Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

@voivod,

 

precenili u odnosu na sta?

 

izvin'te molim vas, ali evo jedno malo podsecanje. dvadesetogodisnjaci ocigledno ne znaju sve, pa zaboga, ne pise sve na vikipediji. Consecration je bend koji postoji jedanaest (evo, i brojem - 11) godina. za novi album ".avi" smo dobili sjajne kritike svuda. stranci neki su ga stavili na drugo mesto najboljih albuma u godini, na drugom mestu izmedju Killing Joke i Swansa. neki su osetili duboku zahvalnost sto se pojavio bend koji moze da zameni Isis u trenutku bas kad se doticni raspao. eto i taj Popboks za koji se zna da ne mirise bas nesto metal i slicne jake derivate je rekao razvalili ste, jebe kevu kako zvuci, konacno u Srbiji takav album i slicno. ako je i Popboks priznao, to sigurno nesto znaci, zar ne?

 

i za taj Goribor niko zivi nije znao dok ih Popboks nije proglasio domacim albumom godine pa su onda i oni poceli malo vise da sviraju i to za pristojnu cenu karte koja je odgovarajuca kvalitetu koji oni pruzaju.

 

vec pet godina nam govore kako je Consecration najbolji bend u Srbiji, kako Consecration mnogo zajebano zvuci i izgleda na bini, kako je Consecration bend koji je premali za granice Srbije, bend koji je svetski bend, bend koji moze da se meri sa bilo kojim stranim velikim bendom itd.

 

ako u Srbiji taj isti Consecration treba da svira za cenu karte od 200 dinara, za koliko treba ostali bendovi da sviraju, za 80? u skcu je pre tri-cetiri godine (evo, i brojem, 3-4) bilo najnormalnije za najobicniji demo bend da svira za 200 dinara a sad je kao precenjivanje ako tri afirmisana benda (postoje/sviraju duze od pet godina npr.) sviraju za vise od tih 200 dinara. izvin'te molim vas.

 

bez lazne skromnosti svi mi dobro znamo koliko taj Consecration vredi. to je nesto sto mi Vranjkovic govori/prebacuje vec tri godine doduse, kako ne cenimo sebe dovoljno i slicno. ko nema pare ili ne moze da se snadje da pozajmi ili ustedi, nek sedi kuci, niko ga ne tera da dodje na koncert. mada ionako uvek najvise kukaju oni koji ni ne dodju koncert, kolikogod da je karta.

 

meni se godinama unazad prijatelji i fanovi "zale" uglavnom na to kako daju 500 dinara, dodju na The Ocean/Consecration koncert, pitaju kad mi sviramo da bi samo nas gledali, odgledaju nas i odu kuci, onda mi se posle koncerta zale kako smo prekratko svirali i pitaju kad cemo da sviramo samo mi da mogu da nas gledaju na miru. sto onda svim tim ljudima za tih 500 dinara ne bismo pruzili ugodjaj u okviru solo koncerta, na zajebanoj opremi, sjajnom lajtu i vrhunskom ton-majstoru? mi smo verovatno prvi bend ovde koji godinama dobija kritike na racun niske cene karte, a ne obrnuto. a koncerti sada na m traju bar 2 sata.

 

i to Mapex / Anatolian sponzorstvo/endorsement koje je Matija dobio nije palo sa neba nego je neko shvatio koliko covek dobro svira, ustvari vrlo zajebano svira, ne zajebava se i vidi koliko vrede ti bendovi u kojima je.

  • Upvote 10
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budo, sumnjam da je Voivod mislio da ste precenili sebe i svoj kvalitet sa kartom od 500 kinti već to koliko će vaša publika da se odazove na tu cenu. A realno 500 kinti je bulja danas, to je bilo tih 250 kinti pre dve godine...

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

imamo u planu nesto sa kamerama, ako uspe. ako je snimak bolje da je za tjub, ionako se 90% svega danas slusa/gleda tamo.

 

potrudicemo se da izbacimo jedan video iz doma omladine kad su nas zvali da dodjemo dan pre vlade divljana dole u veliku salu odma omladine da probamo razglas, bice okacen pre 1. aprila ja se nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...