Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Pa kako to Prinče, majka mu stara, kad sve to znaš tako lepo ti se zalažeš za cepanje već iscepane Srbije?

Ja se slažem u skoro svemu što si rekao, ali se i zalažem da se onda svi Srbi ujedine pod jednu zastavu i jednu Srbiju.

 

Zato što smatram da je Bosna više naša, nego Kosovo. Na Kosovu u većini žive Albanci, koji potpuno drugačije poreklo i mentalitet imaju. Pustimo ih neka žive u svojoj državi, ako već neće sa nama, a mi ostali na prostoru bivše Juge treba da preispitamo naše identitete i vidimo kako nam je najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albanci imaju svoju državu i ona se zove Albanija (iako bi trebalo biti Srpska, bar do Skadra), a ta teza ti, kao što i sam znaš, ne pije vodu.

Pa i kineza ima više (i biće ih sve više i više na žalost) u pojedinim gradskim naseljima, i šta sad treba da uradimo?

Da otcepimo ta naselja i pripojimo Kini?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažem ja, LDP je isto što i radikali, samo na suprotnoj strani.

lek (LDP) je isto sto i bolest (radikali), samo na suprotnoj strani.

 

meni su u pocetku malo isli na zivce, ceda najvise, ali u danasnjem stanju politicke scene u srbiji - ostao je samo LDP da koliko toliko "valja". nadam se da ce sto skorije osvojiti neki bitan deo vlasti. :D:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što smatram da je Bosna više naša, nego Kosovo. Na Kosovu u većini žive Albanci, koji potpuno drugačije poreklo i mentalitet imaju. Pustimo ih neka žive u svojoj državi, ako već neće sa nama, a mi ostali na prostoru bivše Juge treba da preispitamo naše identitete i vidimo kako nam je najbolje.

 

 

Au. A otkad je takvo stanje na Kosovu? albanci su tamo vecina vekovima, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Bosna nije ključni element srpskog nacionalnog identiteta, Kosovo jeste. To je kao da gradiš Izrael, ali bez Jerusalima. Bez Jerusalima to nije Izrael. Da je srpska populacija na Kosovu 0 (riječima: NULA) i dalje bi Kosovo bilo važnije od Bosne, a kamoli Dalmacije.

 

Ja Republiku Srpsku već imam.

 

U vrijeme raskola 2/3 Srba vjerovatno nisu bili ni hrišćani.

 

Bogumili su jeres koja se prostirala od Crnog mora do juga Francuske.

 

Mentalitet koji se mjeri na Maiden koncertima može biti samo Maiden mentalitet, srpski ne.

 

A ovo o Srbima katolicima... pa ima ovdje ljudi čije su familije stotinama godina živjele u Hrvatskoj, pa nešto ne vidješe te Srbe katolike, barem ne u nekom većem broju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

aPrince da li ti to prosto imaš bolesnu potrebu da lupiš bilo šta samo da bi kao nešto pisalo tamo gdje bi trebalo da se nalazi smislen odgovor, ili si prosto gluperda?

 

Niko ne može da svojata Kosovo, ono pripada samo kulturi jedne nacije na Balkanu i nikome drugom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene su par puta pitali jel moje prezime hrvatsko. Aćimović. Prvo ga pogrešno akcentuju pa me onda to pitaju. Nemam nikoga od rodbine tamo, svi su mi iz centralne Srbije tako da... Ne znam koliko je to sa prezimenima verodostojno :)

hmmm... meni Aćimović uopšte ne zvuči, da tako kažem, nesrpski.

Čudno što te to pitaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene su par puta pitali jel moje prezime hrvatsko. Aćimović. Prvo ga pogrešno akcentuju pa me onda to pitaju. Nemam nikoga od rodbine tamo, svi su mi iz centralne Srbije tako da... Ne znam koliko je to sa prezimenima verodostojno :)

To nema veze sa prezimenima, već sa neznanjem tih koji pitaju. Aćimović je od imena Aćim, koje je srpsko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта је рекао, нисам гледао?

 

Мада, касније ћу скинути целу емисију па ћу на миру погледати.

 

Gde ima to da se skine, molicu?

 

 

Pa kako to Prinče, majka mu stara, kad sve to znaš tako lepo ti se zalažeš za cepanje već iscepane Srbije?

Ja se slažem u skoro svemu što si rekao, ali se i zalažem da se onda svi Srbi ujedine pod jednu zastavu i jednu Srbiju.

 

 

Evo, ja i zastavu spremio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je slovenacko prezime, setimo se Milenka Acimovica, bivseg Zvezdinog fudbalera :D

 

I caleta mu, Jovana 'Kuleta' Acimovica iz Zvezdinog tima snova.

 

 

NIje valjda da se niko ne seca Zvezdinog tima snova?

 

Sampioni 67/68 68/69 69/70

 

Ratomir Dujković, Milovan Đorić, Sava Karapandžić, Miroslav Pavlović, Kiril Dojčinovski, Branko Klenkovski, Zoran Antonijević, Stanislav Karasi, Vojin Lazarević, Trifun Mihajlović, Dragan Džajić (trener Miljan Miljanić).

 

 

Sampioni 72-73

 

Zoran Antonijevic, Jovan Acimovic, Zoran Bingulac, Vladislav Bogicevic, Kiro Dojcinovski, Ratomir Dujkovic, Milovan Djoric, Slobodan Jankovic ,Zivorad Jeftic,

Nikola Jovanovic, Stanislav Karasi, Mihalj Keri, Branko Klenkovski, Petar Krivokuca, Vojin Lazarevic, Dusan Nikolic, Mile Novkovic ,Miroslav Pavlovic , Aleksandar Panajotovic, Vladimir Petrovic, Ognjan Petrovic, Sead Susic, Zoran Filipovic, Dragan Dzajic.

 

Ko njih nije gledao nemoj slucajno da cujem da se naziva Zvezdasem, bre :twisted: !

 

 

 

 

 

 

 

YouTube. Ukucaj Utisak Nedelje, sortiraj po datumu i skini najsvježiji.

 

 

Wielen danke. Aferim.

 

 

Cekaj bre. Ova emisija traje 2 sata? Holly Bejesus. Ko ce to da pregleda.

Edited by Elam Harnish

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo zivi dokaz da je lose ici na forume,danas sam imao san u kome se pominjao clan foruma pod imenom rogozub.sanjao sam da sa u nekoj kuci gde su neki ljudi i izmedju ostalog ti ljudi su pricali kako je neki lik koji se zove rogozub uradio nesto uzasno i zverski(sto je cudno sa obzirom da mu nije pravo ime rogozub ali ipak to je san) i kada bi ih pitao sta je uradio svi bi odbijali da mi odgovore kao da je to bilo nesto previse bolesno da se prica.onda sam cuo ljude koji su pricali kako su znali rogozuba i kako je on bio dobar decko ali kako im je krivo sto je sada u zatvoru.ja sam to povezao sa time da rogozub odavno nije bio na forumu.onda mi je nesto neko rekao ali kao samo delimicno o tome sta je rogzub uradio,slabo se secam ali znam da je bilo nesto u vezi iskopavanja tek sahranjenih leseva,odmah mi je palo na pamet da mora da je rogozub to uradio u ime vere.mnogo je los trip kada se snu pominje neko ciji ste post videli na forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo zivi dokaz da je lose ici na forume,danas sam imao san u kome se pominjao clan foruma pod imenom rogozub.sanjao sam da sa u nekoj kuci gde su neki ljudi i izmedju ostalog ti ljudi su pricali kako je neki lik koji se zove rogozub uradio nesto uzasno i zverski(sto je cudno sa obzirom da mu nije pravo ime rogozub ali ipak to je san) i kada bi ih pitao sta je uradio svi bi odbijali da mi odgovore kao da je to bilo nesto previse bolesno da se prica.onda sam cuo ljude koji su pricali kako su znali rogozuba i kako je on bio dobar decko ali kako im je krivo sto je sada u zatvoru.ja sam to povezao sa time da rogozub odavno nije bio na forumu.onda mi je nesto neko rekao ali kao samo delimicno o tome sta je rogzub uradio,slabo se secam ali znam da je bilo nesto u vezi iskopavanja tek sahranjenih leseva,odmah mi je palo na pamet da mora da je rogozub to uradio u ime vere.mnogo je los trip kada se snu pominje neko ciji ste post videli na forumu

 

Pa ti si imao viziju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...