Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Pista je dobar covek,hoce uvek da ti pomogne kad ti nesto treba,niko u gradu o njemu ruznu rec nije rekao nikad.

A sinoc,stao ja u centru kod jedne trafike da uplatim kredit i 2 cigana mala kao dal imam dinar.Ja reko nemam a samo da cujes jednog 'slepac'

Nerviraju me,kad god izadjes u grad spopadne te ceo bataljon cigana od 4-5 godina i traze pare

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Au je. Nek' joj laka zemlja!

 

Ja sinoc uznemiravao komsije, pricali mi ortaci iz KGa koje sam vodio da spavaju kod mene(ja se povratka kuci ne secam koliko sam bio pijan), drao sam se na komsike kerove u 6 ujutru i govorio im da su pederi, neki izasli da vide o cemu se radi.

 

O blama... :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

au mora da je zeznuto kad ti je tako lak san :no:

jedino sto me smara trenutno je sto su ona dva maltezera i dalje ziva... motion detektori, u svako doba dana. cim udjes u zgradu nesto laje s 4. sprata.

a sto se cigana tice iznenadili su me na Kalisu. pre nisu tamo klosarili a sad su na 5 metara uspeli da postave cak 3 punkta - dete koje svakoga ko nosi kesu pita jel ima nesto za jelo u njoj i 2x zena-beba kombo. Seru iza one kule blizu koje se vezba free climbing, pitam se da li ce ikada prestati da pravdaju misljenje koje vecina ima o njima. tacno je da ih vecina mrzi, da im skoro niko ne bi dao posao, da medju njima ima normalnih i uspesnih ali nije to cela istina. sad treba neko da upadne s bejzbol palicama i kojekakvim koktelima i da ih otera i posle ko ce im biti kriv? ne zanima me koja im je boja koze, kad se ponasaju 'ciganski' onda su cigani.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokoj mu duši. :(

 

Mada.... bolje i to nego da slušaš kako komšinica lupa prstenjem radijator, jer tvoj burazer igra basket po kući.

 

...srećom, od tih srećnih dana, prošlo je desetak godina. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto je najgore zbog tih kvazi prosjaka ispastaju oni koji zaista nemaju a takvih ipak ima dosta

Jedan moj drugar je dao 10-ak din nekom klincu koji ga je startovao u fazonu "ej ciko jel imas 10 din fali mi za pljeskavicu,gladan sam" i posle 15min kada je prolazio tuda zaista vidi mali kupuje pljeskavicu i jede

Jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokoj mu duši. :(

 

Mada.... bolje i to nego da slušaš kako komšinica lupa prstenjem radijator, jer tvoj burazer igra basket po kući.

 

...srećom, od tih srećnih dana, prošlo je desetak godina. :)

 

prstenjem u radijator!! TO je nova metoda, bravo!! :D hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

na spratu iznad mene zivi jedna porodica sa malim detetom (devojcica oko 5god) i ona svako jutro rano ustane oko 8h i uzme da klapara necim po radijatoru, ko po zatvorskim resetkama! i drnda tako, drnda... msm mala je, a cale bolestan, ima rak pa keva stalno oko njega, malu pazi baba, kojoj treba vise brige nego onoj... greota covek ista da kaze... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigan te pljuje i kad mu das pare i kad mu ne das. Kad mu das 20 din. ot ti kaze daj jos 10 din. kad mu i to das on ti trazi da mu das jos nesto.

Чуо сам од другара који су били у Будви прошле године да тамо прилазе и траже 5 евра. :)

 

Што се тиче теме, неки пајсери у соби поред моје (студентски дом) су неколико пута пуштали музику јаче, цимер им куцао сваки пут, ал' им то није сметало да следећег дана раде исто. Е, онда смо дошли бураз и ја и од тада нема проблема. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zena od cjaletovog poznanika stalno dolazi u posetu jednoj gluvoj zeni u ulazu u kom stanuju i moji matorci. I kako je ova kod koje ide gluva, ona zvoni uvek mojima na interfon da joj otvore. Naravno uvek ubode tajming kad moj cjale legne da drema.

Cjale je molio, kumio, davao joj pare da nareze kljuc od ulaza - ne pomaze, ova i dalje jebe interfon svaki dan.

I cjaletu pukne film, posto svako jutro ustaje oko 5 da proseta kera (ne zato sto ker trazi vec cjale navikao :)) on lepo odseta do njihovog ulaza i legne na dugme od njihovog interfona.

 

Par dana kasnije sretne tog poznanika, ovaj sav nadrkan i neispavan... :)

Posle toga tupavi ritual njegove zene je prestao i cjale sad na miru drema popodne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja neke likove što žive iznad mene u zgradi... na leto 2007. od juna pa sve do sredine avgusta redovno je od 8 do 15h trajalo burgijanje u njihovom stanu, da stvar bude još gora, skidali su 15 cm čistog betona sa terase pneumatskom bušilicom... kako su ovo blokovi i sve se manje-više čuje, mi u stanu ispod(tj. ćale i ja) morali smo da se dovikujemo na razdaljini većoj od 1m... nekako smo uz manje psihičke poremećaje uspeli da to prebrodimo, da bi prvi put kada su uključili vodu pukla cev i poplavila dnevnu sobu, sada na plafonu imamo žutu mrlju od prljavštine koja je izbila iz vode, da bismo to uspeli da sredimo, moramo da ogulimo celu boju, pa da ponovo krečimo, oni neće da pomognu nimalo, a sud bi nas previše izašao, a znajući da imaju i previše veza (zato što su otprilike izazvali više pukotina u par stanova u okolini, pa je isto prošlo nikom ništa), ne smemo ni da se upustimo u sudski proces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mog decka su u zgradi burgijali i lupali pola godine :) neki kreten koji cak i ne zivi u tom stanu se setio da ga ima i jedno 3 meseca posto su se svi ostali uselili (nova zgrada) poceo je da menja apsolutno sve. gledali smo sta se sve unosi, proslo je jedno 500kg mermernih ploca, par tona betona, kreca... manijak. cak smo tripovali da ce da se srusi zgrada jer je na poslednjem spratu, dozidao je jos jedan nivo i jos uvalio toliko mermera. omiljeno vreme za busenje je bilo rano ujutro i kasno uvece a narocito vikend oko 8 am :) pokusavali smo da stupimo u kontakt s njim al tu su uvek samo majstori koji 'nemaju pojma' :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi vam mnogo vredelo ni da uspete da stupite u kontakt, nas su napušili, pirpretili nam kontratužbom zbog toga što smo zastaklili terasu, a to je urađeno još pre no što smo se doselili, u zgradi pored našeg stana nastradala su još tri, u jednom je pukao zid, u druga dva su se od vlage podigao i popucao parket... ništa ne može da se sredi bez neke teške kinte, a skotovi koji su radili sve to neće da daju ni pare za boju za naš stan, a kamoli za nešto drugo... mi smo prekrečili, ali žuto i dalje izbija napolje... oni su svi sređivali parket, pa opet je popucao... za sud niko nema muda, jer samo za obavljanje takvih ,,prepravki'' u jednoj stambenoj zgradi je nemoguće dobiti građevinsku dozvolu, a oni su je dobili... sada mi je najveći trip da se terasa ne obruši jednog dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na spratu iznad mene zivi jedna porodica sa malim detetom (devojcica oko 5god) i ona svako jutro rano ustane oko 8h i uzme da klapara necim po radijatoru, ko po zatvorskim resetkama! i drnda tako, drnda... msm mala je, a cale bolestan, ima rak pa keva stalno oko njega, malu pazi baba, kojoj treba vise brige nego onoj... greota covek ista da kaze... :(

 

Uvek treba tolerisati decu. :da:

 

Чуо сам од другара који су били у Будви прошле године да тамо прилазе и траже 5 евра. :)

 

Bogato. :)

 

Al' sam oziveo temu. :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa bukom i nemam toliko problema, buse ponekad, ali nije toliko strasno. Glavni problem su popisani liftovi (psi), mada se jedanput i neko posteno israo na stepenicama. Stoka od ljudi...

 

 

:) :) :) :) :)

 

jutros su uzeli da ruse neku stracaru preko puta moje zgrade, koja bi se i tako sama srusila, nisu ni morali da se trude! al tehnologija nam je toliko moderna i beshumna, da je mene probudilo brundanje motora krana (ili kako da se to zove) koje je nadjacalo zvuke urusavana betona!!! :)

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...