Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Zašto je koji kurac Burzanović izlazio iz igre? Jedini čovjek koji je šutirao na gol...

Đorđevića metlom otjerati iz kluba, Anđelković se trudi, ali ono je dosta loše...

Ne može se u ligu šampiona bez napadača...

 

Rendžersi su protiv Zete i protiv Zvezde igrali onoliko koliko im je potrebno, daju gol-dva, i nazad... Još uvijek nisu primili gol...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebati ga,svaki je komentar suvisan.Nisam gledao utakmicu,imao sam vaznijih obaveza,ali po komentarima ljudi nije valjalo.Napad.To smo svi znali.Zvezda podhitno mora naci nekog igraca koji ce zabiti gol (Jebo Jestrovica)!!!Jebiga,imali smo sjajnu sansu,posto smo dobili ove papke,i ko zna kada cemo opet dobiti ovako jadan tim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazio prosao dalje , jebo ih Musolini.

Боље Лацио него Румуни...

 

 

А Звезда... Могли смо гол да дамо на почетку и да после играмо без притискла и добијемо, али ето, нисмо... Све сам се био изнервирао, али сад ме прошло... Звезда је у две утакмице имала више шанси него Ренџерс и да је имала неког ко може да да гол, прола би заслужено даље... Маракана заслужује ЛШ, али оваква Звезда не...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote ode mi 5 'dina zivota koliko se nerviram....

 

sve mi jasno ali mi nije jasno zasto mi je toliko stalo nakon toliko godina razocarenja....

 

elem....onaj Piksi je takva jedna jajara picketina lazovcina lopovcina seljacina sabancina jebem li mu mamu u picku smrdljivu......

 

sve mi je i bilo jasno ali ipak nekako se lozim ko mlad majmun i dalje....ipak mi je Zvezda u krvi od kad znam za sebe.....

 

 

gledao sam tekme protiv levadije, cukarickog bio protiv smedereva i prvu protiv rendzersa

 

i jasno je kao dan ne moze se igrati fudbal bez napadaca......ne mozes u LS sa nezrelim klincem i retardiranim argentincom......

 

pregovarao je s 10 napadaca picka jajarska i nije hteo da se otvori ni za jednog.......

 

onaj Milijas jebote koji je to ocaj od igraca........pa KOsanovicu jebem mu zivot gde njega drzis do 75min jebote.....

 

 

Andjelkovic je decko takva picketina i vezara da je to strasno.......

 

 

kikindo na qrac te nabijem.........a u picku materinu

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:no: Strasno, Lepo sam rekao da su nam sanse jednake nuli. I bio sam u pravu. JEBES TI OVO KAD NE UMEJU DA DAJU GOL! :no: NEMA KO DA DA GOL! :no:

 

A Piksi je smrad, jer je obecavao napadaca! Jebeno govedo je moglo na pozajmicu da uzme nekog napadaca :no:

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звезда има паре за Рекобу, а не може да купи ниједног људског нападача...

 

 

Иначе, лепо је што се чуло "Звезда ми је све, Звезда живот је..." и на крају кад је све било готово...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звезда има паре за Рекобу, а не може да купи ниједног људског нападача...

Иначе, лепо је што се чуло "Звезда ми је све, Звезда живот је..." и на крају кад је све било готово...

 

I osim toga, lošu upravu ima!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја на то не гледам тако , јер , никада се нисмо курчили , ту улогу је узимао глупави Манчестер и шугави Челзи , а сада имамо много јачу екипу него 2005 када смо освојили Лигу , и ове када смо играли полуфинале,а екипа је искусна , осим ових нових који су се лепо уклопили! Јебемо! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја на то не гледам тако , јер , никада се нисмо курчили , ту улогу је узимао глупави Манчестер и шугави Челзи , а сада имамо много јачу екипу него 2005 када смо освојили Лигу , и ове када смо играли полуфинале,а екипа је искусна , осим ових нових који су се лепо уклопили! Јебемо! ;)

Јебете Тулуз, свака част! :) :)

Звезда је слаба, јако слаба. Ако не наместе МСЛ, Партизан лагано узима титулу ове године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...