Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

kako da pobegnem odavde, pitam se pitam :D

 

Ne budali, Kraljeviću Marko! Ti sa našim smerom u Srbiji možeš da zarađuješ 120 000 mesečno ili možeš da crkavaš od gladi. U tome je lepota! :D Fora je u neizvesnosti i snalaženju, a duboko verujem da si ludi entuzijasta i pomalo mazohista, pa ti neće biti teško. Mi nikome nismo potrebni, istina, zato plivaj i razmišljaj u 10 pravaca istovremeno.

 

Za trenutak si se uplašila, razumem te.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah još jedan poludeli nederlandista (nešto si mi poznata, nego malo mi mozak otišao pa ne mogu da se setim)

s našim smerom mogu da dobijem počasnu ćlansku kar.u na birou i eventualno da iskoristim ponudu za plaćeni boravak u nekoj mentalnoj instituciji

 

radije bih da otplivam u inostrane vode.

 

a entuzijazam i mazohizam da, u početku ovo prvo a onda je preraslo u ovo drugo + u egzistencijalnu krizu zbog divne budućnosti koja me čeka xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj NDN, izvini, bila sam ubeđena da si sa 06. Poznata sam ti iz neke priče o protestima, verovatno.

Onda je skroz opravdano što hoćeš da odeš. Upoznala sam u menzi jednog tvog (jako fin dečko, dao mi čokoladni kolač u zamenu za jabuku :D ) i baš smo se fino ispričali. On uči jezik da bi otišao kod strica u inostranstvo i radio tamo. Mogao je isto i bez faksa kad pogledaš, ali hajde, ovako će mu biti lakše.

 

Ništa, ili hvataj vezu ili nastavi da učiš jezike ako si talentovana. Ja imam dobre ideje za dalje, ali sad kad sam ustanovila koji si smer, ne mogu ti predložiti ortakluk :ph34r:

Srećno nam! :VVVVV:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

e toliki mazohista nisam bila da upišem 06 :D

 

mislim da ću da odem u selo da gajim koze i učim ih 'olancki, davaće više mleka...

 

otpom-potom, za moj izgled u protekle 3 i kusur godine se pobrinuo :vinjak: rubin kruševac, specijalna zahvalnica fil.faku na velikoj podršci!!2 Mir u svetu srbi na zemlji

Share this post


Link to post
Share on other sites

e toliki mazohista nisam bila da upišem 06 :D

:redface:

 

Što se :VVVVV: tiče, imamo 20% popusta u kafani Foliranti :obrv: Raspitaj se za kartice, jako su jeftine - i udri :rockdevil:

Eto, to bi bio zaključak ovog našeg razgovora, drago mi je što smo se upoznale :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

e toliki mazohista nisam bila da upišem 06 :D

 

mislim da ću da odem u selo da gajim koze i učim ih 'olancki, davaće više mleka...

 

otpom-potom, za moj izgled u protekle 3 i kusur godine se pobrinuo :vinjak: rubin kruševac, specijalna zahvalnica fil.faku na velikoj podršci!!2 Mir u svetu srbi na zemlji

 

Ebeš koze, vitoroga pramenka je prava stvar

vitoroga.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

I tako, ne studiram vise nista :D Zavrsen master ove nedelje.

 

Koja jebena sreca. Dosta lomatanja sa egoima i propalim mozgovima, uskladjivanja termina i rokova, iscekivanja odgovora i ostalih gluposti.

 

Dovidjenja, dosta bilo. Nikad vise jebeno.

.
  • Upvote 15

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Fala redom.

 

Svaka cast za master. A sad pravac na doktorske :)

 

Jebote, svaki drugi komentar na zavrsen master je "a sad pravac doktorske" :D Mozda u narednom zivotu...

 

Čestitam! :pivopije: Ako nije tajna, koji fax si završio? :)

 

FON, konkretno Softversko inzenjerstvo smer na masteru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Данас сам грешком сео у оно фенси срање близу ФОН-а, ЦК мислим да се зове. Јесу сви са ФОН-а онако распомамљени или сам само ја налетео на неке мајмуне који су буквално вриштали у кафићу?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam raspomamljen samo na koncertima :rockdevil:

 

A na doktorske samo ako imas zivaca/nerava i ako je neophodno, mene ova prva godina doktorskih ubila u pojam... radim ujutru a uvece do 8 na predavanjima, a svake subote ispti...

 

Pa meni tako za master bilo, radi 8h (ponekad vise), pa na predavanja, ili ako nema predavanja/konsultacija, radi kuci sta treba za projekte. 1 godina toga mi je dovoljna.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...