Jump to content

Recommended Posts

Pa? Je l' to kao nešto čudno, što ljudskim organizmom dominira voda? Dosta se ljudi čudi tome, kao da nisu u školi čuli dovoljno toga što voda pruža, pa je neko iznenađenje što tako neverovatan molekul zauzima centralno mesto u... u svemu, otprilike :)

 

Pre neki dan mi kolega ispričao kako je pročitao neki post na forumu u kome je pisalo da mi ne bi trebalo da postojimo jer imamo toliko kiselina u sebi, da bi nas npr. DNK trebala rastvoriti :cry:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i argument iz razuma (/iz slobodne volje) koji pokazuje da nash razum/ slobodna volja nuzhno zahtevaju postojanje natprirodnog tvorca.

 

Pokazuje moj kurac, to je jedna od najvecih gluposti koju je covek smislio

 

voda i jeste fascinantan element

 

:haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam se začudila kada sam čula da kroz bubrege dnevno prođe oko 180 litara tečnosti.

Toliko sam fascinirana da se odričem vinjaka.

 

pa sto vise vode prolazi kroz bubrege to tvoji bubrezi trpe manju koncentraciju vinjaka, tako da ti to nije logican razlog

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

gruhonjic je najrelevantnija pitanja osvetlio za siroki auditorijum. mada tezi slucaj da siroki auditorijum interesuje ova emisija.

cane je u ~10:50 rekao da ateistima treba oprostiti sto su ateisti i to je malo zalosno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

ma mega je milan polic, intelektualaca tog kalibra nesto nema kod nas plasim se. zao mi je sto je izgleda prestao da izbacuje videe, izgleda da je rekao uglavnom sve sto je imao na tu temu. kad bi od svojih kritika religije napravio knjigu bila bi x puta bolja od bilo kog "ateistickog stiva" na koje sam ja dosad naisao

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...