Jump to content

David Bowie


Millosh_024

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nisu najbolje odradili akciju sa igrom, jer sam Steam ne nudi igru za dž, nego moraš da pristaneš na registraciju na njihovom sajtu (čak i kada ideš na ponuđenu opciju logovanja preko Steam-a), pa da deliš ovo i ono... A onda, kada stigneš do konačnog "accept" da sačekaš da srede internu grešku koja ti onemogućava da se registruješ. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da Fripp svira na Heroes? :D

Ooo da, ne samo na Heroes nego i na Scary monster. Obožavam solažu na Fashion. :rockdevil:

 

Ja dekintirao načisto juče, upao na kraju u Metropolis dok je pičila Lets spend the night together, skontao da imam kinte u najboljem slučaju za mineralnu vodu pa sam se rešio da ipak odem gajbi. :haha: Ali sam prošao pored Doma, neko je stavio Blackstar plakat na vrata a ispred je bio postavljen video bim sa kojeg je pičio Glass spider koncert. Stao sam na par minuta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko čuh, nije ni od porodice niko bio prisutan. Praktično se sam kremirao :D

 

Svi ste sigurno sto puta čuli onu priču (ja dosta i od nekih koji su se nagledali umirućih ljudi) kako koliko god neko bio dostojanstven, hrabar itd, uvek kad dođe do rastajanja sa životom, ljudi se grčevito bore da ostanu živi bar još malo, koliko god da pate, da znaju da im nema spasa, kod terminalnih bolesti itd.

 

Fenomenalno mi je što ta priča za Bouvija nije važila. Izgurao je da završi album i dočeka izdavanje, čak je tako bolestan snimao i spotove, demonstrirao je snagu volje i života, uradio je poslednje što je zacrtao i doviđenja. U tome i jes' suština, kvalitet > kvantitet. Ne bi me čudilo i da je bilo samoubistvo potpomognuto od strane lekara, što bi se mrcvario koji mesec na aparatima kao običan smrtnik, ne meri se život u jedinicama vremena.

 

tBLuFc1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi me čudilo i da je bilo samoubistvo potpomognuto od strane lekara, što bi se mrcvario koji mesec na aparatima kao običan smrtnik, ne meri se život u jedinicama vremena.

Došao sam da podelim sa vama da se već vrte ovakve teorije. Kada se sve sagleda, ne mogu da ih odbacim.

 

"Where the fuck did Monday go?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra mice sa Elvisom i smeje se celome svetu. Nemojte te zavere, moliću lepo.

 

Zar nije Visconti, pre neki dan rekao da je hteo još jedan kraći album da izda, sa 5 pesama i da postoje demoi, koje mu je Dejvid slao?

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došao sam da podelim sa vama da se već vrte ovakve teorije. Kada se sve sagleda, ne mogu da ih odbacim.

 

"Where the fuck did Monday go?"

 

A zamisli moj smor, kada sam ovo postovala u nedelju uvece a sutradan ujutru DB mrtav... smor skroz.

 

Btw nikad mi te teorije nisu bile jasne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto je jos veci trip, bas sam intenzivno slusala pesmu Bring me the disco king tada... koja je kao sto rekoh njegov dijalog sa smrti...

"Don't let me know when you're opening the door

Stab me in the dark, let me disappear"

"Dance, dance, dance thru' the fire" ono kao kremiran je...

 

Znaci Simone poslusaj pesmu i tekst da se sablaznis, kontam da je on imao srcanih problema jos od ranije, pa je ova pesma bila posledica, pretpostavljam... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Oću, taj album sam poslušao jednom, nisam se udubljivao nešto, a jeste valjda on preživeo grdne srčane udare.

 

To + jetra = prava klinička slika dugotrajnih efekata upotreba velikih količina kokaina, a? :bigblue:

 

 

tumblr_luh1fpSJHJ1r51v3fo1_500.jpg

 

<3

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo :da:

 

Mada moram da priznam da nije izgledao kao da ima Ca jetre sudeci po poslednjim slikama ;)

Mislim da je ipak bilo nesto drugo u pitanju... Ca jetre ide sa ascitom i dekompenzacijama pa bi bio mnogo vise otecen, zut itd... videlo bi se... kontam da je imao nesto drugo, ali mislim da nije prigodno da analiziram njegov zdravstveni status metodom inspekcije na forumu... na kraju nebitno je ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...