Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

I ti si klasičan debil, pa nikome ništa. :pivopije:

 

alo duklja, nije ti ovo Zabjelo, mada je sve više čobana na forumu :haha:

 

Aronofski je klasičan Holivud, dakle kad neko napiše da on ''nije ukalupljen u holivudsku filozofiju snimanja filmova'' taj lupa žestoko. Minusi tu ne pomažu.

 

Lupio si, smiri se, prihvati grešku, pokušaj da se ne ponašaš k'o derište.

 

-----------

 

Inače, pogledao sam par domaćih filmova, preporučio bih

 

LOV NA JELENE i SAN O RUŽI

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo duklja, nije ti ovo Zabjelo, mada je sve više čobana na forumu :haha:

 

Aronofski je klasičan Holivud, dakle kad neko napiše da on ''nije ukalupljen u holivudsku filozofiju snimanja filmova'' taj lupa žestoko. Minusi tu ne pomažu.

 

Lupio si, smiri se, prihvati grešku, pokušaj da se ne ponašaš k'o derište.

 

 

A ja tebi kažem da svako ko upada u (tuđu) diskusiju sa "sa koje si ti grane pao" je klasični debil,koji je uz to i nevaspitan.

Takođe,neko ko zadnjih 50 strana na temi Humor se ponaša kao najkretenskije derište,a druge optužuje za isto,je ništa drugi do klasičan debil,koji je uz to i infantilan.

Dalje,neko ko odmah počinje da narod onoga sa kim je u polemici upotrebljava u pežorativnom smislu,je klasični debil,koji je uz to i nacionalista koji nikad neće prežalit maj 2006-e godine. (mada,to smo znali odavno).

Sljedeće,zar stvarno misliš da bi se iko normalan upuštao u diskusiju sa tobom o bilo kojoj smislenoj temi (kao što je ova o Aronofskom),kad ti ubjeđuješ 30 ljudi da im je smisao za humor loš i da im ukus ne valja? Ne želim ni da mislim kakav bi bio u ovakvoj.

O ovome za minuse ću se samo nasmijati. Mislim da ti nijesam dao niti jedan,čak ni na Bachelor grandpa meme-u.

 

 

Na kraju,najiskrenije mislim da si jedan mali jadov,tankih ruku,velikog stomaka i guše, krivih nogu i užasnog zadaha,koji svoje komplekse pokušava da izliječi putem Internet rasprava,tako da ću te opet bačit na ignore,pa neka ne mogu da vidim nijednu sliku u postovima drugih članova na temi "Humor".

 

Pozdrav.

Edited by In The Flesh
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

:haha:

 

Prvo, ja pričam o filmovima, ako hoćeš da širiš temu nema problema, samo to će verovatno biti obrisano.

 

Kakve ovo ima veze sa Humorom? Ja pojma nema ko je kakve minuse tamo davao ili nije davao, pa bilo vas je podosta, OVO NEMA NIKAKVE VEZE SA TIM VEĆ ARONOFSKIM :haha:

 

A ja tebi kažem da svako ko upada u (tuđu) diskusiju sa "sa koje si ti grane pao" je klasični debil,koji je uz to i nevaspitan.

 

Nevaspitanje priznajem, nemam ja ništa protiv njega, samo ne može neko da se uvredi što sam rekao da je žestoko lupio u vezi Aronofskog kada jesi lupio. Nije to pitanje ukusa, to su činjenice, Aronofski potpuno prati klasičnu holivudsku školu, nešto je kao pametovao u filmu Pi, i nakon toga on je klasični Holivud.

 

Kakve to veze ima sa smislno za humor (jer o ukusima ne vredi raspravljati) stvarno ne znam. Postoje FAKULTETI na kojima možeš naučiti da je Aronofski klasični holivudski reditelj. Ne postoje fakulteti za humor, neko ima ulični a neko neki drugi smisao za humor, i tu malo kakve rasprave može biti.

 

Dakle, reći ''sa koje si ti grane pao'' je toliko daleko od ''debilu'' da ti očigledno ne shvataš razliku, pa bi možda mogao da je naučiš. Ekvivalent mojoj ''uvredi'' bi bio nešto tipa da meje mama ispustila na glavu kad sam bio mali, ali ne eksplicitne čobanske fore koje si ti izbljuvao...

 

 

 

Takođe,neko ko zadnjih 50 strana na temi Humor se ponaša kao najkretenskije derište,a druge optužuje za isto,je ništa drugi do klasičan debil,koji je uz to i infantilan.

 

Opet - Kakve ovo veze ima sa Humorom? Mislim mogu da ti odgovorim samo i dalje ne znam kakve ovo ima veze sa Humorom a ne sa tvojim nepoznavanjem Aronofskog? Samo neko ko bi zbog tog mobinga pobegao u ćošak je po definiciji klinac. Stao sam iza onog što mi je bilo smešno i tačka, nikog nisam vređao prvi, i dalje smatram da je grandpa car, valjda imam pravo na to?

 

S druge strane, niko nema pravo da kaže da su 2 i 2 pet i da Aronofski nije Holivud, jer to prosto nije tačno. za razliku od ukusa u slučaju HUmora, ovo su ČINJENICE koje nemaju veze sa temom Humor.

 

Dalje,neko ko odmah počinje da narod onoga sa kim je u polemici upotrebljava u pežorativnom smislu,je klasični debil,koji je uz to i nacionalista koji nikad neće prežalit maj 2006-e godine

 

Nikakav ja narod nisam spominjao, dukljani nisu narod, Zabjelčani, Podgoričani i Cetinjani nisu narod, a ti po svemu sudeći pripadaš tom volim-da-se-kurčim mentalitetu, teško da si iz nekog drugog dela CG.

Crnogorce nisam ni spominjao, a ladno sam proslavio kad ste napokon otišli. Pa samo debil bi plakao za vama.

 

 

kad ti ubjeđuješ 30 ljudi da im je smisao za humor loš i da im ukus ne valja?

 

Pre će biti da je bilo obrnuto, gomila klinaca se našla da mene ubeđuje da mi je smisao za humor loš, ja njima to nikad nisam rekao, eventualno sam im rekao da im je ukus ograničen što i jeste

 

 

Na kraju,najiskrenije mislim da si jedan mali jadov,tankih ruku,velikog stomaka i guše, krivih nogu i užasnog zadaha,koji svoje komplekse pokušava da izliječi putem Internet rasprava,tako da ću te opet bačit na ignore,pa neka ne mogu da vidim nijednu sliku u postovima drugih članova na temi "Humor"

 

pa sad, ja najiskrenije ne brinem kako me ti zamišljaš, da znaš nešto ne bi lupio da Aronofski nije Holivud.

 

A što se tiče mojih mera to tek ne vredi komentarisati, o svemu si pričao sem o tome da si lupio o Aronofskom, a mere su odavno zapisane verovatno negde na početku teme o Teretani na Sportu, pa ako si toliko radoznao iskopaj :haha:

 

Ubuduće se potrudi da mi objašnjavaš kakav mi je humor na istoimenoj temi, ovo je tema o filmu, o kojem pojma nemaš, pa ti smeta malo peckanje, tipično podgorički.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad vidim ovo. Šta ja znam, nije mi se dojmio kao celina. Ništa me, vala, nije uvuklo u priču.

Isto. Previše raznih priča da bi mi bilo stalo do sudbine ijednog od likova. Plus što su neke scene razvučene do bola, po mom mišljenju da je malo kraći bio bi malo bolji.

Bio mi je zanimljiv jer sam saznao kako stvari funkcionišu u favelama (da uzmemo da je stvarno onako), ali ništa mi nije bilo posebno dobro osim toga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam pre neki dan Battle: Los Angeles i OK je. Nisam ocekivao da bude film koji ce oduseviti kriticare, bilo mi je bitno da bude zabavan sto i jeste. Nego, je l' gledao neko Neprijatelj? Je l' valja?

 

EDIT: E da, gledao sam (na silu) How Do You Know i govno je. Ne znam kako bi nekome ispricao o cemu se radi. Nema poente uopste. Mozda ima 2-3 scene da sam se nasmejao...

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je pozitivno iznenadio, posebno s obzirom na to da sam znao premisu. Gledao sam u bioskopu i mislim da vredi, a cenim i "trip momente" sa tragom ukusa starih pepsi reklama, opstanka, barake i sl. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

postoji mali milion boljih filmova o ekstremnim sportovima, pa i planinarima, npr Touching the Void (2003)

 

Sećam se i jednog filma u kojem se dvojica takmiče ko će prvi do vrha, vide zaleđene leševe na svom putu, jedan krene sa lošije i strmije strane ali dođe prvi. Drugi izlomi kičmu blizu vrha. Nikako sad ne mogu da se setim imena tog filma, ali među najjačima je

 

127 HOURS je EMO-BOZA.

 

evo i mog teksta o ovom mediokritetu ako nekog zanima

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se i jednog filma u kojem se dvojica takmiče ko će prvi do vrha, vide zaleđene leševe na svom putu, jedan krene sa lošije i strmije strane ali dođe prvi. Drugi izlomi kičmu blizu vrha. Nikako sad ne mogu da se setim imena tog filma, ali među najjačima je

opis me podseti na North Face. ne znam da li taj film imas u vidu, ali je on takodje odlican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...