Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ја сам једноставан човјек: видим Лазарову поруку на овој теми, притиснем срце.

Иначе, симпатично што им се Фридман придружио за ове три пјесме, да ми је то нешто не знам како посебно - није, посебно јер Марти сад изгледа као дефекташ (за секунду мање дефектно него - оригинално - прије Мегадета). Жалосно је што воз за поновно окупљање златне поставе неповратно отишао али с обзиром да се вријеме не враћа уназад, "дај шта даш".

Искрено, чекам неку наредну фазу Мегадета (новог бубњара и гитаристу), ово тренутно ми не лежи нарочито, посебно што су Кико и Дирк у тешком раскораку: Кико хвата сваку могућу кривину што се технике тиче, креативност на нивоу Кирк послије Стенгера а Дирк никакав осјећај, механичка свирка без ударца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/6/2023 at 4:16 AM, Vlaja Buraz said:

Ја сам једноставан човјек: видим Лазарову поруку на овој теми, притиснем срце.

Иначе, симпатично што им се Фридман придружио за ове три пјесме, да ми је то нешто не знам како посебно - није, посебно јер Марти сад изгледа као дефекташ (за секунду мање дефектно него - оригинално - прије Мегадета). Жалосно је што воз за поновно окупљање златне поставе неповратно отишао али с обзиром да се вријеме не враћа уназад, "дај шта даш".

Искрено, чекам неку наредну фазу Мегадета (новог бубњара и гитаристу), ово тренутно ми не лежи нарочито, посебно што су Кико и Дирк у тешком раскораку: Кико хвата сваку могућу кривину што се технике тиче, креативност на нивоу Кирк послије Стенгера а Дирк никакав осјећај, механичка свирка без ударца.

Da, bravo za Kika!!! Ni jednu jedinu solazu nije skinuo notu-za-notu, sve ih je iskasapio na neki nacin. Dobro, poneku svoju odsvira kako treba, ali i njih je poceo da kasapi. Alo buraz, osmu godinu si u bendu! Onaj Broderik nije imao neki nastup, ali kad ga ne gledas, nego samo slusas, nema solaze koju nije ispostovao. Nista nije kasapio, nista nije dodavao. 

Za Dirka ne znam, meni je njegov vajb ok, posle Drovera mi je premija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da kazem da sam slusao bilo sta sa Kikom ni live ni na albumu, ali verujem da mu Dave daje vise prostora jer je jedini post-Marty gitarista koji je zapravo vodio svoj bend uspesno i bio uspesan autor pre nego sto je dosao u bend. Broderick je definicija lika koji svira sta mu se kaze, svaki autorski pokusao mu bio sranje.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...