Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

@SW

Ne bih rekao da su nezdrave, nego da nisu baš neki eliksir zdravlja, samo jedi, bolje to nego pogačicu sa čvarcima ili paštetu u svakom slučaju. :)

Po meni u zdravoj hrani se isplati uzimati jedino sirove proizvode, i praviti sebi nešto, jer u te pločice se stavljaju aditivi i slično...

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što, sirovo voće je tako ruralno? U pojedino suvo voće meću i sumpor (nisam sigurna da li je štetan ali što ga unositi kad ne mora)

U pločice meću margarin da budu "prhke" i belo brašno da ima mase i konzervanse da mogu da stojU sto godina na rafu i naravno so da bidnu slasne.. itd itb

Edited by jelchica
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@macka

 

ja imam ovu logiku koju kaze hail otprilike

znam da nije 100 % zdravo ali da nije ni skroz djubre pa jedem :) zato me nerviraju ovakvi tekstovi. sta fali suvom divnom vocu?pa sta sto ima secer-bolje to nego cokoladu da jedem :)

 

Al jos bolje da jedes povrce i voce.

 

Mislim, ne zbog mene nego sto ces se bolje osecati ;)

 

 

 

E jel taj isusivac hrane kosta oko 10k ili sam utripovala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.blic.rs/v...ezdrava/n1fj6wh

 

PA STA DA JEDEMO ONDA?

 

Niko od nas ne voli kada je u nepriatnoi situacii, kada ima problem... ali i iz tog loseg stanja, dau se izvuci neke dobre stvari. Nauci kako da se boris i kako da pobedzues i unistavas prepreke

 

Samim tim postaces jaca, pametnija, iskusnia, imaces vecu veru u sebe, nakon sto prebrodis i eliminises tu nevolju

Edited by KazimKazim
  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko od nas ne voli kada je u nepriatnoi situacii, kada ima problem... ali i iz tog loseg stanja, dau se izvuci neke dobre stvari. Nauci kako da se boris i kako da pobedzues i unistavas prepreke

 

Samim tim postaces jaca, pametnija, iskusnia, imaces vecu veru u sebe, nakon sto prebrodis i eliminises tu nevolju

 

:haha: :haha:

 

doktore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko od nas ne voli kada je u nepriatnoi situacii, kada ima problem... ali i iz tog loseg stanja, dau se izvuci neke dobre stvari. Nauci kako da se boris i kako da pobedzues i unistavas prepreke

 

Samim tim postaces jaca, pametnija, iskusnia, imaces vecu veru u sebe, nakon sto prebrodis i eliminises tu nevolju

 

Life coaching saveti for ladies by KazimKazimaaaaaah

 

 

Pa da. Al ja ne volim previse suvo voce, kapiram ko voli da ima smisla praviti svoje :da:

 

Stick blender ljudi, zakon stvar za corbe!

 

Suvo voce u kuglof i kolace, smanjis ubacivanje secera u sve to a dodas ovaj tip secera u vidu grozdjica i eto slatko.

 

A taj stick blender je fenomenalna stvar :da:

 

I da, samo sveze a moze i zamrznuto voce i povrce i redovno klopanje istog i eto zdravlje na usta ulazi fazon

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...