Jump to content

Islam


Wolf

Recommended Posts

stvarno se i ja primam kao sivonja icon_smile.gif

Nego to me podsjeti na blondie. Pocnes neku svadju, kazes sve i svasta, a na kraju - sto se primas, to nije ozbiljno i sl. biggrin.gif

 

Idi uci da mjesis pitu, bice ti koristno kad se udas... mada sudeci po tvom potpisu, ipak baratanje oklagijom nece bit primaran posao icon_mrgreen.gif

ma ja sam bre skroz, ozbiljna ne zajebavam se uopste, mislim da si degen, kreten, jebala te pita!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da diskusija, ali evo tvoj post, tj posljednjih nekoliko - iskljucivo su o MENI. ili mozda o prinosu psenice u Azerbejdzanu? pogledaj svaku svoju recenicu, a onda svrati na temu ISUS HRIST i pogledaj moj post upucen Gwidionu gdje sam povadila isti fazon - `ovo je samo diskusija, ne fantaziraj, nije o tebi` - dok je svaka recenica upucena na racun MOJE vjere, moje familije, mog zanimanja, izgleda, kojecega

 

Kolko sam se ja bavio tvojim zanimanje, izgledom, familijom i kojecim mozes provjerit ako uzmes da citas moje postove. Ono cime se ja bavim jeste tvoje izneseno misljenje, kao sto se ti bavis mojim ili Gwydion-ovim, ili misljenjem bilo koje osobe ciji ti se stav ne dopada. Ali to je forum, koji sluzi da se diskutuje o tim stvarima.

Opet ti ponavljam da previse tripujes u vezi fantazija, nisi toliko bitna

 

takodje, ja ti nisam objasnjavala svoju `zenstvenost` - nego sam ti adekvatno odgovorila na tvoj ponizavajuci post (u kome ima 1% sale a 99% ozbiljnosti - dakle, zaobidji me sa salama, bilo kakvim) upucen meni kao zenskoj osobi. to o vuku karadzicu i cesanju jaja pri ustajanju sacuvaj za neku crnogorku, s durmitora recimo.

 

Ako je moja prica o oklagiji (koja je bila zajebancija, ponavljam po 100-ti put) bila povod da ti nekom dokazujes neke stvari i pricas kako si pucala iz puske, isla po frontovima i radila ne znam kakve stvari, onda icon_smile.gif

A vidim sad se sprdas nesto sa durmitorskim crnogorkama? Bar ne pustaju brkove, ako ti to nesto znaci

 

sto se tice KULTURE..... ako kazem, na kraju posta - POZDRAV, to i mislim. pozdrav, ni manje ni vise. cao - cao. ne osmijehujem se, ne padam u nesvijest od ljubaznosti, cisto kao znak KOMUNIKACIJE kazem - POZDRAV. NAGLASAVAM DA JE TO IZ KULTURE KOMUNIKACIJE, jer ja tebe ne znam, ni ti mene - nema sta da ti se osmjehujem niti ulizujem. TO NIJE NI KISELI POZDRAV, nego najobicniji koji upucujem apsolutno SVIM ljudima ovdje, CAK i onima koje ZNAM LICNO.

ne vidim zasto bih recimo tebi ili bilo kome ovdje koga ne poznajem rekla - OD SRCA TE POZDRAVLJAM. to bi valjda bilo stvarno `odvratno i licemjerno` zar ne??

KULTURA KOMUNIKACIJE pozdrazumijeva da se tako pozdravljam i sa komsijama Hi, HOW ARE YOU, i prodjem. a ne padamo od srca u nesvijest niti to HI , HOW ARE YOU KAZEMO KISELO. nego NORMALNO i UOBICAJENO.

 

Opet po ko zna koji put propustas poentu. A ona jeste - ako nekoga pozdravljas, nema potrebe da naglasavas jel to 1. iz kulture 2. iz miloste 3. preko kurca 4. iz ljubavi. Pozdravis, i zavrsis pricu... napisala si skoro roman povodom toga, a sve je moglo stati u 2-3 recenice.

 

a krenulo je od tvog zajebantskog posta meni na kraju kog si stavio  pivopije.gif sto je upravo `odvratno i licemjerno`.

 

Ne znam jesi li glupa ili beozbrazna. Ako se ne sjecas, ti si prva stavila znak pivopije.gif nakon cega sam ja odgovorio isto. Podji i pogledaj ako ne vjerujes (i ne zaboravi da editujes, cisto da bi po 138498y272309823x10 put bila u """"pravu""")

E to ja zovem odvratnim i licemjernim...

 

 

balerina

 

ma ja sam bre skroz, ozbiljna ne zajebavam se uopste, mislim da si degen, kreten, jebala te pita!

 

Ti se jedan retard. Prestani da me prozivas i lijecis svoje kompekse na meni. Dobro veli Totem, imas nekih problema sa muskarcima. Ajde sad fino iskuliraj me, a ako ne mozes - bar bez prozivki i psovki. Probaj sa nekom smislenom raspravom, za pocetak

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

balerina

 

 

 

Ti se jedan retard. Prestani da me prozivas i lijecis svoje kompekse na meni. Dobro veli Totem, imas nekih problema sa muskarcima. Ajde sad fino iskuliraj me, a ako ne mozes - bar bez prozivki i psovki. Probaj sa nekom smislenom raspravom, za pocetak

Ti pricas meni da ne psujem i da ne prozivam, a pogledaj ti sta radis, i pricas da te podsecam na blondi sto cas pricam ozbiljno a cas se zajebavam a ti radis exactly the same!!! A ja se ne zajebavam, ja sve mislim ozbiljno sa dozom crnog humora, probleme sa muskarcima pre imas ti nego ja, i lepo sam rekla kad mislim da neko sere, kao sto si ti srao za oklagiju, ja ga napadam, ali ako si se salio ok, ne zameram ti, a ako stvarno tako mislis.....bolje....ma nema veze....necu sad!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта да искулира, лупи јој бре шамар.. icon_smile.gif

 

...bez Isusa kao orao bez krila...

 

Само да поменем, (а има и неке везе са карикатурама Мухамеда) када су у Енглеској 2001. у једном бољем (тиражнијем) недељнику изашле карикатуре које су приказивале Исуса на подругљив начин, где сте онда били? Него смо ми изазили да протествујемо.

 

Исус је требало да буде последњи Посланик (што се може закључити из доста ајета), али пошто су људи узели и изврнули његово учење, морао је бити послат један после њега- Мухамед, и да се лепо утврди Божији закон- да буде поштован, и немењан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта да искулира, лупи јој бре шамар.. icon_smile.gif

 

...bez Isusa kao orao bez krila...

 

Само да поменем, (а има и неке везе са карикатурама Мухамеда) када су у Енглеској 2001. у једном бољем (тиражнијем) недељнику изашле карикатуре које су приказивале Исуса на подругљив начин, где сте онда били? Него смо ми изазили да протествујемо.

 

Исус је требало да буде последњи Посланик (што се може закључити из доста ајета), али пошто су људи узели и изврнули његово учење, морао је бити послат један после њега- Мухамед, и да се лепо утврди Божији закон- да буде поштован, и немењан.

Cekaj, bre, ti si stvarno musliman?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kad mene neko psuje, vrijedja i radi sl. stvari bez razloga, normalno je da cu odgovorit na to. Ali opet moje psovke mozes izbrojat na prste, dok si ti mene (i to u samo jednom postu) bez ikakvog povoda nagrdila samo tako. Fino uzmi pa opet procitaj onaj famozni post, pa se opet javi.

 

2. U mojim postovima se jasno moze vidjet kad se zezam, a kad sam ozbiljan. Ja ne pisem kilometarske postove i vodim duge rasprave da bih na kraju rekao - e zezao sam se, nista od toga nije bilo ozbiljno. Naveo sam hiljadu puta da je ono sa oklagijom bila zajebancija, ali nekim ljudima to ne ulazi u glavu.

 

3. Prijetnje prijetnje... aj odmori malo. Tvoje personalne probleme ostavi za sebe, potrudi se da ih ne iznosis ovdje i ne napadas druge zbog toga. Fino sam ti rekao, nauci da se ponasas i onda mozemo normalno da diskutujemo.

Toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, само се зезам.. icon_wink.gif

 

 

 

 

 

 

пс. Јел видите ви слику у мом потпису? Ја видим само текст.. Ради када ставим исто то у поруку, у потпису неће... Бем ти овај форум...

Edited by Фехим Мусакадић

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kad mene neko psuje, vrijedja i radi sl. stvari bez razloga, normalno je da cu odgovorit na to. Ali opet moje psovke mozes izbrojat na prste, dok si ti mene (i to u samo jednom postu) bez ikakvog povoda nagrdila samo tako. Fino uzmi pa opet procitaj onaj famozni post, pa se opet javi.

 

2. U mojim postovima se jasno moze vidjet kad se zezam, a kad sam ozbiljan. Ja ne pisem kilometarske postove i vodim duge rasprave da bih na kraju rekao - e zezao sam se, nista od toga nije bilo ozbiljno. Naveo sam hiljadu puta da je ono sa oklagijom bila zajebancija, ali nekim ljudima to ne ulazi u glavu.

 

3. Prijetnje prijetnje... aj odmori malo. Tvoje personalne probleme ostavi za sebe, potrudi se da ih ne iznosis ovdje i ne napadas druge zbog toga. Fino sam ti rekao, nauci da se ponasas i onda mozemo normalno da diskutujemo.

Toliko...

Kad bi ti procitao moj famozni post gde sam popizdela zbog te oklagije, shvatio bi da se tvoje ime tu ni ne spominje! Namerno sam se ogradila zato sto nisam bila sigurna dal se zezas, ili si ozbiljno u tom fazonu, pa sam zato govorila uopsteno o takvim likovima, i njih sam terala u tri lepe... a ne tebe, zato nemoj vise molim te, ostalo sto sam nastavila da se napusavam s tobom je zato sto si se ti odmah javio i poceo mene direktno da vredjas, pa sam stekla utisak da si stvarno u tom fazonu, tako da ako ti nisi takav covek, i ako je ono stvarno bila zajebancija, onda izvini ako sam te uvredila, i ajde da nastavimo dalju raspravu o ovoj temi u miru!!! Vazi!!! icon_rolleyes.gif

 

fexime

 

za te samare...., ok, ajde, necu da kazem nista!!! icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

 

Ко хоће, може у некој муслиманској библиотеци да нађе књигу ,,како најбоље тући жену''. biggrin.gif

Углавном, најболније што не оставља трагове је кратким и савитљивим прутом по горњем делу шака....

 

јој.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

 

Ко хоће, може у некој муслиманској библиотеци да нађе књигу ,,како најбоље тући жену''. biggrin.gif

Углавном, најболније што не оставља трагове је кратким и савитљивим прутом по горњем делу шака....

 

јој.... icon_smile.gif

I dobro, da li je moguce da ovo nece niko da obrise!!! MOLIM VAS MODERATORI, PREKLINJEM VAS, BRISITE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта ти је бре, шта се нервираш...

 

Па то ће бити нормално кад ислам завлада светом.. icon_smile.gif

slusaj, u osnovi islama, cini mi se u samom zacetku, nije bio uopste cilj da islam zavlada svetom, pogotovu ne na surov nacin na koji su to muslimani kasnije radili! uzasno je lose nasilno nabacivati nekome svoju teoriju o bogu, pogotovu zato sto niko ne moze sa sigurnoscu da tvdi da bog postoji, a i verovati je sasvim drugacije od toga biti primoran da prihvatis veru!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

То што ти под тиме подразумеваш да ће то бити урађено силом, то је твој проблем. Истина ће победити, у то сам уверен, а ислам ће завладати мирним путем. Куран на више места указује на бесмисленост и немогућност наметања вере силом.

 

Иначе у протеклих 15 година Ислам се брже ширио него Хришћанство у пуном залету (од 1- па до 3,4 века, и у периоду руског и грчког мисионарства у средњем веку.)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

То што ти под тиме подразумеваш да ће то бити урађено силом, то је твој проблем. Истина ће победити, у то сам уверен, а ислам ће завладати мирним путем. Куран на више места указује на бесмисленост и немогућност наметања вере силом.

 

Иначе у протеклих 15 година Ислам се брже ширио него Хришћанство у пуном залету (од 1- па до 3,4 века, и у периоду руског и грчког мисионарства у средњем веку.)

Ne bitno!! ja mislim isto kao i ti, i nemam nista protiv islama, imam mnogo prijatelja muslimana, ali ne volim one komentare, za tucu zena, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То што се у Курану дозвољава да се туче жена, да се каменују људи, да се бичују, су ствари које су се ретко кад практиковале и за Мухамеда, и првих калифа. Оне су ту као предострожност.

 

Хришћанство је, иако искривљеног учења, сачувало доста ствари које су биле ту у почетку, а нпр данас су код ,,Хришћана'' потпуно изгубљене. (Нпр, био је пре пар недеља скуп вероучитеља Србије, и као прво- ми имамо више вероучитељки него ви, (за јеше не знам, пошто је била субота, а њима је прописано 2000 корака максимум на шабат), а друго, хришћанске вероучитељке су биле обучене скоро к'о да су на штајгу кренуле. Била је једна у краткој сукњи (изнад колена), две у панталонама (а једна у уским), а све се намирисале, уби ме у главу кад сам пролазио поред њих. А онда погледаш наше вероучитељке, пола у хаљинама, пола у сукњама, лепо мараме на глави, и (као мушкарац кажем, не као муслиман, или моралан човек уопште) прелепо су изгледале; не можеш ни да пропустиш њихову лепоту, када неможеш, за разлику од хришћанки, да им гледаш у ноге, груди, рамена, итд- уопште голи део тела..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

То што се у Курану дозвољава да се туче жена, да се каменују људи, да се бичују, су ствари које су се ретко кад практиковале и за Мухамеда, и првих калифа. Оне су ту као предострожност.

 

Хришћанство је, иако искривљеног учења, сачувало доста ствари које су биле ту у почетку, а нпр данас су код ,,Хришћана'' потпуно изгубљене. (Нпр, био је пре пар недеља скуп вероучитеља Србије, и као прво- ми имамо више вероучитељки него ви, (за јеше не знам, пошто је била субота, а њима је прописано 2000 корака максимум на шабат), а друго, хришћанске вероучитељке су биле обучене скоро к'о да су на штајгу кренуле. Била је једна у краткој сукњи (изнад колена), две у панталонама (а једна у уским), а све се намирисале, уби ме у главу кад сам пролазио поред њих. А онда погледаш наше вероучитељке, пола у хаљинама, пола у сукњама, лепо мараме на глави, и (као мушкарац кажем, не као муслиман, или моралан човек уопште) прелепо су изгледале; не можеш ни да пропустиш њихову лепоту, када неможеш, за разлику од хришћанки, да им гледаш у ноге, груди, рамена, итд- уопште голи део тела..)

Pa zato ja nisam ni hriscanka a ni muslimanka, posto mi je sve to suludo....

 

Prvo, svako ima prava da se oblaci kako hoce, i zene i muskarci, i da stavljaju koliko god zele parfema! Kako su hriscanke bile obucene tamo, je skroz ne bitno i to ne treba da se posmatra generalno(uopsteno) jer ima mnogo hriscanki koje se ne oblace oskudno!! Ja, iskreno, vise volim da se razgolitim nego da se zatarabim, jer se tako osecam komfornije! Znaci, tako se oblacim zbog sebe, a ne da bih dokazivala svoj izgled (lepotu, nazovi kako hoces)! A ako je za muslimanke zabranjeno da se obuku oskudnije, meni je to iskreno jako glupo i odvratno,(bez uvrede), i vrlo besmisleno! Jer je samo za zene tako predodredjeno!!(bljak), i odmah da ti kazem, nemoj da se osetis prozvan, to je samo moje jebeno misljenje, i osecanje!!!

 

A sto se tice toga cije je ucenje iskrivljeno.... zao mi je ali gresis!!!

Za mene su oba iskrivljena, i oba su se menjala cesto(ne znam koliko)!! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

То што се у Курану дозвољава да се туче жена, да се каменују људи, да се бичују, су ствари које су се ретко кад практиковале и за Мухамеда, и првих калифа. Оне су ту као предострожност.

Cekaj, predostroznost, cemu....?

 

Pa zar vi niste jaci od zena....?

 

Zar nije lepse da budete nezni i fini...!

 

I da uzivate...kakva tuca.... ovo je 21.vek...ja sam u skoli ucila da se pesnicom nista ne resava....ili batinom....sve jedno....Zato valjda imamo sposobnost govora...da mozemo da se dogovorimo, da razgovaramo na miran nacin, a ne da se bijemo kao neki majmuni....bez mozga????

 

Inace to, kada neko upotrebljava silu, umesto argumenata u nekoj raspravi, odnosno svadji, to se zove logicka greska, valjda argumentum ad baximum, nisam sigurna da li se bas tako zove, a primer za to ti je: svadjaju se muz i zena i ovaj vise nema argumenata i posto je jaci, uzme i tresne je!!! To je logicka greska i samo dokazuje da je ovaj kreten!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад већ помињеш школу- ео систем школовања, не само у нашој државаи већ на целом западу- а само је један разлог за то- укидање суботе- буботе, и прутића. Да то није избачено да видиш како би школе пуцале од рада, а не да је деци школа ,,смарање'', и да су професори глупи, и да су књиге досадне...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад већ помињеш школу- ео систем школовања, не само у нашој државаи већ на целом западу- а само је један разлог за то- укидање суботе- буботе, и прутића. Да то није избачено да видиш како би школе пуцале од рада, а не да је деци школа ,,смарање'', и да су професори глупи, и да су књиге досадне...

auuuuuuuu, ja se izvinjavam, ali kakve crne veze ovo ima s onim sto sam ja pisala!!!???

Share this post


Link to post
Share on other sites

пс. Јел видите ви слику у мом потпису? Ја видим само текст.. Ради када ставим исто то у поруку, у потпису неће... Бем ти овај форум...

Укинуте слике у потпису...

 

 

Успут, нека Италијанка из Америке ће да црта карикатуру Мухамеда са својим женама, камилама и тако то... Прочитао сам данас у В. новостима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Укинуте слике у потпису...

 

 

Успут, нека Италијанка из Америке ће да црта карикатуру Мухамеда са својим женама, камилама и тако то... Прочитао сам данас у В. новостима.

Укинуте. Покушај да промениш потпис. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...