Jump to content

Islam


Wolf

Recommended Posts

This kind of marriage was permitted during the year of the Conquest of Makkah for three days, then it was disallowed and prohibited until the Day of Resurrection. This was reported by Muslim (1406).

 

he

 

 

A nemoj se cuditi, ima nas... i sve vise, hvala Bogu. :)

 

Izvini za ovo poslednje, prevideo sam ono "aks", mislio sam da mene pitas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

This kind of marriage was permitted during the year of the Conquest of Makkah for three days, then it was disallowed and prohibited until the Day of Resurrection. This was reported by Muslim (1406).

nisi otkrio toplu vodu. na ovom "islamofobichnom" sajtu ka kome sam stavljao link takodje pishe da suniti misle da takav brak nije vishe dozvoljen, a da ga shiti i danas praktikuju, poJenta je da je muhamed odobrio prostituciju. dal ju je odobrio za jedan period, ili zauvek, potpuno nebitno, svejedno ju je odobrio.

 

A nemoj se cuditi, ima nas...

ne chudim se tome shto balija ima, bicje vas sve vishe i vishe, nego tome shto si ti u zabludi da si srbin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Balija ne znam sta je, Bosnu sam samo na slici video, kao i Tursku. Majka mi je Srpkinja, otac mi je Srbin. Ma bice ipak da sam Marsovac. :)

 

Da je u islamu bitna nacija, pa da se i uvredim, ovako, ja sam sta sam i u svojoj veri sam zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitao sam aksa, poshto ti chestita praznike.

 

Ја сам, хвала Богу, крштен пре више од 32 године, никад помислио нисам о "конверзији", а нарочито не у Ислам. А ти?

 

 

 

Такође, зајебите ту причу о националности. Ако је човек Србин рођен у муслиманској породици, па још и тврди за себе да је Србин, нема шта ко да му прича да није.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако је човек Србин рођен у муслиманској породици, па још и тврди за себе да је Србин, нема шта ко да му прича да није.

 

Nisam iz muslimanske porodice, tacnije, niko u familiji mi nije bio iz te price... a sto se mene tice, o nacionalnosti sigurno ne zelim trositi mnogo reci, niti da mi o ratu pricaju oni koji nisu ni u skolu krenuli kada je bio aktuelan. Ja sa tim ratom nemam veze nikakve, niti me interesuje da zauzimam strane kada je to u pitanju.

 

Hvala jos jednom za kulturno ophodjenje! (nisam sarkastican, naravno!)

Edited by hezbollah

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto ti smatras da su jedini hriscjani zatucani fundamentalisti poput tebe je tvoj problem.

сам Христос каже: ко воли оца или мајку више него мене, није мене достојан, ко воли сина или кћер више него мене, није мене достојан (Мт.10,37) и сваки од вас који се не одрекне свега што има не може бити мој ученик (Лк.14,33)

то је лепо сумирао свети Василије Велики: Онај ко је пристрасан према било чему садашњем или у себи трпи било шта од онога што макар и најмање одвлачи од заповести Божије, не може постати ученик Господњи. (правило 2.3)

дакле не сматрам ја да су једино затуцани фундаменталисти Хришћани.

 

govoris o sebi?

не него о твојој мами. немој буџити поустове, ако не желиш да учествујеш конструктивно у разговору, батали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

не него о твојој мами. немој буџити поустове, ако не желиш да учествујеш конструктивно у разговору, батали.

volio bih da mi ovako spomenes mamu uzivo :) mislim da bih ti izbio hriscanstvo iz glave

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto ti smatras da su jedini hriscjani zatucani fundamentalisti poput tebe je tvoj problem.

 

Ali jesu samo "zatucani fundamentalisti". Ne može se biti malo hrišćanin, ili uglavnom hrišćanin. Držiš se onoga što piše, nema tu mnogo filozofije.

 

Što se tuče tiče, Rogozub ima dosta iskustva sa protesta i drugih mirnih manifestacija, ali morbid god je Crnogorac®, oni su tradicionalno zajebaTi... Biće zanimljivo u svakom slučaju...

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto ti smatras da su jedini hriscjani zatucani fundamentalisti poput tebe je tvoj problem.

 

Не, ја сам итекако "фундаменталан". "Ко није са мном, против мене је и ко са мном не сабира, расипа". Међутим, честитање празника (ма који био, 8. март, Рамазан или Нова Година) сматрам цивилизацијском тековином, основним елементом културног опхођења (попут добар дан) и ти фазони. С друге стране, апсолутно очекујем "Христос се роди" кад дође време.

Човек се појавио, био културан и фин, случајно се погодило да му баш тог дана почиње најважнији месец у животу и ствар се намеће сама по себи...

 

крштен је далеко од Хришћанин. пошто иначе Хришћани верују да су све остале вере лажне, и ни на који начин не учествују у њиховим празницима, па ни честитањем...

 

Ниси ми одговорио на питање. Ја никад везе са Исламом имао нисам, нити помишљао о било каквој конверзији, а ти?

 

 

Најбитније - туче се заказују преко ПП.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ко хвали туђу, на Православну веру хули, рече свети Теодосије Руски. ако си "фундаменталан" онда се према лажи односи као лажи.

 

Ниси ми одговорио на питање. Ја никад везе са Исламом имао нисам, нити помишљао о било каквој конверзији, а ти?

да. какве то везе има са тим да ти, без размишљања о конверзији, честиташ празнике припадницима те вере која је дело ђавола. као да кажеш сатани- свака ти част што си измислио тај глупави празник и лажни пост, баш ти је била добра идеја. исто ова глупост са Божићним поздравом, који очекујеш од људи који се клањају ђаволу. фундаменталан си ти до јаја...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ко хвали туђу, на Православну веру хули, рече свети Теодосије Руски. ако си "фундаменталан" онда се према лажи односи као лажи.

 

 

да. какве то везе има са тим да ти, без размишљања о конверзији, честиташ празнике припадницима те вере која је дело ђавола. као да кажеш сатани- свака ти част што си измислио тај глупави празник и лажни пост, баш ти је била добра идеја. исто ова глупост са Божићним поздравом, који очекујеш од људи који се клањају ђаволу. фундаменталан си ти до јаја...

ban.

i pismeni protest dr Irineju Bulovichu i dr Bogoljubu Shijakovichu.

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...