bog), nego ne znam što nije upeco onog "malog" iz Nevermora, on je beše i bio nekad na njihovim audicijama, mislim da bi Jeff super lego na Megadeth, mada se i on verovatno ispuco idejama na Neveru i Solo radovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...