Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Ne, prijatelju, ja navijam za Zvezdu, ali Partizan igra u Evropi (ako se Turska može tako nazvati), a u toj situaciji navijam za srpski klub, jer mi je drago kada naš sport ostvari uspjeh, a nekako mi je svejedno da li je to ovaj ili onaj klub.

 

Meni, iskreno receno, nije svejedno. Ako je Zvezda stvano navijam sa zarom i krivo mi je kad/ako ispadne. E sad ako je Partizan ili neki drugi nas klub ok je da prodje dalje, daleko od toga da mi je zao, ali iskreno ne osecam neke emocije i radost. Dobro je kad nas klub prodje, pokupi bodove za nas fudbal..... mada evo Sabre je sve lepo objasnio :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam da ste se baš zajebavali, a postao sam siguran da niste kada su krenule naokolo da lete pičke materine i ostale prozivke.

pa evo, editovao sam gornji post, edit donekle objasnjava taj deo price. ja se ne secam da sam nekoga psovao ili licno vredjao. to samo degenerik moze da shvati ozbiljno.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa evo, editovao sam gornji post, edit donekle objasnjava taj deo price. ja se ne secam da sam nekoga psovao ili licno vredjao. to samo degenerik moze da shvati ozbiljno.

 

Taj rad :pivopije:

 

Jbg i jedni i drugi kada primete da se druga strana primila malo ubaci zajebancije, a samo retard moze da se krvnicki lozi na te stvari, tuce i dobija batine zvog kluba

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa evo, editovao sam gornji post, edit donekle objasnjava taj deo price. ja se ne secam da sam nekoga psovao ili licno vredjao. to samo degenerik moze da shvati ozbiljno.

OK, onda sam degenerik, pošto je meni to djelovalo vrlo ozbiljno :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, onda sam degenerik, pošto je meni to djelovalo vrlo ozbiljno :)

 

:)

 

 

nemoj me zajebavati znas da mislim na ovog, hm, :nepronalaziodgovarajucurec:

 

mislim, treba biti gluplji od cetiri kurca uvezana zicom pa se primiti onako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Силни сте ми ви навијачи (и Делије и Гробари) када вам је једина аргументација којом можете једни друге подјебавати ко је које сезоне више издувао у Европи, јер нажалост од распада Југе тако ствари стоје!

А и то позивање на 1991. је крајње неозбиљно, јер не живи се од старе славе, тако гледано и моја баба је била згодна пре 60 година, па шта сад има од тога. Лепе успомене, сад кад носи вештачку протезу?! Ало бре, кога зајебавате???

А тек када чујем та сећања од неког ко се није затекао ни у ћалетовим мудима у том тренутку, е тад ме просто обузме милина!

Докле год се не буду приватизовали клубови, по могућству страним капиталом, фудбал, а богами и остали спортови ће нам таворити, а ви шатро навијачи ћете имати мотива за мржњу напретек!

Боље се запитајте ко то кочи приватизацију клубова и због чега, јер тај је најодговорнији за тренутно стање у коме се налазимо ... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

А тек када чујем та сећања од неког ко се није затекао ни у ћалетовим мудима у том тренутку, е тад ме просто обузме милина!

 

 

:)

 

 

 

sve je tacno to sto si napisao, ali to je sasvim drugo pitanje, ozbiljno pitanje, nema veze sa navijackim podjebavanjima koja sluze da bi se razonodilo i da bi se ubilo vreme...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slektor sad izmislja toplu vodu ... ovo je sve vec svima odavno poznato ...... a privatizaciju koce, naravno, oni kojima ne odgovara da klubovi budu privatizovani, oni kojima ovakva situacija odgovara, da se krade, a da se nikom ne odgovara. Kocice oni to koliko god budu mogli, a na zalost mnogo su jaki i mnogo ih ima :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je tacno to sto si napisao, ali to je sasvim drugo pitanje, ozbiljno pitanje, nema veze sa navijackim podjebavanjima koja sluze da bi se razonodilo i da bi se ubilo vreme...

Јбг, озбиљан човек за озбиљне теме, зато ме и нема на ЈУМУ у последње време! :) :) :)

 

Не знам, једноставно никад ми неће бити јасна та "подјебавања" о којима причаш!

Али добро, ако вама то значи у животу, онда ок ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je zasluženo izgubio sinoć, 70 minuta ih nema nigde, kao po običaju totalan haos u odbrani.. tek kad su malo zastali turci, krenuli smo da igramo. 4:3 je realan rezultat. Vidim svi kritikujete Paunovića... Loše je odigrao sinoć, ali ne ceni se igrač po jednoj utakmici. Diarra je meni lošiji, mnogo precenjen igrač, čovek je, jednostavno, glupav, kolko puta je sinoć bio ispred šesnaesterca, a nije umeo ništa da uradi sem da pogodi nekog iz odbrane. može da da gol jedino kad je sam ispred golman, a i tad promašuje ko nenormalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj,sta ste se svi isprimali ko da su u pitanju stvari od zivotnog znacaja.

Jedini klub koji ja mrzim jeste Partizan,i sanse nema da cu navijati za njih u bilo kojem slucaju,sem naravno kada igraju protiv "njih" (samo dva puta sam se radovao pobedi Partizana:kuci kada su igrali protiv Kroacije,i kada su dobili Rijeku).Inace,dovidjenja.Ovo je fudbal,za nas obicne ljude samo razonoda i zabava.Dokle god je tako,ja necu navijati za klub koji mrzim,niti ga podrzavati u bilo kom obliku.Ako pobede,jebe mi se.Ako izgube,isto mi se tako jebe.

 

Sve mislim kako fan Liverpool-a navija za Mancester u evropskim takmicenjima.Ili fan Intera za Milan.Ili jos gore,fan Reala za Barselonu.

Ne pricajte gluposti i nemojte se pretvarati i sakrivati iznad nekog laznog patriotizma:ako mrzite Zvezdu,navijajte za Apoel,niko vam nece zameriti.Cak sta vise,to je meni licno sasvim prirodno i normalno.Ovo je ipak samo fudbal,zabava za milione. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj,sta ste se svi isprimali ko da su u pitanju stvari od zivotnog znacaja.

Jedini klub koji ja mrzim jeste Partizan,i sanse nema da cu navijati za njih u bilo kojem slucaju,sem naravno kada igraju protiv "njih". Dokle god je tako,ja necu navijati za klub koji mrzim,niti ga podrzavati u bilo kom obliku.Ako pobede,jebe mi se.Ako izgube,isto mi se tako jebe.

 

Sve mislim kako fan Liverpool-a navija za Mancester u evropskim takmicenjima.Ili fan Intera za Milan.Ili jos gore,fan Reala za Barselonu.

 

Ovo za smrdlje :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

A za Redse: retko koji fan Liverpool-a ce navijati za Mancester.... Licno ja nikad.... (posto za druge klubove me zabole).... Dobro, voleo bih da pobede ako igraju protiv hrvata i tako tih......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa A:

Chelsea

Roma

Bordeaux

Cluj

 

Grupa B:

Inter

Werder

Panatinaikos

Anortozis

 

Grupa C:

Barselona

Sporting

bazel

Sahtjor

 

Grupa D:

Liverpul

PSV

Olimpik

Atletiko

 

Grupa E:

Mancester

Viljareal

Seltik

Alborg

 

Grupa F:

Lion

Bajern

Steaua

Fiorentina

 

Grupa G:

Arsenal

Porto

fenerbahce

Dinamo Kijev

 

grupa H:

Real

Juventus

Zenit

Bate Borisov

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Барцелона има лаку групу, а Ливерпул ће да испадне :bigblue: Серхио Кун Агуеро! Глуп је ако се не преоријентише на лигу.. Лион, Виола, Бајерн, ту има свашта да буде, а Јуве ће ваљда уз Зенит да избаци Мадрид :da:

И да, Интер има лагану групу..

Share this post


Link to post
Share on other sites

D grupa je najinteresantnija.Ne bi me cudilo da Liverpul zduva.Bajern je ocajan,i moglo bi se desiti da popuse vec u grupi.Takodjer,poslednja grupa je interesantna.Tu ce biti krljanja,ali verujem da ce Juve bez vecih problema proci.Ostalo je manje/vise izvesno,ali ipak su iznenadjenja sastavni deo fudbala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupe D i H su najinteresantnije i nadam se da ce te meceve uglavnom i prenositi , Liverpulu ce biti tesko , ali mislim da ce proci , ipak Benitez dobro poznaje spanske klubove i mislim da ce se iz dvomeca sa Atletikom izaci sa 4 boda + 6 iz ostale 4 utakmice, mislim da je 10b dosta za prolazak , mada videcemo , potrebno je da se podigne forma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lemmy - Nemoj tako Cuki, treba podrzavati domace klJubove, jer nas ionako nema na znacajnijim scenama/takmicenjima.... :P Kaj bi g-din KilmajstOr cinio...? :pitanje_je_sad: Podrzavam ja i Partizan, iako sam zvIJezdas (...sa juga...)... :ph34r:

 

Intertoto Kup FTW! :da: (Saxon - Wheels Of Steel)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa D:

Liverpul

PSV

Olimpik

Atletiko

 

Grupa G:

Arsenal

Porto

fenerbahce

Dinamo Kijev

 

Dve najjache grupe IMHO. Pre svega D, Liverpul ce da se provuche na kraju to svi znamo, ali ziv nisam koja ce druga ekipa odavde da prodje. Slichna situacija u G, Arsenal ochekujem da ide dalje, Porto jest' blagi favorit u odnosu na Fener i Kijev, ali obe su solidne i skupe ekipe, tak' da bice klanja..

 

Grupa E:

Mancester

Viljareal

Seltik

Alborg

 

Meni najbitnija grupa. Solidni protivnici, ali ochekuje se lagan prolaz.

 

Grupa B:

Inter

Werder

Panatinaikos

Anortozis

 

Najdosadnija grupa :)

 

grupa H:

Real

Juventus

Zenit

Bate Borisov

 

Hm..ne, ipak je ova :) :)

 

Dodushe ko zna..mozda Bate napravi josh iznenadjenja :) :)

 

"Chudo u Torinu!" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je pacijent sa Eurosporta, koji je prenosio žrijeb juče?

Očigledno je Zvezdin navijač, čim mu je bilo muka da Partizan nazove po imenu, umjesto toga ih je prekrstio u "Zvezdine komšije"...

Pa je rekao da je Kijev u Rusiji...

Ponavljao milion puta kako nikad nije čuo za Kluž i Anortozis...

Ubio u pojam o tome kako on navija za Liverpul, WHO CARES?

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...