Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Cujem da ce cigarete da poskupljuju za 5 dinara mesecno dok ne dostignu evropski standard.. rece mi drugarica. Znate li nesto o tome?

 

Tvoja drugarica je možda izrokala pokoju ''smešnu cigaru'' pa pomalo halucinira. Poskupljenja će biti, ali ne tako drastičnog.

 

Šta vam je bre ljudi, pa mene svaka cigara neverovatno opusti, pogotovo kad zapalim posle obroka, ko da sam bensedin popio.

 

Isti efekat i kod mene, zemljak. smoker.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nećeš mi verovati, ali pre sat vremena, u povratku iz grada sam uz'o Pall Mall Blue 100's ( jebiga nije imao jeftinije cigarete ).

95 dinara, da poskupeo je. :mhihi:

 

Next plavi stotka, koja je moja cigareta inače, sada košta 70 din - a bio je 65.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AHA! :)

Pa trenutno poskupljenje zbog neplanirane inflacije u zemlji! :)

 

 

pazi stvarno majku mu jebem, gledam racun, winston 90 dinara.

 

ako ovako nastave, ima da predjem na granje.

 

:mhihi:

 

Ionako mi deda ima gomilu vinograda, višnjaka ... zasadiću duvan, pa će da se mota redovno.

Fića Moris i BAT - truli kapitalisti i monopolisti ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Сад бих радо да креснем, ал' кој' мој ?

 

Што мрзим кад ми усред ноћи понестану цигарилоси.

Одох до киоска прекопута да пазарим .... а и док нису поскупеле(ове БАТ врањанске). Мрзим и акцизе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pusio Ronhil menthol...sad ga slabo gde ima po trafikama...zato sam se vratio na obicni Marlboro...mada ponekad uzmem i onaj "zlatni"...koji je isto govno kao i crveni !!

 

Voleo bih da probam taj Smooth !! Ima li gde kod nas da se iskopa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa video sam maliboro mentolke na trafikama, ali probao nisam.

Nešto sam averzičan prema takvim cigaretama, ali pošto je enklava pošteno ishvalio malog boru uzeću ovih dana paklu.

 

Koliko vas dvojica rokate na dan? Meni ode po paklica, malko sam smanjio ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

bivsa devojka mi je isla na kurac,jer je pred svako spavanje morala da ispushi po jednu pljugu u sobi u kojoj smo spavali...jedan od razloga zasto je bivsa....

 

 

da li vi imate obzira prema ljudima koji ne pushe?

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.tobaccofacts.info/

 

http://www.smokinglungs.com/cyber-gallery/...ology/index.htm

 

http://tobacco.health.usyd.edu.au/site/sup...ery_effects.htm

 

 

 

 

 

 

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poskupese nam cigare :(

Sreca moja pa se uvak plasim da ne ostanem bez cigara "u nevreme", i uvek racunam na to da ce mozda nekome sa kim sam izasla ponestati cigare, pa uvek kupujem vise... Tako da sam za docek kupila 5 kutija :) i jos uvek trosim proslogodisnje zalihe kupljene po staroj ceni... Mada su vec pri kraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, kad sam pocela Vajsroj crveni da pusim bio je 40 dinara!!! Sad ce da bude 75 .

Majko.

A ja kupujem dve pakle dnevno.

 

Е, вајсрој је још увек на седамдесет. :da:

 

 

Управо :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setjam se da je moj Winston 100's nekada bio 60din,a sad je 100.I nekada je bio u mekom pakovanju,a sada nije i sad postoji plavi 100's i original crveni.Glupost.Bash bedak.Inache,duvanim vetj 6 godina,jako rano sam pochela i za sad ne zhelim da prestanem,jer mi cigarete prijaju.A pushim kutiju ili kutiju i po dnevno..

 

Pa da pochnemo..Zdravo,ja sam Morana i teshki sam ovisnik  :):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...