Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Etrurian Legion Promotion predstavlja:
ANAL VOMIT + Monoliyth u Novom Sadu
15.11. Klub Dvorište - 21h
ANAL VOMIT
Apsolutni kult iz Perua, veterani bestijalne underground black, death, thrash metal scene konačno stižu u Srbiju. Na sceni od 1993. godine nikada nisu odustali od svog direktnog i beskompromisnog stava.
https://www.facebook.com/Analvomit/
MONOLIYTH
Australijski brutal death metal bend koji na ovoj turneji prate Anal Vomit predstaviće publici svoju viziju brutalnog death zvuka.
https://www.facebook.com/Monoliyth
>>>Isto veče u gornjem delu kluba održava se legendarno metal veče sredom (ulaz besplatan) + u ponudi će pored izdanja bendova koji nastupaju biti ogromna distro ponuda raznih nosača zvuka distributera iz Italije, Perua, Australije...
>>>Ulaznice će se prodavati samo na dan koncerta, na ulazu u Klub Dvorište od 20:00 po ceni od 800rsd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alžir predobar sinoć u Epioniru,vrhunski nastup.Nisam bio dugo tamo,malo su sredili prostor,ozvučenje solidno,možda je čak i ventilacija malo poboljšana...u smislu vrv su ubacili još 1 klimu😄.Jedva sam stigao na početak,koncerti moraju da počnu oko 8,pola 9,vrv i da se završe tipa do 10....Gužva baš,pevač na početku zamoli da se ne puši jer ima astmu,u tom trenutku Rusi ispred mene pale cigare,a sekund posle i Sergej T.četnik iz Splita🙃Sudeći po prisutnim Rujama vraćaju se u modu čarape na sandale i duksevi ubačeni u donji deo trenerke...moraću malo da apdejtujem stajling za koncerte ubuduće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Havočka said:

Jeftina zabava za široke narodne mase, ništa misteriozno ako mene pitaš

 

Samo rijaliti i grčki subpar bendovi 666

meni je samo potvrda da je recept za uspeh da ubacis etno melodije i instrumente. 

sve ostalo moze da bude potpuni prosek ali ce taj narodnjacki momenat da te proda, bar srbima. 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa šta znam, nije neka misterija za stonere

realno je to jedna od pristupačnijih formi "ug" muzike, nije ništa ekstremno i preteško, i izvan metala pristojan broj ljudi to može da sluša

a Grci su izgradili svoju scenu već odavno preko Nightstalkera i sličnih bendova i zaista predano rade, vuku jedni druge na turnejama i stalno sviraju ovde, ništa čudno da su izgradili publiku

a tu je i "Grci braća" momenat naravno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...