Jump to content

АДСЛ или кабл?


MissionVao

Recommended Posts

:)

 

hvala

 

EDIT: pa i ovo povecanje je ocigledno poklon ptt-a meni za rodjendan :)

kao sto je telenor ugradio one hotspotove u parku kod pmf-a(a ja sam tu blizu stacioniran), pred pocetak mojih studija. nego huligani unistise

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

KabL.

I to SBB-ov, eto finansiram Soroša ( pošto je on vlasnik valjda). Domaći sam izdajnik! :)

 

384/192 – 512/384, Flat Plus paket.

Nikada nikakvih zastoja i problema nisam imao, a paketić mogu da promenim kad 'oću, kao i provajdera.

Sviđaju mi se jako i njihovi lokalni HUB-ovi i torenti ... mislim, što uopše i ima nečeg takvog.

Zadovoljan sam uslugom ...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam 512k adsl kod telekoma, jos uvek nisam dobio ovo ubrzanje, elem,

u zadnjih par dana mi download sa rapidsharea krene na oko 56kB/s, pa padne na 25kB, i

tako skida do kraja. Znaci, invalidski, zna li ko do cega li bi to moglo da bude?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se meni isto desava, evo sad se mucim skidam nesto bas preko rapida...

ja mislim da je to do rapidsharea, probaj preko megauploada mislim da tu nema ogranicenja...

ako nisam utripovao meni je sinoc download isao na 75kB/s

 

EDIT: u stvari 99%sam siguran da je do rapida, jer je meni istovremeno picio update za neki program(a ja to nisam imao pojma) i onda sam izgasio taj update, ali je brzina skidanja ostala ista

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam 512k adsl kod telekoma, jos uvek nisam dobio ovo ubrzanje, elem,

u zadnjih par dana mi download sa rapidsharea krene na oko 56kB/s, pa padne na 25kB, i

tako skida do kraja. Znaci, invalidski, zna li ko do cega li bi to moglo da bude?

 

Ja imam ADSL kod Telekoma i mene su prebacili na 768Kb/s i odlicno radi, mada i pre mi je internet bio brz i bez ikakvih problema, evo vec godinu dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.speedtest.net/

 

Za proveravanje brzine...

 

Mada samo stavite kursor na ona dva kompjuterčića što svetle dole i vidite koliki vam je download.

 

 

Meni je samo jedno kratko vreme skidao sa rapidshera 70-80 kb/s i onda palo na 45-50. Al dok tako skida mogu opušteno na youtube gde se zapravo i najviše uočava ovo ubrzanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sve je to lepo ali paket od 256k koji koriste mnogi ljudi je ostao isti do daljnjeg umesto da se pretvori u 384

Ccccccc :mad:

 

I batalite speed test-uzmite nesto skinite sa nekog geografski blizeg mirrora i gledajte kojom brzinom ide dowload

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...