Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

Ne znam ni ja, Google kaze da se zove Raita. Ima blago kiselkast ukus. Ovaj drugi sos gde je piletina ili jagnjetina je manje ili više ljut, zavisi kako naručiš. Za ove travke od gore isto pojma nemam...sve ukupno je kao što sam rekao malo ljuto tj začinjeno. Osim ovoga dobiješ i jednu masnu lepinju koja je baš ukusna.

 

Verovatno manje više kao indijska. Samo je čudno što u gradu ima možda 3-4 indijska restorana i jedno 30-40 nepalskih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jedna moja bivsa imala isti problem. Zajebano je to. Takodje to je uticalo na crevnu floru pa je imala redovne zatvore. Velika nuzda na svakih 15 dana sto je stvarno haos. Kazu da posto je dosta kasno otkrivena bolest ona je stigla da sjebe creva koja se mnogo tesko u njenom slucaju oporavljaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zajebano. Uvek je pricala kako joj kod toga pomaze mnogo more i plivanje(ne znam na koji nacin ali su joj rezultati uvek bili bolji kada se vrati sa mora). Sreca pa je 6 meseci godisnje radila u Petrovcu u Crnoj Gori pa je tako olaksavala tegobe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je da gluten smeta veoma malom procentu ljudi, isto kao i laktoza, a propagira se da je nezdravo. Pa i moj ćale je alergičan na sve mlečne proizvode, pa ne znači da recimo sir treba satanizovati, kao što to radi građanin Monte Karla sa glutenom.

Ako je sve to tačno, koliko je samo ljudi Srđan Đoković otrovao svojim pizzama.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...