Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dete im jebem....nema u set listi ni Bring the Hammer Down...jedina normalna pesma pored Any Means Necessary s' novog albuma....jednostavno ove pesme sto furaju tipa Legion, Hallowed i Punish su strasno dosadne i odvratne :puke:

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dete im jebem....nema u set listi ni Bring the Hammer Down...jedina normalna pesma pored Any Means Necessary s' novog albuma....jednostavno ove pesme sto furaju tipa Legion, Hallowed i Punish su strasno dosadne i odvratne :puke:

jbg. hteli mi da prihvatimo ili ne Hallowed sluzi da digne atmosferu jos vise , tako da ... razumite ih :) .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli bi oni večeras da opiče double-headline svirku, bez HF-a, kad su već tu... :)

 

A i dobro je što će da se predstave, mislim da sam na 202-jci Sabaton još i čuo neki put, Bloodbound se ne sećam da su ikada puštali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panzer Brigade! Kakav kralj! :) :) :)

 

E, mogli bi da odsviraju ovu pesmu, uopšte nije loša...

:) :) :)

 

au Dzetove bruke ne zna sta je tabula rasa :) :) :)

a ni bubnjar iz Bloodbounda :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panzer Brigade! Kakav kralj! :):):)

LOL, nije valjda to rekao? :)

Nisam bas sve cula sto su pricali, al' sam snimila sve osim prve Dzetove i njihove recenice kad ih je predstavljao valjda. :bigblue:

 

Secam se onog dela kad Dzet nije znao da procita Desdemonamelia. :)

 

I da, bio je dobar onaj deo kad je nesto spominjao Sabaton i onda kao 'Sbaton... koji ce nam sutra svirati', i posle toga se opet zeznuo i rekao da pba benda sutra sviraju, pa se ispravio na prekosutra. :)

 

 

E, mogli bi da odsviraju ovu pesmu, uopste nije loša...

Mogli bi stvarno, bas mi je zao sto je mozda nece biti na listi (nije je bilo ni u Sloveniji, pa pretpostavljam (al' ne mora da znaci) da nece biti ni kod nas).

 

Znaci, ipak si snimio.

I pretpostavljala sam da hoces (posto si rekao da ces snimiti ako se setis il' tako nesto).

Ja sam snimala i posle zaboravila da iskljucim kad je proslo to sa BloodBound-om i Sabaton-om. :)

 

Al' su se našli, bubnjar, basista i Džet. Ova priča za Tabula Rasa je vrh! "Jel to znači da pevate na švedskom?" (tj švedskoj) :):)

E jbg, ja nisam cula taj deo gde pominju album.

Moram preslusati snimak, pa da cujem. :)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...