Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

Ne znam gde drugde da postavim ovo, a nebi da otvaram novu temu.

Dakle, ima li neko pojma gde ima da se kupi rokerica, ali od nekog materijala poput somota, texasa, pamuka ili tako nekog sranja (dakle ne kožna)...? I ako zna kol'ko para bi me izašlo to zadovoljstvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzao sam danas braun 360:

http://www.tehnomanija.rs/katalog/braun-ap...anje-360-1.html

 

detaljniji review uskoro. :)

(prvi utisci - fenomenalno)

 

 

Valjda je to taj sto se reklamira na tv-u u poslednjih par meseci, ajde javi kakav je....kada si pominjao da brijac muci sa malo vecom bradom, ima resenje i za to, (bar na ovom mom) imas ono jedno sranje za proredjivanje brade prvo prodjes njime celu facu pa onda krenes da se brijes i ide sve kao podmazano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh meni je bas taj Bic bio tesko sranje

Neverovatno brzo se istupi bar kod mene i tek sto izbrijem jednu polovinu lica drugu jedva mogu da obrijem jer postane tup :)

Doduse imam prilicno jaku bradu a i kod tih plastikanera me nervira sto se brzo zacepi sa dlacicama pa moram non stop da ga ispiram i tresem

Zato sam ja lepo otisao na pijacu i kupio onu masinicu u koju se stavljaju pravi zileti(pakovanje Gillete kosta oko 50din a dobija se 5 komada,a sa jednim mozes komotno 3 puta sigurno da se obrijes)i milina-lako se i ispira(samo pustis ispod cesme)jer su u toj masinici oni prorezi dosta siri nego kod plastikanera ;)

A imam i britvu :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...