Jump to content

Vratiće se rode


Thule

Recommended Posts

ma u smislukad bi radnja bila onoliko usporena i sa jakom dramaturgijom da bi se sto bolje prikazala licnost likova i njihov unutrasnji neki sklop ,a ovako cesto ispadne preterivanje sa blagim prelazom u smaranje....na stranu to sto je stvarno jedna od najkvalitetnijih serija nasih ikad snimljenih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ste vi ljudi prestali ovo da gledate ili shta? :)

 

Anyway, ja tek danas odgledah zadnju epizodu, malo previshe happy end.. Mislim, bio je jedan period pre par epizoda kad su pobili i poosakatili pola likova, ali ako je ovo neko vracanje balansa, onda neka :) Ali smetaju mi neke glupost, npr. ono izrastanje prsta, Ekseru se cura vraca nakon shto bezi sa oltara..to ni u najgorem optimizmu ne bih ochekivao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ova serija predstavljala život u današnjoj srbiji, onda nam sleduje kolektivno ubistvo...i sam kraj, toliko je zbrzan, izkičiran i zasladjen, sranje u svakom pogledu. Imala je serija dobre fazone tokom epizoda, ali koja naša serija i nije imala pun kurac takvih zajebancija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam ovu seriju i nastavio da pratim nakon prvih par epizoda jer mi se chinilo da nije standardno Pavic sranje koje se vrti na RTSu vec godinama samo u par razclichitih imena. Dodushe, i ovde je neki zaplet oko neizbeznih velikih dugova i sl., ali sa ubachenim tim nekim shmekom Mucki, dva lika ki braca, ovaj jedan manji, stariji, jachi i iskusniji, ovaj drugi visok, malko tupaviji, malko nesnalazljiv, al' dobrog srca, ta neka paralela.. Dalje je serija otishla na neku totalno drugu stranu, ali sve u svemu, ima vishe pluseva nego minusa. Zadnja epizoda, pa stvarno se pola od onih sat i po maltene nishta ne deshava, osim shto su uspeli da ubace svakog lika u neko happy stanje kako god su uspeli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Belogrla je ovo pravio jer je on iz te vukojebine,i sad je tu nešto reklamira, a mesto ni za kurac.a taka je bila i seria.Ko bi ziveo tamo?samo neko lud.jos samo da izdaju i album sa samolepljivim slicicama.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Odgledah pre nekog vremena i poslednji dvd, dopadljivo mi je sto je kraj pozitivan totalno (naspram nase standardne mrak tematike kakva je recimo u filmovima), voleo bih da naprave slicnu seriju po kvalitetu.

Da li neko zna da li ce izbaciti OST za seriju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...
01. Intro

02. Baranda

03. Ekser

04. Milenko

05. Baranda Docek

06. Pikac

07. Marina [bajaga-Bezis Od Mene]

08. Kafic Kod Krlje [JUST - Dance With Me]

09. U Barandu

10. Baba Ruza

11. Shvaba

12. Baranda [Dub Version]

 

http://rapidshare.com/#!download|389cg|107956424|Vratice_Se_Rode_Muzika_Full.rar|47454

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...