Jump to content

Whiplash


dr.lecter

Recommended Posts

Meni je Insult To Injury, koji je upravo u slušalicama, jedan od deset najboljih thrash metal albuma ikada. Najkompletniji, najbolji zvuk, muzički perfektan, originalan, rifovi i deonice koji , kako bih laički rekao, se valjaju jedan za dugim, proizlaze jedan iz drugog, matematički precizno i umetnički nepredvidivo.

Bend je prolazio kroz previše personalnih promena i zbog toga menjao zvuk i stil od albuma do albuma, trenutno su disabanded, što ne mora da znači i da je to konačan njihov kraj. Ko zna, za koju godinu eto ih ponovo?

Čak i da se to ne desi, oni će ostati zabeleženi kao jedan od najpoznatijih thrash bendova, forever.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Insult To Injury, koji je upravo u slušalicama, jedan od deset najboljih thrash metal albuma ikada. Najkompletniji, najbolji zvuk, muzički perfektan, originalan, rifovi i deonice koji , kako bih laički rekao, se valjaju jedan za dugim, proizlaze jedan iz drugog, matematički precizno i umetnički nepredvidivo.

Bend je prolazio kroz previše personalnih promena i zbog toga menjao zvuk i stil od albuma do albuma, trenutno su disabanded, što ne mora da znači i da je to konačan njihov kraj. Ko zna, za koju godinu eto ih ponovo?

Čak i da se to ne desi, oni će ostati zabeleženi kao jedan od najpoznatijih thrash bendova, forever.

 

 

sad cu da skinem insult to injury , jos davno sam preslusao prva dva.perfekcija.ja sam se iznenadio kad sam ih prvi put cuo jer sam mislio da su neki obicni thrash bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad cu da skinem insult to injury , jos davno sam preslusao prva dva.perfekcija.ja sam se iznenadio kad sam ih prvi put cuo jer sam mislio da su neki obicni thrash bend.

:rolleyes:

 

Poštujem i srećan sam što postoje mladi ljudi koji slušaju kako to danas zovu, old school. Whiplash je jedan od bendova koji sam slušao u svojoj mladosti, dakle pre par decenija.

Danas je sve lako nabaviti zahvaljujući globalnoj pirateriji i internetu.

Ako su ti se prva dva svidela, za trećim albumom ćeš ODLEPITI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rolleyes:

 

Poštujem i srećan sam što postoje mladi ljudi koji slušaju kako to danas zovu, old school. Whiplash je jedan od bendova koji sam slušao u svojoj mladosti, dakle pre par decenija.

Danas je sve lako nabaviti zahvaljujući globalnoj pirateriji i internetu.

Ako su ti se prva dva svidela, za trećim albumom ćeš ODLEPITI.

 

 

 

a jbg danas je sve dostupno ,nisam ja kriv sto nisam zivio u tom vremenu.

jedva cekam taj treci da cujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insult To Injury izuva, to jeste! Kad cujem pesmu Ticket To Mayhem/4 E.S. aaaaaaaa... Cangelosi je izuo bubanj na tom albumu,tu nema dileme. Ali i Ticket To Mayhem album mu je blizu, jedino sto mi se ne svidja na tom albumu jeste onaj monotoni pocetak i kraj albuma - Perpetual Warfare. Ova dva albuma posle ITI mi se ne svidjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insult To Injury izuva, to jeste! Kad cujem pesmu Ticket To Mayhem/4 E.S. aaaaaaaa... Cangelosi je izuo bubanj na tom albumu,tu nema dileme. Ali i Ticket To Mayhem album mu je blizu, jedino sto mi se ne svidja na tom albumu jeste onaj monotoni pocetak i kraj albuma - Perpetual Warfare. Ova dva albuma posle ITI mi se ne svidjaju.

:rolleyes:

 

A Thrashback?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od najjachih thrash bendova. Power And Pain, Ticket To mAyhem i Insult To Injury su najjachi albumi, mada su i Thrashback i Sit Stand Kneel Pray do muda.

 

Breathe the metal in the air,

feel power everywhere!

Taste, here's a double dose to take,

a fix of power thrashing death!!

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Значи, ако је ЏЏо умешан у то, ништа од учешћа Тонија Скаљонеа... Питам се кога ли су узели као замену за покојног Тонија Бона?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sti,stand,kneel,pray je meni najjači,

a od starijih albuma uvek mi je najjdraži bio power and pain, dok sam sa thrashback vene seko na ''king with the axe'',jebitačna stvar.

 

a što se reuniona tiče,mislim da je to sranje,čemu kaljanje zaostavštine? najžalosnije mi je kad danas čujem bendove poput artillery i laaz rockit na koje sam se ko osnovac i srednjoškolac primo ko konj na zob,tragedija slušati na šta liče terror squad, khomaniac, challenge, fire in the hole, euroshima...

 

Laaz Rockit koji su bili ikone power thrasha, danas sviraju groove metal, valjda to deca vole, pa ajd i oni da pokazu kako znaju da sviraju groove...:no:

 

Još samo da Slaughter i Sacrifice urade reunion, o sreće!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...