Jump to content

Sms Poruke


opeth

Recommended Posts

"majche, jesi li me sanjala? ja tebe jesam, ali stvarno. zato sam jutros zapalio kucu. nadam se da cu te i nocas sanjati, ma kakve to posledice imalo po moju kucu" :) :) :)

to je od jednog ortaka, pre par godina. mica :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, upravo :) Pazi, ni ja nisam tad bio nimalo pri sebi, napio se u podne, pa opet uveche, ali opet sam ubadao dugmici, ali ti se il ne trudis, il ne znam sta :)

Кад стојиш без мајице на жардињерама у дворишту школе окружен исто тако (не)обученим пијаним другарима тешко је погађати слова. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno da se vi volite : )

 

Nego..sinoc u 4 stigo' iz grada i odma na sms...jutros sam video da sam 3 osobama poslao poruku "Shta mislish, da li Pedo Medo koristi vibrirajuci prsten?"(rasirio sam slike po selo) +Grobodanu sam bibliju ispisao..strashno...budi srecan sto te zaobidjoh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sms od noćas sa krajnje nepoznatog broja: Dobro, ne moraš nikada više da se javiš...

 

Sms sa nepoznatog broja:

 

Sa danom zakasnjenja, ali ne i zaboravljen, srecan rodjendan uz najlepse zelje. Oleg i Melita...

 

Datum: 28. jun 2007. u 17:17h... :)

 

Ulepsali su mi taj dan...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu sms-ovi nego pozivi... na proslom broju trazili su dva zidara a na kucnom traze komercijalnu banku, a ima i sms. glasi nesto ovako : kurvo jedna video sam te sa drugim , vratices mi sve pare koje si uzela bla bla bla... ja mu kazem da je pogresio broj i on opet nastavi isto tako i kasnije je skont'o da je pogresan i napisao : ja se stvarno izvinjavam a ja nisam imao komentara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec aktiviraste temu... :)

 

Drugarica je otisla kod svekrve, da zajedno docekaju dolazak njenog dragog iz Rusije.

To je znacilo da njegov broj, koji je drugarica koristila do tad, automatski prelazi svekrvi.

Zaboravila sam taj slatki detaljcic i poslala na pomenuti broj: "Ne javljas mi sta je bilo? Je l' te pojela svekrva?"

:icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugarica je otisla kod svekrve, da zajedno docekaju dolazak njenog dragog iz Rusije.

To je znacilo da njegov broj, koji je drugarica koristila do tad, automatski prelazi svekrvi.

Zaboravila sam taj slatki detaljcic i poslala na pomenuti broj: "Ne javljas mi sta je bilo? Je l' te pojela svekrva?"

:icon_ne:

Хехехехехехехехе...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E, sad imam bolesnika sa nekog 069 broja, koji nikako da prihvati da ima pogrešan broj!

Malo, malo, pa stižu poruke sadržine: Šta treba da uradim, pa da ope6t čujem taj andjeoski glas?

Uzalud pisah da ima pogrešan broj, ne vredi... Baš je uporan, nikako da shvati da je greška!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo zvuči utešno, za moje budalaštine!

HVALA!

 

JOOOOOOOJ!!!

 

Za budalastine ove devojke nema utehe :udri: Ovo mi je stiglo pre 5 min: "Necu da ti pravim urmasice, dok mi ne kazes gde si odvezao onog malog psa. I, da znas, Uros ne zna da pravi palacinke!!" Ta vise ne zna ni sta ni kome pise. Odgovorno tvrdim da je ovo konstrukcija pijanog mozga...ko zna kome upucena...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo zvuči utešno, za moje budalaštine!

HVALA!

 

Uteši se još malo. najglulja poruka koju sam ikada čuo sledi ovako: "Voda teče tok tok, ja te ljubim cmok, cmok!" Drugaru je to riba poslala u SMSu. On se jebeno skenjao, a mi ga i danas (šest meseci kasnije) ložimo i zajebavamo. Zbog toga će da dobije Zlatnu Papuču 2007.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom slao devojci najobicniju poruku tipa "Lepo spavaj, ljubim te..." itd. i onda mi stize poruka od ortaka: "I ti meni lepo spavaj, ljubim i ja tebe, nisam znao da to osecas prema meni". Ladno sam omasio broj! AAAAAAAAAAAAAAA!!! :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видех јутрос да сам слао поруке разним људима са којима сам наставио дописивање јутрос, па сам био збуњен јер нисам знао шта ме питају, а онда погледах у инбокс, кад тамо поруке од ноћас...

Share this post


Link to post
Share on other sites

JOOOOOOOJ!!!

 

Za budalastine ove devojke nema utehe :udri: Ovo mi je stiglo pre 5 min: "Necu da ti pravim urmasice, dok mi ne kazes gde si odvezao onog malog psa. I, da znas, Uros ne zna da pravi palacinke!!" Ta vise ne zna ni sta ni kome pise. Odgovorno tvrdim da je ovo konstrukcija pijanog mozga...ko zna kome upucena...

 

 

JOOOJ!

Zašto li ova moja omiljena lujka mora da napiše, kad uradim ovako neku glupost!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...