Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Bas sam razmisljao danas dal' da skinem Naked Lunch, kad videh preporuku i ovde. :haha: Znaci skidam obavezno.

 

A pre toga malo sword and sorcery trasha uz Deathstalker I, II i The Beastmaster, uz pivo i kokice, naravno. :rockdevil:

Skinuo sam i Night Life (1989), cini se kao kul horor/komedija..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montevideo ne bih gledao dukat da mi daš.Jedini razlog je Bjelogrlić,čovek koga možda više mrzim od Đuleta van Gogha.Inače u zadnje vreme sam gledao dosta filmova koji su preporučeni na ovom forumu,i mogu vam reći da metalci imaju bolji ukus od zakletih filmofila sa raznih foruma.Preporučujem:

-Wristcutters:a Love Story

-Berlin Calling

-Metropia

-Outrage

-La Antena

-The Machinist

-Brestskaya Krepost

-Enter the Void

-The Troll Hunter

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mogu vam reći da metalci imaju bolji ukus od zakletih filmofila sa raznih foruma.

Ili se možda ukusi poklapaju zajedno sa muzikom? ;) Nekome leži jedno, nekima drugo. Ja za neki film mogu da kažem da je do jaja, a neko da kaže da je dobar, ali težak za gledanje - što znači da kvalitet nije sporan, samo nije film svima legao isto. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Montevideo skroz dobar film, nemam prevelikih zamerki. Nisam odusevljen, nekako mi je ipak isuvise pozitivan, tj. super mi je film, samo sam imao osecaj da mi tu nesto ipak smrdi kad se zavrsio, a nisam savim siguran sta, najverovatnije jer je ispao bas zestok hepiend, ali od tih takvih domacih filmova, mislim da je cak i najbolji, za poslednjih 10ak godina.

 

Btw., kad smo kod domaceg filma, je li gledao neko Zilnikovu "Staru skolu kapitalizma"? I moze li neko da mi nadje linkove ja sam trazio ali nisam uspeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je. :da:

Predpostavio sam. Video sam dobre reviewove, a i Damon mi je skroz gotivan lik, tesko da moze biti sranje kad je on tu.

 

Btw, gled'o sam Uber Life, kakva glupos' :haha: Dzaba sam skidao 2GB da bih odgledao budalestinu od 5 minuta :haha:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...