Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

У, хвала за видео.

На Блаебермауту се појавила вијест о наступу нове поставе али су закачени вишеструки снимци "Trust" и "A Tout Le Monde"... мис'им.

 

Одлично је ово одсвирао Кико, само, јес' да су ови сви снимци чисти шрот, нисам нарочито одушевљен Адлером.

Реално, одсвирао је... али то је то, ништа више.

Додуше, немам појма какав је бубњар обзиром да не слушам LoG, ал' опет, велики је ово бенд, велика су очекивања.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je pokidao, ne može vrat da pomeri. Ja sam baš realan kad su veterani u pitanju, praštam kad malo ode glas i to, ali stvarno mi mnogo kad se neko ovoliko muči kao on.

 

Brate ne zajebavaj, svaki pravi fan zna da vrat ne može da pomeri jer je imao operaciju pre par godinama, skrljao je sebi vrat godinama mahnitog headbanga, sad ne sme da mrdne, odma će glava da se otkotrlja ako pretera.

 

A ja se zajebavam u prethodnom postu, a i u prethodnom, pomalo. Hihi

 

Samo mi žao što sam imao dvojku iz fizike na polugođu u drugom srednje pa me mama nije pustila na koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko zapravo metal može da bude ružan posao, kad Mustane, Tate i slični moraju da ga peglaju ovako pod stare dane. Kad vidiš nekog Rod Stewarta negde da je izašao da peva i dalje radi to dostojanstveno, a ovi metalci radnički do kraja, nema veze koliko para da su napravili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pričao je nekad Nergal ili neko kako će da bude zabavno gledati death metal heroje kako stare, da vidimo ko će duže da se drži u sedlu, a počeli su već uveliko bubnjari da ispadaju. Mada ima i onih gde je teži slučaj zanemoćavanje uglavu, nego telesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se upoznao s doticnim preko wikipedije i jutjuba. Nekad sam imao zivce za njih, i slusao sam dosta black i death metal bendova, bas me cudi sto nisam bio upoznat sa behemotom.

 

Nemoj.

U blek metalu je latentni homoseksualizam.

Svi smo imali neke krize, jedan je tako postao LGBT aktivista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...