Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ko ima iskustva sa morskim Prasicima

 

nabavio sam morskog vepra i morsku krmacu

 

sterilisao ih

 

lep kavez imaju menjam im piljevinu redovno dajem seno i mesanu hranu da jedu

 

imaju i pojilicu lepu

 

e sad zanima me

primetio sam da oni imaju 3 nacina oglasavanja

 

1 je kad frkcu

2 je kad piste

3 je kad kao da razgovaraju i sva ta 3 nocu najvise ispoljavaju

sta moze da im bude

 

Mozda prave novu turu prasadi? Kad kupujes vijetnamske svinje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam jednu hefestovsku stonogu na gajbi. Bila crvena i desetak santima, ali chvrsta i chlankovita (recite "ne" shalama apropo kurca), jurila na stopalo (bio sam bosonog), ali je ugazena poput snega u Zemunu. Neprospavana noc.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala ne bi bilo šanse da je nagazim bos, i obuvenom bi mi bilo odvratno, verovatno bih je zaklopio nečim providnim, da vidimo šta će da radi :maca:

 

Imaju moji u dvorištu vikendice na brdu u okolini Prokuplja (još da kažem koje brdo i mož navratite obrćemo prasad) jednu šljivu, u kojoj žive ogromni crni mravi, boli baš fino kad ga navataš pa te ugrize kleštima.

Kao klinac sam im nosio bube da gledam kako ih komadaju i nose unutra, jednom sam stavio bogomoljku, bila je epska borba, kao Boromir s orcima, bogomoljka ih testeriše, grize, melje onim alatom, a oni joj sistematski grickaju nogice i rasklapaju kao Forma Ideale policu... I odnesoše i nju, jbg, al' bilo je jedno 30-40 palih ratnika minimum.

Davao sam im i guštera jednom, i on ga zamalo nadrljao, al' uspeo da utekne.

 

:blek:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala ne bi bilo šanse da je nagazim bos, i obuvenom bi mi bilo odvratno, verovatno bih je zaklopio nečim providnim, da vidimo šta će da radi :maca:

 

Imaju moji u dvorištu vikendice na brdu u okolini Prokuplja (još da kažem koje brdo i mož navratite obrćemo prasad) jednu šljivu, u kojoj žive ogromni crni mravi, boli baš fino kad ga navataš pa te ugrize kleštima.

Kao klinac sam im nosio bube da gledam kako ih komadaju i nose unutra, jednom sam stavio bogomoljku, bila je epska borba, kao Boromir s orcima, bogomoljka ih testeriše, grize, melje onim alatom, a oni joj sistematski grickaju nogice i rasklapaju kao Forma Ideale policu... I odnesoše i nju, jbg, al' bilo je jedno 30-40 palih ratnika minimum.

Davao sam im i guštera jednom, i on ga zamalo nadrljao, al' uspeo da utekne.

 

:blek:

 

Daj neke političare da zakopavamo do grla na tom mestu.

Bio bi hit na youtube.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...