Jump to content

Mekong Delta


Angelystor

Recommended Posts

Budimo iskreni, stari albumi jesu imali sranjkastu produkciju ali nije kvarilo ugođaj uopšte. Imam vere u bend da neće masakrirati pesme tako da kontam da će ovaj re-record biti u rangu recimo Manowara - ništa mi preterano ne smeta ali zaboraviću da postoji za dve nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Niko da baci koment? Elem glavne zamerke - ovaj baja koji ima proggier glas pokušao je da zvuči thrashier i nije dotakao ludilo koje su imali stari pevači, produkcija upeglana ali meni se sviđa ona stara koja je imala neko sirovo jebanje koje je legalo ludoj mjuzi bolje. Najviše pesama sa Kaleidoscope ako se ne varam, wtf. Kao što predvideh:

 

ništa mi preterano ne smeta ali zaboraviću da postoji za dve nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije uopste problem pesme sa Kaleidoscope-a, nego sto su Zann i Dances maltene poptuno nepredstavljeni. 'Ajde kapiram da je izgovor za ovakve rerekorde da se to vise ceni nego da se izda samo best of (a i realno, vise ce onda ljudi da kupi/cuje izdanje), ali onda potpuno nema smisla da se ovako izdissuju dva, za mene, najbolja albuma.

 

Ja ga tek sad pustio, pristojno zvuci, ali stvarno ne znam sta bi trebalo da se desi da nekad ovo pustim umesto originalnih verzija. Moram da se setim da iskopiram ovu recenicu za novi Holy Moses, garant ista stvar ce da bude :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

"In A Mirror Darkly" track listing:

01. Introduction

02. Ouverture

03. The Armageddon Machine

04. The Sliver in Gods Eye

05. Janus

06. Inside the Outside of the Inside

07. Hindsight Bias

08. Mutant Messiah

mekongdeltainamirrorcd.jpg

 

Bemtizivot, cover k'o da je za album iz '94. Tu neka cudna zelena boja i k'o da pravljeno da izgleda dobro na postanskoj marki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

pa i prosli je bio vise prog metal nego thrash.

 

e da, ako se nekom svidja ovaj fazon ne cekira ovaj album iz prosle godine koji je prosao nezapazen iako kida mnogo

 

http://www.youtube.com/watch?v=t-UD_5WmzZs

Valjda si ovo kacio svojevremeno, znam da ga imam na kompu i da je i dalje bolest izbagovana,

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ime albuma nidje veze. nesto izmedju a scanner darkly i into the mirror black :D

 

ali bas super album. previse drve sa instrumentalima, ali je svaka pesma sa vokalom preodlicna

 

Meni je dobar balans, plus mi ona Inside Outside izuzetna, i u principu mi bolje ovako nego kao prosli gde su ga ispreseckali sa onim intermecoima. I da, ovaj lik mi je bas prirastao srcu kao Delta vokal, bas bas dobar find.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalo se da će ovaj album da otkine samo se nije znao stil i da budem iskren posle onako proggy/laganog prethodnika nisam očekivao ovakvu tech trash krlju koja je istovremeno i pamtljiva i zajebana kao zmaj. Šta drugo reći, kapa dole majstorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...