Jump to content

2009.04.18. *SKC, Beograd* Evergrey


PuPaK

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Žao mi više zbog Novembre... EG je realno otišao u kurac sa Torn, možda su zato otkazali sve, loša prodaja karata or stg...

 

 

ne znam, meni je torn odličan album.

daleko od tog da je najbolji, ali je super.

ne vjerujem da su zbog tog popušili.

 

 

uglavnom, baš jebena šteta za koncert.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost, kao sto vidite u podnaslovu teme, koncert EVERGREY/NOVEMBRE je otkazan, kao i skoro cela turneja (samo dva koncerta su otala na ruti)!

http://evergrey.net/news/almost-the-whole-...s-are-still-on/

 

Povracaj novca je na snazi vec par dana, tako da karte mozete vratiti iskljucivo na prodajnom mestu gde ste je i kupili!

 

Pozdav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto .... to su ti cista Srpska posla i Marfijev zakon ... sve se radi u zemlji Srbiji suprotno... u prevodu ... kada ih molim da okace bilbord oni ga ne okace, a kada kazem da nema nista od koncerta oni zakace bilbord ... jbg. bilbord i plakati su bili odstampani pre nego sto smo saznali da nece biti koncerta .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne. To je sve nas trosak i ovakve stvari su veoma lose... jer lakse je da puknemo koncert a da se koncer odrzi nego da se ovako otkaze :( .

 

jbg.

 

Kapiram da se ne radi o "maloj" sumi priliko organizacije jednog ovakvog eventa, no eto i to se dešava. Ne može se sa sigurnošću znati i predvideti da se to može dogoditi jednom "ozbiljnijem" bendu.

 

Btw, nešto mi miriše da će ovo biti nadoknađeno nekom jesenjom turnejom. :D

 

bash bzwz.

bilo bi ok ograditi se od owakwih situacija nekim ugoworom. pa posle nek otkazuju kolko occe, al nek plate swoje greske. <_<

 

Onda nam niko ne bi ni došao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...