Jump to content

Održavanje domaćinstva (život bez matoraca)


Zen

Recommended Posts

uuuu dobra tema! taman ste me potsetuli da sredim sobu :angry: bash vam hvala!!!! elem proshlo je vishe od dve godine od kada smo se doselili na kanarinchev breg i josh nisam reshio problem skladishtenja nekoliko kubika vojne opreme, knjiga i alata..... generalno nikad skoro nisam gajbi tako da mi je bitno samo da imam gde da se srushim uveche.....

ali kuhinja je sasvim druga pricha. tu sve ima svoje mesto (al keva me sabotira me) shveca se udala, cale vazda na ranchu tako da se samo sa kevom koljem (kad se sretnemo).... centralno grejanje ubija!!!!!! frizhider smatram nuzhnim zlom jer vishe volim da kuvam nego da podgrevam klopu. pranje sudova mozhe da bude zanimljivo ukoliko cashkas sa nekim u isto vreme, ili slushash audio knjige :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...или пустиш музику из суседне собе на максимум, па рибаш шерпе док ти пичи Сепултура. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...или пустиш музику из суседне собе на максимум, па рибаш шерпе док ти пичи Сепултура. ;)

 

Pa naravno, tako se najbolje radi.Komsije mogu da se bune, al' dzaba im.Kad mogu ja da istrpim grand paradu na maksimumu,oni ima da cute. :rolleyes:

Mada ipak ja preferiram Panteru u takvim (a i mnogim drugim) prilikama. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe.

ja sam imala dve komsinice - seljancure do zla boga! zid moje sobe bio je zajednicki s njihovom dnevnom sobom.

one u 7 ustanu i puste, hm... cecu? ja ustanem, pa jos glasnije pustim marduk. :)

vrlo brzo su se odselile, ne bi me cudilo da je zbog toga xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh i ja bih se odselio! da mi neko pushta bilo shta u 7! mada badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,ba

dger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badger,badge

r,badger,badger, je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam 2 komsinice,studentkinje,delim zid sa njima i devojke nisu ulazile u stan sve do 23 ili ponoci i tada su kretale orgije i to je trajalo po pola noci,fala bogu pa sam pustao muziku inace bih izludeo.A sada zive 2 streberke umesto te 2 i ne prave buku,ne pustaju nista od muzike,jedna cak svira klavir,uvek znam da je nedelja oko 15h kada cujem da svira Za Elizu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zivim sa svojima, i vrlo sam zahvalna za zivljenje.

Obozavam da radim po kuci, non - stop bih briskala prasinu, volim i da usisavam, i da ribam kupatilo, i da kuvam rucak.

JEDINO sto me smara je bacanje smeca i odlazak u prodavnicu kada me mrzi da izadjem iz kuce.

Dozvoljeno je pusenje, posto i sama purnjam, ne smeta mi uopste.

E, da- jos jednu stvar NE PODNOSIM to je da sredjujem orman, imam brdo stvari, i orman sredjujem po 3 sata, i taman ga sredim, i ako izlazim negde to je vec haos..i onda poludim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe kod moje ortakinje u stanu iznad nje zivi neka sponzorusa, i svake nedelje u 10 ujutro joj dolazi decko i onda ... khm... u kupatilu. lol.

Ortak koji zivi u strahinjica bana ima najbolje dozivljaje jer u njegovoj zgradi je neki sponzi kafic a na prvom spratu(ispod njega) zivi neki homosi koji vicu jedan drugome dragi dodaj mi sundjer i jos mi ga trazi nisi ga ceo nasao i slicno...

I onda me cudi sto ortak ne moze da navata ribu i sto je sexualno isfrustriran...

 

Sto se tice teme,zivim sa kevom i ne volim da cistim i slicno ipak je to zenski pos'o :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je moj cimer, ali sam ga skoro navatala kako krishom pushi cigarete... Grrrr!!! Ako tako nastavi bice bivsi cimer!

Sad imam sav skoro nov namestaj i ne zelim da se zaduvani!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Heh svaki put kada neko ode u wc na duze obavezno se cuju komsije 2 sprata iznad kako se dernjaju po kupatilu.. sa sve onim

"svaki put kada se uhvatim za kvaku nekom se sere, pa dokle bre vishe!!!"

"zar ste svu toplu vodu potroshili djubra nezahvalna"

"av, av, av ,av"

"ne mogu vishe, ubicju seeeee"

 

...

naravno tamo zivi familija ono majka, otac, cjerka tinejdzer sin osnovna skola i ker :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je isto kao da živim sa svojima...

 

i ovako i onako sam radila po kući što je trebalo i imala svoju slobodu kao i sad kad sam sama bogu iza nogu...

 

a sad mi treba hanzaplast jer me je napao divlji jogurt :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh svaki put kada neko ode u wc na duze obavezno se cuju komsije 2 sprata iznad kako se dernjaju po kupatilu.. sa sve onim

"svaki put kada se uhvatim za kvaku nekom se sere, pa dokle bre vishe!!!"

"zar ste svu toplu vodu potroshili djubra nezahvalna"

"av, av, av ,av"

"ne mogu vishe, ubicju seeeee"

 

:) :) :) Zato gotivim seriju My Family :D tamo se svi otvoreno mrze.

 

Posle trauma iz detinjstva gde baba ode da se macka 5h (bez zezanja) u kupatilu, pa cale mora da pisha u flashu na terasi a ja na noshu (sreca imala sam mozda 2-3 godine :) ), nikad vise necu biti u stanu s jednim WCom. Taman kad neko sere ne mora da se davi onaj sto posle dodje da se kupa...

Al ja se ne racunam, planiram da mi celo kupatilo bude kada a cela spavaca krevet :) WC posebno i eto boemskog zivota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno, tako se najbolje radi.Komsije mogu da se bune, al' dzaba im.Kad mogu ja da istrpim grand paradu na maksimumu,oni ima da cute. :rolleyes:

Mada ipak ja preferiram Panteru u takvim (a i mnogim drugim) prilikama. :rockdevil:

Ови моји се не буне претерано, а умем да запевам (завриштим) из свег гласа у 3 ујутро, кад ми се сестра није ту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bile neke devojke...

...Odvela ih u bratovu sobu, on je pusac, pa nek tamo dime...

Damn, shto ja nemam tako pametnu sestru :D

 

Izuvanje je po izboru (ako se izujesh, kao nagrada slede papuche) :D

Meni je nelogichno uci obuven i uneti prljavshtinu sa ulice u tudj stan. Josh ako ima male dece koje ce se posle igrati po istom tepihu po kom gazish - zaista nije pozeljno ne izuti se... Inache, ako neko ne zeli da se izuva, ima krparu ispred vrata pa neka dobro ochisti obucu pre ulaska...

 

Zasad za chishcenjem stana nemam problema - chistim samo svoju sobicu i najveca gnjavaza mi je brisanje prashine. Smara poshto mora chesto da se brishe...

Dodushe bice frke tek za nekoliko meseci kad mi se odsele sestra i zet, ali, dotad cu vec nauchiti sve shto je potrebno oko odrzavanja stana (tj. ribanje kupatila)...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad usisavam svaki dan jer prasici za 24h zagade oko 5m2, kad su mi shutnuli govance preko pola sobe u Milku puk'o mi je film i sad su u cosku u sobi u koju retko ulazimo :)

Dok ne dobiju veliki kavez iz kog ne mogu nista da sutnu, naravno :mhihi:

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad usisavam svaki dan jer prasici za 24h zagade oko 5m2, kad su mi shutnuli govance preko pola sobe u Milku puk'o mi je film i sad su u cosku u sobi u koju retko ulazimo :)

Dok ne dobiju veliki kavez iz kog ne mogu nista da sutnu, naravno :mhihi:

 

Eh ovo sa prasicima mi je skroz poznato. Imam ih 4 i pregradim deo sobe nekim daskama od stola i onom za peglanje. Mnogo smesno izgleda, a tepih prekrijem cebadima. Poenta je da vise sklanjam za njima, nego za sobom i raznosim njihovo seno po kuci...U kavezima imaju peskire i staru posteljinu kao podlogu, pa to perem u masini 1x nedeljno. U ponoc ko manijak istresam cebad na terasi i sl.

Zivim na drugom spratu u kuci a ispod podstanari i imam groznu (ali meni DIVNU) naviku da pojacam muziku i skacem (ljudima po glavi :mrgreen: ) ali mi to najvise prija oko ponoci, tad se dobro oraspolozim. Samo me opominju!!!! Nekad stavim neki dusek na pod i po njemu tup tup tup...Radim sve suprotno od ostatka sveta, a ja opet zadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...