Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mogu se kupe Tegovi i neka sprava

za male pare.Ja na primer mogao sam 5 TERETANA

Da Kupim za pare koje sam dao za kartice Dosad.

Mislim sta meni treba,da odradim Trening.

----------

Ako nekom gazdi kvarim posao Oterajte ga u Picku materinu,

sta vi imate sa tim da neko Vata zjale i zaradjuje pare.

---------

Isao sam par meseci u Halu Sportova i Uglavnom

ovu NBG,Do sad,Mislim ko da idem da treniram

u SVEMIRSKI BROD

sa marsovcima.

Oni Tamo se ponasaju,i pricaju ko da su sa

Druge planete!!!

EVo odlicne reklame:IDITE NA MARS DA TRENIRATE!!!

Ne znam ja u koju si ti teretanu isao ali gorepomenuta je odlicna idem tamo vec godinu i preko..

Kakvi bre Marsovci svako je voljan da ti pomogne ako ga pitas.I ljudi su tamo generalno ok ne svi naravno ali mozes da upoznas i na naucis mnoge stvari i finese pri vezbanju.

 

Mada cim si ti isao par meseci govori da ti izdrzljivost nije najjaca strana..Il ces da vezbas ili neces TRECE NEMA!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atmosfera je marsovska

ko da su sa Druge planete,

mozda je to vama normalno, mislim svi ste valjda

sa druge planete.

-----

Gazda je neki rvac kaze moze bije Cetvoricu odjednom!

Moze te ISPROZIVA Tamo se bijete,mene

ladno isprozivo-Kaze evo Veci si imas 140kg ajde da sparingujemo.

Sparing nije tuca vec se samo dodiruju

nemam nikakve prednosti sto Sam veci,

ocigledno hoce da se bije.

A onaj sto radi [kennedy]

ce te otera u picku materinu dobices kilu

ako radis Snagu.

Murije ima non stop trenira

po teretani,

Stavio TV da bi pustao utakmice

pa ce posle da te istera napolje,pocepa karticu ko navija.

--------

Ako progovorim koju recenicu ono marsovski

uglavnom ne pricam niskim

samo odradim trening i izadjem.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atmosfera je marsovska

ko da su sa Druge planete,

mozda je to vama normalno, mislim svi ste valjda

sa druge planete.

-----

Gazda je neki rvac kaze moze bije Cetvoricu odjednom!

Moze te ISPROZIVA Tamo se bijete,mene

ladno isprozivo-Kaze evo Veci si imas 140kg ajde da sparingujemo.

Sparing nije tuca vec se samo dodiruju

nemam nikakve prednosti sto Sam veci,

ocigledno hoce da se bije.

A onaj sto radi [kennedy]

ce te otera u picku materinu dobices kilu

ako radis Snagu.

Murije ima non stop trenira

po teretani,

Stavio TV da bi pustao utakmice

pa ce posle da te istera napolje,pocepa karticu ko navija.

--------

Ako progovorim koju recenicu ono marsovski

uglavnom ne pricam niskim

samo odradim trening i izadjem.

 

Brate ja ne znam od cega si ti toliko pobrljavio ali slabo kapiram ovu tvoju poeziju.

Jednostavno nisi u pravu a nemam nameru da te posebno demantujem jer je sve teska izmisljotina:)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas dosta Svedoka za izjave,

Za zanimanje je lako proveriti

zamisli sad se neko predstavlja ko Pandur a nije.

:mrgreen::lol::haha::mrgreen::lol::haha:

 

Moja je stvar ako se meni tamo ne prica

niskim-ko pored Groblja da prolazimo.

 

---------------------------

Bilo je tu i kura steroida na stolu

Da vide lepo svi kako Se to uzima.

[Prosli Gazda] pre 2000,;

To je krivicno Delo i Tretira se kao kod obicnih droga

Ne znam nazive

tako da ne mogu da ti Stavim tu

KAZNOVNIK.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Јел' може неко да ме упути (неки линк, сопствено искуство или шта је већ у понуди) да ли ZMA треба узимати циклично, или то може да ми буде један од доживотних суплемената? Судећи по саставу и деловању које сам приметила, ја се више не бих одвајала од тих пилулица, али стално се нађе понеко да ме посаветује да правим паузе од по месец, месец и по након два месеца узимања. Само не могу да нађем никакву студију о томе зашто би то био суплемент који се користи циклично...

 

Такође, зна ли неко да ли игде код нас има да се купи пречишћено течно рибље уље, без витамина А и Д? Или ми не гине поручивање с Нета?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da pokusam sto se tice ZMA.Dakle dobro su ti rekli ciklicno ga uzimaj nemoj da ga cepas stalno kako si zamilslio.

Ni ja nisam naisao na neku studiju ali to je definitvno zbog stvaranja prirodnog testosterona dakle bez stimulacije ZMA.Takodje inace nemoj da preterujes sa njim inace ima da ti se prispava jako,no videces i sam koja ti doza najvise prija.

Eto nadam se da ti je pomoglo i konacno ako ti je cilj da stimluises testosteron ja bih ti prerucio bugarski tribulus.

Pozdrav :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кхм, ја сам девојчица. :redface:

 

 

Ја сам га због бољег спавања и узела. Узмем три комада (450 мг магнезијума, 30 цинка и 10.5 витамина Б6) неких сат времена пред спавање и супер ми је. Чврсто спавам, боље се опоравим после тренинга... У ствари, ја заиста не верујем да та комбинација може нешто значајно да утиче на стимулацију тестостерона, нарочито код женског света. Али, јесам читала да одлично делује на снижавање кортизола и на мом примеру се то заиста показало као тачно. Оно што не схватам је зашто цинк и магнезијум као аспартати + витамин Б не треба да се узимају као суплемент стално. На крају, моја исхрана (као и већине Европљана) мањка тих минерала...

 

А што се трибулуса тиче - размишљала сам, није да нисам. Али, опет, трудим се да се добро информишем о суплементима, а за трибулус нисам успела да нађем неки доказ да то заиста делује. Што је још важније, питала сам доста људи који изузетно познају суплементацију и нико није успео да ми каже како трибулус делује на девојке, тј. како би евентуално повећање нивоа тестостерона утицало на ниво естрогена. Сви ми рекоше да се обратим неком стручнијем, а мени понестаје стручњака. Али хвала, ипак. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe ok mala zabuna nista ne brini deluje i na devojke odlicno. :rockdevil:

Tacno je to i kortizol sto si rekla. Zavisi sta zaparavo ocekujes od ZMA odnosno tribulusa.

Ne mogu ti iz prve ruke reci kako stumlatori testosterona deluju na cure stvarno ne poznajem nijednu koja to uzima.

Ali cim vidis da ti dlakave ruke i sire se ledja ostavi :twisted:

 

Salim se naravno samo cepaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zbog spavanja uzima suplemente. umesto da legnesh u mekan krevet, legnesh na pod, preko tepiha stavish charshav, pokrijesh se chim god i spavash bez jastuka tako. neverovatno dobro se odmorish i mnogo lako ustanesh.

 

_____________

 

vid chova shta radi:

 

http://www.youtube.com/watch?v=iUvjXQHt6QQ

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нека, фала. Имам ја једну другарицу која преферира тако да спава - својевремено се бавила манекенством и неко јој је утувио у главу да је тај начин спавања предобар за кичму и држање уопште. Готово и да не излази из Студентске поликлинике, због хроничне упале јајника. I'll pass.

 

Е, да. Не питам ја колико је ZMA добар за девојке - знам да јесте. Само питам зашто га не би требало користити стално.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нека, фала. Имам ја једну другарицу која преферира тако да спава - својевремено се бавила манекенством и неко јој је утувио у главу да је тај начин спавања предобар за кичму и држање уопште. Готово и да не излази из Студентске поликлинике, због хроничне упале јајника.

pa shto je spavala na betonu xD il je tolko svilena.. ja tako spavam odavno i nije mi nishta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I posle se pitamo zasto su deca debilna...Malo nam je sto jedemo konzerve nego sada uzimamo i suplemente iz plasticnih kutija, ajde zbog sporta, ali zbog spavanja. :mrgreen:

 

@ fantasia

Izvini nisam video da li nesto treniras ili je neka bolest u pitanju pa su ti potrebni dodaci u ishrani?

Lepo je sto citate istrazivanja po netu i nalepnicama na kutijama - sta mislite ko je radio ta istrazivanja.

Jasno mi je kada muski deo populacije svrati do teretane i kljuka se glupostima ali od devojaka nekako ovekujem zdraviji odnos prema svome telu.

 

@ Ragnarok

Ajde ako ne znas kako tribulus deluje na devojke objasni nam kako deluje na decake? Decake - jer verovatno im zbog toga treba 'stimulacija testosterona'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, знаш на шта ме подсетио овај твој пост? На ситуацију кад те неки пензос у јавном превозу нападне ни кривог ни дужног уз обавезну опаску:"Због таквих као што си ти нам и јесте овако!". А не зна ништа о теби.

 

Ти не знаш ништа о мом начину тренирања и плану исхране. Нити знаш да ли се и у коликој мери држим "истраживања". А знаш да су нам "деца дебилна". Јел' сад ту убрајаш мене, моју будућу децу...? Нисам разумела.

 

Кад смо већ почели, дај и да наставимо. Не водим се (не)плаћеним истраживања, анкетама, (не)монтираним резултатима корисника нити било чим сличним. Заправо, када бих овде написала како тренирам и како се храним, осећам да би већина популације која се "разуме" осула дрвље и камење, баш зато што одступа од 99.9 посто данашњих препорука у фитнесу. Само су са свих страна почели да ме плаше (буквално, плаше) како су катастрофалне последице неких делова моје суплементације, па помислих да је пожељно да видим на шта се то људи позивају, нарочито кад је тако језиво...

 

Узимам од суплемената искључиво оно што ми треба кад ми треба. На пример, веома ретко кад једем рибу. Зато узимам доста рибљег уља.

 

Стрефио ме неки период где сам под ненормално великим стресом већ дуже време и како стоје ствари то се неће мењати скоро. Нисам уопште могла да спавам к'о човек, него се будим на сваких сат времена и наредних сат времена блејим у плафон. Кад знам да ме чека дуг дан (а то је једно пет дана у недељи), узмем бромазепам.

 

Онда добијем препоруку од једног од ретких познавалаца фитнеса које поштујем да повећам унос магнезијума.. Објаснио ми је да је то (као и тежи опоравак после тренинга, метаволички отпор мршављењу и још пар симптома) последица повишених нивоа кортизола. Узмем ZMA и буде ми супер. Не само да феноменално спавам, већ сам имала пад од 6 (да, шест) процената масти за првих месец дана узимања.

 

Можда је теби суплементација минералним додацима глупост, можда стварно мислиш да је онај бромазепам бољи избор. Ја се са тим не слажем. Ова девојка, баш зато што има здрав однос према свом телу редовно "свраћа" до теретане и узима додатке "из пластичних бочица". Сад, слажем се да те пластичне бочице нису баш прави избор паковања, и то не само због бедне биоразградивости, али шта ћу ја кад их не праве другачије...

Edited by fantasia
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Стрефио ме неки период где сам под ненормално великим стресом већ дуже време и како стоје ствари то се неће мењати скоро. Нисам уопште могла да спавам к'о човек, него се будим на сваких сат времена и наредних сат времена блејим у плафон. Кад знам да ме чека дуг дан (а то је једно пет дана у недељи), узмем бромазепам.

 

Онда добијем препоруку од једног од ретких познавалаца фитнеса које поштујем да повећам унос магнезијума.. Објаснио ми је да је то (као и тежи опоравак после тренинга, метаволички отпор мршављењу и још пар симптома) последица повишених нивоа кортизола. Узмем ZMA и буде ми супер. Не само да феноменално спавам, већ сам имала пад од 6 (да, шест) процената масти за првих месец дана узимања.

 

 

Meni se tako desavaju periodi kada imam probleme sa "nazovi" stresom, i nervozom. Ali to ispada da je posledica unosa velike kolicine kofeina (koristio sagorevace masti). Naravno da redovno unosim dosta magnezijuma, i koristim dosta suplemenata, koji sto kazes, pored oporavka organizma treba da neutralisu negativni efekat gorepomenutog (nervozu, euforiju, nesanicu). Medjutim, problemi sa snom mi se desavaju samo danima kada odmaram, tj ne treniram. Dakle, saveti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I posle se pitamo zasto su deca debilna...Malo nam je sto jedemo konzerve nego sada uzimamo i suplemente iz plasticnih kutija, ajde zbog sporta, ali zbog spavanja. :mrgreen:

 

@ fantasia

Izvini nisam video da li nesto treniras ili je neka bolest u pitanju pa su ti potrebni dodaci u ishrani?

Lepo je sto citate istrazivanja po netu i nalepnicama na kutijama - sta mislite ko je radio ta istrazivanja.

Jasno mi je kada muski deo populacije svrati do teretane i kljuka se glupostima ali od devojaka nekako ovekujem zdraviji odnos prema svome telu.

 

@ Ragnarok

Ajde ako ne znas kako tribulus deluje na devojke objasni nam kako deluje na decake? Decake - jer verovatno im zbog toga treba 'stimulacija testosterona'.

 

Ti mene pitas kako Tribulus deluje na zene,pa kako bih ja to mogao znati?

Napisao sam gore pretpostavku i naglasio da ne poznajem nijednu curu koja to uzima, a devojka je rekla svoje razloge.

U cemu je problem :violent:.

 

Sto se tice muskaraca nisam bas razumeo pitanje, bilo je pomalo saraksticno, kao sta ce muskarcima stimulacija testosterona?

E to ces morati drugog da pitas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...