Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Pogledao sam imaginosovu preporuku hrvatski film RITAM ZLOČINA, vrlo zanimljiv triler, ali previše spor i mračan. Naravno, bolji od stotina drugih koje sam gledao, i nažalost jedini od Zorana Tadića dostupan na internetu, a sad me zainteresovao za ostale njegove filmove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[match point]

 

match point mi je vrhunski, gledao 2 puta. ima tu nekoliko tema za razmisljanje, nije samo ubistvo..

 

vudi alen ima jos (najmanje) jedan slican film: "cassandra's dream". http://www.imdb.com/title/tt0795493/

radi se o dva brata koji nisu bas puka sirotinja (nizi srednji sloj), i hoce da zive lagodnije. resenje za brzu zaradu im nudi rodjak koji trazi od njih da ubiju coveka...

 

 

@bata zivotinja:

- meni je najveca zamerka u "ritmu zlocina" gluma ovog mladjeg lika koji nije bas ubedljiv (matori je odlican).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
@bata zivotinja:

- meni je najveca zamerka u "ritmu zlocina" gluma ovog mladjeg lika koji nije bas ubedljiv (matori je odlican).

 

Mlađi i treba da glumi smušenog lika, us vakom slučaju Fabijan Šovagović nosi film, a budući da sam sa njim u zadnjih nedelju dana pogledao i Događaj i film Pucanj, a u sva tri čovek se maestralno transformisao, da mislim da je blizu Pavla Vuisića, ako ne i bolji glumac od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporučujem:

 

72491add5.jpg

 

Koliko ja volim Fredi Kruger filmove, to nije normalno. A posebno ovaj. Gledao sam ga 24 (dvadesetčetiri) puta do sada i nikako da mi dosadi. Zadnji put kad sam ga pustio, isključio sam monitor i samo pustio zvuk jer ga znam bukvalno napamet, haha.

 

One, two, Freddy's coming for you... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

match point mi je vrhunski, gledao 2 puta. ima tu nekoliko tema za razmisljanje, nije samo ubistvo..

 

vudi alen ima jos (najmanje) jedan slican film: "cassandra's dream". http://www.imdb.com/title/tt0795493/

radi se o dva brata koji nisu bas puka sirotinja (nizi srednji sloj), i hoce da zive lagodnije. resenje za brzu zaradu im nudi rodjak koji trazi od njih da ubiju coveka...

Gledala,dobar film...jako su slicne tematike,mada mi je Match point daleko boljismile.gif

 

 

 

 

the-messenger-one-sheet.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0790712/

 

Fenomenalan film.Prilicno tezak,prosto ostavlja u nekom cudnom raspolozenju.Neverovatno koliko su glumci dobro odigrali.Fostera nisam gledala ni u jednoj ulozi od 3:10 to Yuma,malo je reci da je odlican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...