Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 1 month later...

Iskopala sam steper u podrumu kome su iscurile baterije.

lici na ovaj

87589_streamlinemini_ad1_big.jpg

ista fora sa hidraulikom, samo mu je grdji interfejs i iscurele su mu baterije.

Nikad se nisam baktala sa steperom.

Nisam sigurna da li ovaj valja, nekako daje cudan otpor :(

Ima li ko sta pametno da mi kaze na sve ovo? (sem onog izadji napolje, jer j enapolju uzas :haha:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskopala sam steper u podrumu kome su iscurile baterije.

lici na ovaj

87589_streamlinemini_ad1_big.jpg

ista fora sa hidraulikom, samo mu je grdji interfejs i iscurele su mu baterije.

Nikad se nisam baktala sa steperom.

Nisam sigurna da li ovaj valja, nekako daje cudan otpor :(

Ima li ko sta pametno da mi kaze na sve ovo? (sem onog izadji napolje, jer j enapolju uzas :haha:)

 

Idi u teretanu na neki cardio sa tim steperom se neces nesto usreciti.

 

Treba se bas kretati, a te TOP SHOP stvarcice ne daju dobre rezultate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskopala sam steper u podrumu kome su iscurile baterije.

Tvoj podrum radi na baterije? :bigblue:

 

Moje je mišljenje da je svaka prirodna aktivnost bolja od stepera i traka za hodanje/trčanje. Vijača pobeđuje steper, npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, kad je lepo vreme nikad nisam kuci, setam, trcim... Al sad mi se nigde ne ide jer je ocajno hladno. Iduce nedelje se vracam na trening posle praznicne pauze.

No, zabavno mi je da se bakcjem sa mojim findom :haha: nego ne mogu da provalim koji je stepen opterecenja jer ne radi interfejs. U svakom slucaju bilo je zabavno 15ak minuta, sad sam se smorila.

Vijacha rula, al sad ne znam gde bih to, mozda na terasi, al cu da se smrznem....

 

Inace sad gledam, niej top shop ovo je neki nemacki, nis ne razumem sta pishe.. nebitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Vijacha rula, al sad ne znam gde bih to, mozda na terasi, al cu da se smrznem....

 

 

Haustor je dobro resenje , nema vetra , ja sam po zimi znao da odem ispod tribina Spartakovog stadiona i picio vijacu , 3x500 i nema zime , posle mozes trcati koliko hoces . Ili sto bi rekao onaj tip iz Ultimate Survivora , kad ti je zima 100 sklekova i nema zime vise , provereno tacno .

 

 

Inace krenuo sam evo vec mesec dana u teretanu sa kardiom ... radim trening jedan dan grudi/ledja/trbusnjaci , drugi dan ramena+ruke . Trcanje tj slab dzoging 45 minuta uglavnom posle svakog treninga , mada to mozda i nije dobro ako hocu neku misicnu masu .

Cim dodje lepo vreme , naravno trcanje napolju , vijaca,stepenice, nema boljeg .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ako je od tada pohodila studentsku menzu, ne bi me čudilo da su joj porasle za tri broja, studentske menze su prehrambeno čudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je od tada pohodila studentsku menzu, ne bi me čudilo da su joj porasle za tri broja, studentske menze su prehrambeno čudo.

 

Mislim da sam jedan od retkih koji gube kilograme od septembra do januara, odnosno od februara do jula. Menza me uništava, premalo hrane za moje potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...