Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Зајеби сад граматичке заврзламе...

Неко ће бити буч, а неко бич.

Стога - двоје.

 

---------------

Изгуби Ђоковић први сет. Пу.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

То, то, порицање и пребацивање лоптице у туђе двориште. Први и прави знак да ту има нечега.

Нека је са срећом, у Калифорнији се може склопити истополни брак. Пошаљите разгледницу.

 

---------------------

Искрено, не знам што се буниш, то те не чини ништа мање мушкарцем него што јеси. Ром је волео масирање простате, о Спартанцима да не причам. Поред тога, сам пипл клејм да су Тула и Врил пропали управо због пречестог општења чланова. :) :)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko ce biti Butch a neko Sundance Kid.

Ви се договорите, не бих да се мешам.

 

 

Fuck, U.S. Open mi promace, 'bem ti posao.

Каква штета што ниси гледао. Одличан меч, одличан. Преокрети, сјајни поени, курци, палци и на крају 7:0 у тај брејку. Добар је Чилић, јесте класична кљусина попут "само грувај" Иванишевића, али је добар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То, то, порицање и пребацивање лоптице у туђе двориште. Први и прави знак да ту има нечега.

Нека је са срећом, у Калифорнији се може склопити истополни брак. Пошаљите разгледницу.

 

---------------------

Искрено, не знам што се буниш, то те не чини ништа мање мушкарцем него што јеси. Ром је волео масирање простате, о Спартанцима да не причам. Поред тога, сам пипл клејм да су Тула и Врил пропали управо због пречестог општења чланова. :) :)

Auh, e sada ga i ti pretjera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja shvatio čitavu priču, a nisam baš pomno pratio u posljednje vreme, to se naši ograđuju kako se ne bi desila situacija da neko može da kaže da smo potpisivanjem toga i toga mi sami indirektno priznali nezavisnost. Ovako se kaže kako mi to tumačimo i ostajemo na statusu quo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa isto ti je i sa tumačenjem 1244, EU je tumači da je Ahtisarijev plan logički nastavak rezolucije, a mi je tumačimo po našem. U tom statusu quo mi smo najebali.

 

To nije ta ''diplomatska borba'' o kojoj svi pričaju. Tu nema nikakve borbe. Sadašnja Vlada hoda po ivici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sadašnja vlada bude imala dovoljno hrabrosti i izdrži do kraja sa idejom da se ide pred Međunarodni sud, plus su još i ovo ubacili u sporazum, onda im se nema šta zamjeriti na tu temu. Za sada, kako meni izgleda, po ovom pitanju se radi koliko se može. Stvar je u tome što ovo obavezuje vladu i vlade da ne mogu da uspostavljaju nikakve dobrosusjedske odonse sa Kosovom, odnosno, ako dođe do onoga "ili razgovarajte sa vladom u Prištini, ili ništa od EU" moraće da se bira "ništa od EU". No, pošto ja znam o političkim malverzacijama kao i svi mi ostali, nemamo pojma u šta se sve to može pretvoriti. U svakom slučaju, usvojili bi ovaj sporazum sa ili bez amandmana SRS, a ovako je ipak bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...