Jump to content

АДСЛ или кабл?


MissionVao

Recommended Posts

Sa rapidshare-a tek pocinje nopmalno da skida oko 1-2 u noc .

Zato jdownloader , ubaci nekoliko linkova i id da spavas .

 

Skidam stalno tako. Skinem po 4gb svaki dan. Skinuo sam witchera od 10gb pre neki dan :da:

Al jebiga biće da skine 100mb za 10 minuta i onda čeka 15 jer nemam acc :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidam stalno tako. Skinem po 4gb svaki dan. Skinuo sam witchera od 10gb pre neki dan :da:

Al jebiga biće da skine 100mb za 10 minuta i onda čeka 15 jer nemam acc :no:

 

Podesi u jdownloaderu na extras > configurations onaj reconnect , ali ga ukljucuj samo preko noci , posto ti moze smetati ako u isto vreme koristis net .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, Mito, aj ne lupaj. :D

 

SBB je još odavno duplirao brzine, i ima bolji upload nego adsl + nema overhead kao kod adsla (mada sam ja to rešio na telekomu aktiviranjem speedup usluge).

 

A šuška se da će možda SBB povećati brzine posle Božića. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telekom Srbija od 1. januara 2009. godine uvodi još tri nova OPEN ADSL CLICK Internet paketa sa znatno većim brzinama prenosa podataka u oba smera (downlink i uplink):

Click 6, u kome će brzine protoka biti 6144 Kb/s u dolaznom i 384 Kb/s u odlaznom saobraćaju, po ceni od 3.230,00 dinara*

Click 8, u kome će brzine protoka biti 8192 Kb/s u dolaznom i 512 Kb/s u odlaznom saobraćaju, po ceni od 3.825,00 dinara*

Click 16, u kome će brzine protoka biti 16384 Kb/s u dolaznom i 768 Kb/s u odlaznom sabraćaju, po ceni od 4.675,00 dinara*

 

Istovremeno, postojeći OPEN ADSL1, ADSL 2 i ADSL 3 paketi, uz nova imena dobijaju i nove brzine po nepromenjenim cenama paketa:

ADSL 1 = Click 1 sa novim brzinama od 1024Kb u dolaznom i 128 Kb/s u odlaznom saobraćaju

ADSL 2 = Click 2 sa novim brzinama od 2048 Kb u dolaznom i 192 Kb/s u odlaznom saobraćaju

ADSL 3 = Click 4 sa novim brzinama od 4096 Kb u dolaznom i 256 Kb/s u odlaznom saobraćaju

Start paket 256/64 Kb/s ostao je nepromenjen.

 

Povećanje brzine protoka podataka primenjivaće se i na ADSL pakete drugih Internet Servis Provajdera, tako da će i oni biti u prilici da ove pogodnosti ponude svojim korisnicima.

 

*Sve navedene cene su bez PDV-a.

 

16Mb, Srbija... Jebo mater, deluje žešće nestvarno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...