Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

E da, radila sam i Jaretov posao, tj. bila bibliotekarka neko vreme. Ali dosadno je. Po decimalnoj klasifikaciji, Jare.

Ipak neću modu da otimam lebac iz usta, nema smisla :D

Otmi mu vinjak iz ruke

bićemo ti zahvalni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али је зато у градској и универзитетској весеље.

Gradska. Dolaze razni ljudi. Neka žena utripovala da je juri CIA, FBI i mora da sakriva podatke, i pošto je slobodan pristup, ona uzme i sve ispretura pa se ubijemo vraćajući. Bio jedan čika što je svaki dan dolazio na 5 minuta ubeđen da tu radi, tražio da mu potpišemo godišnji xD Domar nas snimao kamerom, ja popizdela, žalila se šefici, on posle donosio čokoladu u znak izvinjenja...

Bilo je svega.

Odoh, smorila sam.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Темпер: То ти кажем. Мене је батица што ради тамо питао да ли знам неки добар сајт за скидање филмова са мегааплоуда (док је још шљакао), јер му досадно на послу, па да прекрати време.

 

А онда је следећи пут исти тај батица кренуо да се извињава што дуго траје задуживање књига које сам узео, јер је скидао неки филм са торента, па му је нет мало успорио. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Misliš informatika? Ili baš stari smer računarstvo i informatika?

Ja sam svojevremeno upisao baš R smer, ali seu 4. godini prebacih na L, kao i mnogi, jelte. Zbog upisa. I ogavnih numeričkih metoda. I što ništa nisam radio. I tako sam i ostao apsolvent 6 godina, bez daljeg studiranja. Ali rešio sam da se vratim.The_Cutest_Cheese_Ever_by_EmoAliKat.gif

Nema šta da se bojiš, sve će biti sjajno.

n4d94700fa573b_medium.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam završio R, tj. računarstvo i informatika smer. :D sad preostaje da izguram master rad, pa da privedem priču kraju, haha.

prva tri meseca sam se pitao zašto sam to upisao, pojma nisam imao strogo formalnu matu (jer sam iz opšte gimnazije), a bilo je kolega iz mat. gimnazije koji su sve to već radili, u ovom ili onom obliku. i naravno, kidali su. ali kada je prošao taj prvi šok talas i kad sam skapirao da ipak radim svojim tempom, došli su i rezultati. jbg, teško jeste (meni je bilo), ali ako radiš i uporan si, završićeš. bez panike. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...