Jump to content

Riblja Čorba


SRLE

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

nikad mi se bora čorba nije sviđa,ni njegovi tekstovi(ima par tekstova ali to je to).mislim da ima mnogo boljih grupa po mom mišljenju,a čorbin glas neću da komentarišem.

i ima mnogo glupih pjesama,što je i posljedica rimovanja po svaku cijenu,ali definitivno se ne bih složio da su naša najbolja domaća rock grrupa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

i samo sa jednom priglupom pjesmom - 'Bejbi'.

Сви Борини покушаји да пева на енглеском су трагично пропали. Можда је за ту песму могао поново унајмити Едија Гранта?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сви Борини покушаји да пева на енглеском су трагично пропали. Можда је за ту песму могао поново унајмити Едија Гранта?

Ne može se uvijek tako izvlačiti. laugh.gif

 

Baš sam neki dan čitao recenziju solo nastupa RM Točka 1981 (Džuboks br. 145). Osnovna postava je bio RM trio (Kotač + Kepa + Lola Andrejić, bas gitara), i bio je tu niz gostiju među kojima i Boro koji je otpjevao 2-3 pjesme na engleskom, kako to Željko Antović kaže u dotičnom prilogu - vjerovatno najgoru verziju na svetu 'Hey Joe'...

 

Ali dobro, što se tiče 'Bejbi', i nije tolika tragedija pošto na albumu nema nekih gorkih trenutaka, sve je zajebancija, pa i može proći. Inače, navodno je Boro izjavio da je tu pjesmu napisao kad je imao nekih 11-12 godina, pa me samo zanima zašto baš na taj album da je uvali...

 

Što se tiče novog Čorbinog albuma, rekao bih da je bolji od prethodna dva, sa pjesmama koje su makar malo primjerene situaciji. Tehnički gledano, opet mlitavo.

 

JA SAM ROĐEN NAMRGOĐEN

IJAOOOOOOO

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Jaoj...naravno

1.Kad hodash

2.Deca cveca

3.Ravnodushan prema plachu

4.Dva dianra druzhe

5.Ostani djubre do kraja

6.Rock and roll za kucni savet

7.Egoista(neshto lichno..hm..),ugl ..mogla bih da anbrajam,ali ima josh puno pesama,i svaka me vezuje za neshto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos neke kao:

 

-Amin

-Danas nema mleka

-Duša mi nije na prodaju

-Gde si u ovom glupom hotelu

-Kad sam bio mlad

-Na zapadu nista novo

-Nemoj da ides mojom ulicom

-Zbogom, Srbijo

-Rokenrol za kucni savet

 

Sve do j@j@ pijesme! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...