Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Tales From The Dead

Infection

Reincarnation

Cursed

 

 

Sve japanski filmovi.

 

Naravno, ne spominjem Ring, Grudge i ostale poznate japanske horor filmove, to si verovatno gledao. Verovatno znas da japanski Ring ima 5 delova, dok americki samo 2 (za sada).

Edited by Novaliis
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala buraz. :pivopije:

 

Nisam gledao nijedan od ta četiri što si mi predložio. Kompleksnom eci-peci-pec metodom sam odlučio da ću večeras da gledaaaaaam Infection. :mrgreen: Ako preživim pričaću. A da, ove ostale filmove sam već gledao (doduše ne baš svih pet delova Ring-a).

 

Aj' da i ja predložim neki film:

 

hollywood-chainsaw-hookers.jpg

 

Hahaha.

 

No comment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam očekivao više od tog filma. Bar što se tiče radnje... Previše filmova ima na taj isti kalup.

 

Meni je cool.... the fighter i toy story su mi najbolji filmovi nagradjeni oskarom iz ove ture...

 

istina je da ima na isti kalup filmova, al je ovaj nekako najrealniji, ostali su sve onako romanticharski uradjeni, idealizovani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Čudan film skroz... Nije mi držao pažnju do kraja pa sam ugasio pola sata pred kraj.

 

 

Meni je cool.... the fighter i toy story su mi najbolji filmovi nagradjeni oskarom iz ove ture...

 

istina je da ima na isti kalup filmova, al je ovaj nekako najrealniji, ostali su sve onako romanticharski uradjeni, idealizovani...

 

Ne volim te "Roki" scene boksa gde se mlate u glavu bez garda 12 rundi po principu ko će koga jače deknuti :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako vuce na taken...kapiram da je super...ne volim akcije,al sa neeson-om kapiram da je dobro...taken je jedina akcija koju sam mogao da pogledam od pocetka do kraja i da mi se svidela...ne racunam ranu mladost kada sam gledao van dama po vasceli dan...skinucu unknown...

 

 

 

 

ima onaj stari kult sa stiv martinom kada putuje kuci,a usput srece nekog debeljka,pa im se desavaju mnoge zavrzlame(da se ovako izrazim)...stigao sam na kraj filma...gledao sam ga pre,dobar film,puno zdravog humora...ako neko zna naziv neka ga preporuci umesto mene...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,to...super je film...hvala...

 

to mi onda jos i bolje,vise volim trilere...neeson mi je super za te uloge nekih nadrkanih likova,ima tu facu,a i nije sminker ko vin dizel i ostali...ono,obican nadrkan covek,ko komsija koji je izgubio poso...jebo bi celom svetu mamu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha ljudi, vi baš idete iz krajnosti u krajnost. Film je ili "super genijalan" ili "totalni promašaj", a? Evo, ja sam ga gledao i svideo mi se. Ima delova (elemenata) koji su mi se svideli a ima i stvari koje bi promenio ili izbacio i to je to. Dobar je film nema sumnje ali da li je baš za Oskara tj. da li opravdava sav taj hype pa ne znam baš...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...