Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

Ja sam kontaktirala ovu firmu za kancelariju, da mi je okrece, kao i svu stolariju. Ovo je ponuda od prosle godine:

 

Molersko farbarske radove izvodimo bez obzira na kvadraturu i tokom svih godisnjih doba i iskljucivo sa nasim materijalom i zastitom postojecih stvari. Cena radova zavisi od kvaliteta materijala koji se koristi kao i stanja zidova i plafona koji se rade. Izvodimo sve vrste radova vezanih za enterijere i kompletne adaptacje prostora.

 

-Krecenje poludisperzijom......................................................................2,2e/m2

-Krecenje Akrilnom bojom......................................................................3,0-4,3e/m2(u zavisnosti od inteziteta boje)

-Gletovanje............................................................................................3,50e/m2

 

 

 

Pozdrav

 

Darko Pavlovic

 

MAGIC WALL

ul.Pere Djurkovica 45

11211 Beograd

Phone 011/2715-352

Fax 011/2715-352

Cell. 063/229-266

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ali ih pozovi ili napisi mejl. Odmah odgovaraju. Na kraju nisam uspjela da okrecim jer sam imala brdo obaveza i nisam mogla da oslobodim kancelariju. Ove godine cu to da uradim, krajem maja. Mada je moja kancelarija mala, pa mi ne znaci nista par eura gore/dolje vec da boje budu intezivne i da radijatori i okviri od prozora budu dobro odradjeni. Ovi su dobili bas dosta pohvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put u zivotu sam se sama cimala oko majstora, crkla mi ves masina. Nadjem na google http://www.servisbeletehnike.net i osim ako mi pri sledecoj upotrebi ne eksplodira nesto moram da kazem da su najbolji majstori ikad :D

Ljubazni, mladi, zezaju se, dosli su za manje od h vremena, sve popravili... Pisem ovde jer znam koliko znaci znati koga da pozoves kad nesto crkne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nije majstorija, ali je pomoc :D

 

Zna li neko ima li menjacnice u Kirovljevoj/blizu Kirovljeve/blizu ugla Kirovljeve i Pozeske koja radi subotom?

Idealno bi bilo tacno na uglu Kirovljeve i Pozeske. :)

 

Radno vreme do 9 bi mi zavrsilo posao, ne mora do 12...

 

Ceprkao po netu po sajtovima menjacnica, a i po zutim stranama, a odatle svaki broj koji sam okrenuo bio nepostojeci...

 

 

Moze i blizu Studenjaka, Sava Centra, Sajma, Ade...

Posto saljem nekog da mi zavrsi nesto, pa je ta trasa.

 

I mora da mu se nacrta, ne moz sam da potrazi radecu menjacnicu :udri:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamijeni staklo, stipso.

na svim prozorima? nesam toliko bogata.

imal asam neku akciju farbanaj gajbe pre tipa 7 godina, a sad sam odlucila da sredim sve to i ofarbam kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

plasim se da cu napraviti jos vece sranje, jer ce mi iscureti na drveni ram prozora

 

i da ce se staklo jso vise umazati :/

 

није то срање толико течно, буде геласто кад нанесеш, па остаје у месту

 

алтернатива ти је дрљање скалперишком или оштрим и закривљеним ножићем (а ово је прилично зајебано ако је велика површина)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...