Jump to content

David Bowie


Millosh_024

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Totamealand, Eels obavezno štivo u muzičkoj kolekciji. Malo mi još fali da zavšim diskografiju, ali najbitniji su već tu. :da:

 

uh ne bih preporučio da ga kupi od brzog, mislim, ima čovek ponekada super stvari, ali je stanje...

 

bolje od drugog tipa da uzme za 550, uzimao sam od njega butthole surferse, odlično očuvano, jedino što je on ubacio neke brojke sa strane, verovatno da bi znao koji disk mu je po redu u kolekciji. :meshuggah:

 

Mačka, troll much? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na avataru je usnuli bog.

 

 

Šta brzog, znaš ovog lika iz Kruševca što ga prodaje?

Drugi lik je sa Zvezdare, ali prodaje za 1050, digo gospodin zbog hajpa, da se usreći. :D

 

Jebem li ga, za 550 neću da crknem ako je sranje stanje, nisam ga ni ispitivao za to, video samo opis. Za tako neke pare je i Vo uzeo pa je do jaja stanje.

 

Svakako su mi bolje šanse nego gamble iz Diabla II na desni klik :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, njega sam i preporučio, uvek mu je sve očuvano, tj. kako i napiše u infu, plus slike su prigodne za overavanje stanja.

 

Plus pošta 100 dinara ili više ako hoćeš post expressom. Taj od 1050 me više mami jer je sveže izvađen iz omota. Osećam da je nov! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totamealand, Eels obavezno štivo u muzičkoj kolekciji. Malo mi još fali da zavšim diskografiju, ali najbitniji su već tu. :da:

Meni fale samo dva: Hombre lobo i, verovao ili ne, kultni i moj omiljeni Electro-shock blues. Nikako da na njega nabasam, a navodno bi trebalo najlakše da se nabavi. Ako budeš znao gde se mogu naći ta dva, šibni personal message.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totamealand, Eels obavezno štivo u muzičkoj kolekciji. Malo mi još fali da zavšim diskografiju, ali najbitniji su već tu. :da:

 

uh ne bih preporučio da ga kupi od brzog, mislim, ima čovek ponekada super stvari, ali je stanje...

 

bolje od drugog tipa da uzme za 550, uzimao sam od njega butthole surferse, odlično očuvano, jedino što je on ubacio neke brojke sa strane, verovatno da bi znao koji disk mu je po redu u kolekciji. :meshuggah:

 

Mačka, troll much? :mhihi:

 

Ne trolujem. Remiks je u pitanju. Mozda je meni lepsi jer sam navikla. Nebitno.

 

Demone izgleda ko da je usnio pokraj tamnoputog falusa.

 

Al ja gledam yum s mobilnog.

 

Uzivajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, a avataru je Bouvijev autoportret, koji je upotrebljen kao omot meni omiljenog albuma njegovog, a turio sam ga na avatar tamo negde pred novu godinu da ispratim titulu koju mi je Melinda udelila.

 

Zanimljivo je što slika liči na to kako se pojavljuje u ova dva nova spota, povez i to, a zove se The Dhead - Outside. :ph34r:

 

Nisam baš hteo sve da ispričam, nadao sam da ćeš drag & drop da searchuješ sliku ako te interesuje, tako bi se pre zainteresovala da pustiš album, nego ja da te barim, ali avaj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jes, ne bih ga ni skidao, a verovatno svi misle da sam ga turio kad je umro, a meni baš nešto toplo oko srca što sam ga stavio ranije :)

Ali je Melindinom zaslugom, hvala joj :haha:

 

Fino, koji slušaš, Outside ili novi?

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da imam malo drugaciju verziju, sa Maynardom. I malo bolju :P

 

šta je na Demonovom avataru?

 

Ej a koja je ta verzija? Sada si me zaintrigirala jerbo sam i ovu jedva nasla, skidala OST Underworld, a na njemu nema nijedne druge verzije osim ove :da:

 

Bem ti zivot Machko sad kad god pogledam u avatar vidjam "crnca" :haha:

 

Demon aka Black Phalic Impaler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Now you too have seen it...

 

Wee like youu have tasted lovee

 

Jel zna neko zasto na rym postoji tag 'pop reggae'? Msm jel zna neko koja mu je to pesma reggae?

 

posted image

 

Izvoli:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XKmimCB4vXo

 

A početak me neodoljivo podsetio na Grad od Bajage :D

 

Inače je Igijeva pesma, prava poslastica za tebe :D

 

 

Inače, ne vidim ti sliku

 

 

 

Edit

inače,

 

slipperman.jpg

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...