Jump to content

Recommended Posts

Nije.

 

I sva prica pade u vodu.

ma jeste icon_da.gif

 

neko je tu spominjao da se bog brine o njemu blink.gif ,pretpostavljam da si iz srbije... kako onda brine o tebi? pre bi rekao onda da je svet podeljen izmedju sotone i boga. a ovaj deo kontrolise sotona laugh.gif

 

svatio sam jednu stvar na ovom topicu, netreba da citam postove napisane cirilicom laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jeste

Nije, toliko o tvojoj informisanosti

neko je tu spominjao da se bog brine o njemu  ,pretpostavljam da si iz srbije... kako onda brine o tebi? pre bi rekao onda da je svet podeljen izmedju sotone i boga. a ovaj deo kontrolise sotona 

Pretpostavljam da ti nesto fali, npr. zdrav mozak

svatio sam jednu stvar na ovom topicu, netreba da citam postove napisane cirilicom

rece covek koji NE TREBA pise zajedno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije, toliko o tvojoj informisanosti

 

Pretpostavljam da ti nesto fali, npr. zdrav mozak

 

rece covek koji NE TREBA pise zajedno

necu ti vishe govoriti o bibliji i ostalom bullshitu, vidim da si beznadezan...

 

pre bi reko da tebi fali zdrav mozak icon_da.gif

 

a za pravopis me bas boli palica, nije mi srpski maternji jezik... bitno je da si me razumeo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neces VISE govoriti? O Bibliji? A sta si ti pa rekao do sada o Bibliji i ostalom bulllshitu?

Tvoja izjava govori za sebe bila sarkasticna ili bukvalna...

Naprotiv, ne razumem te nista, ili moram to da posmatram iz nekog izopacenog gledista?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istinito, nema sta.Mislim da se na upozorenje na koricama mogu nadovezati stihovi iz pesme ''Supremist'' sa novog Slayera , a u vezi sa osnovnom funkcijom svetovne Biblije:

 

''Must take control of the weak

Must contain the minds of the free''.

 

Biblija zaista sadrzi sve one abominacije navedene u upozorenju.Ako se gleda tako, onda je veoma stetna knjiga; jedini drugi pogled koji joj daje kakvu-takvu verodostojnost su kabalisticki i gnosticki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem u bibliji i u hriscanskoj filozofiji, svet bi bio naprosto divan kada bi se SVI ljudi pridrzavali 10 zapovesti jel tako? Problem je samo u glupostima tipa vaskrsenja, stvaranja hrane ni iz cega, Nojeve barke itd. Mislim stvarno... Price za malu decu, a ja sam prestao davno da verujem i u Boga i u Deda Mraza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je samo u glupostima tipa vaskrsenja, stvaranja hrane ni iz cega, Nojeve barke itd. Mislim stvarno... Price za malu decu, a ja sam prestao davno da verujem i u Boga i u Deda Mraza

ok. da si ateista ne bi srao nego bi sa nekom dozom tolerancije rekao da ti neverujes u to. ako ti mislis da je postojanje boga glupost ne mora da znaci da si ti pametniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti napacene malogradjane njima da se otkrije Bog i javi Sveti Duh i prikaze cudo oni bi i dalje zatucano bogohulili.

Ja ne razumem Bibliju, prema tome Bog ne postoji, a sta je Bog, necu da razmisljam, to su izmislili zli svestenici da otimaju lovu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo, skines tekstove Slayera, Morbid Angela ili Immortal i sta imas dalje da razmisljas?

Free your mind - gledaj Pink!

Oslobodi se ropstva - predji na forum b92!

Budi moderan - odrekni se dedova i otaca!

Budi teenager - i shvati da svet ne postoji od juce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...