Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

ocigledno da nisu juce izvalili nego da su bas fanovi 80s Yesa.

 

odlicno je. ovo je vec 5 puta bolje od prvog albuma.

rekoh kao da su juče izvalili, s obzirom na ekipu svakako da nisu ali smatram da bi trebalo te uticaje suptilnije ispoljiti, ideja ko ideja super

 

da ne znam ko svira i pomislio bih da su juče izvalili jer pomalo deluje kao da se neko na max isfascinirao albumom i rekao "e ajde sad ovde modifikujemo rif iz ove pesme ovamo iz one", na taj način

 

jasno na koja 2 rifa ciljam, metal delovi su dobri

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš vala, sve nešto progresivno i avangardno, pola nije za ovaj podforum

probaj ovo, mada i ovde ima previše melodije

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=K6sNSADX_Fo

baš vala, sve nešto progresivno i avangardno, pola nije za ovaj podforum

probaj ovo, mada i ovde ima previše melodije

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=K6sNSADX_Fo

 

Postavio sam album na prošloj stranici, pa ono nije baš nešto, bolji su mi prošli albumi, jeste i ovaj oldskul, ali kao što si i primetio ubacili malo više melodije, ne ide mi to nešto uz njih, bolje leži novi Necrophobic, zapravo jedino novo što valja u dm-u za sada, valjda će ovaj Skeletal da pokida, a vidim u pripremi i novi Carcass i Benediction!

 

HUMANe budi kulturan, ja sam tebe branio kad te trpaju :P

 

 

Ko te bre dira mamumu.. ionako sve ovo jedna (ne može se baš reći velika) gejparada od foruma, trpa ko koga stigne :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chaos Echoes je dobar, mada i nije toliko death metal koliko oni potenciraju, još je i 99% instrumentalan album. Necrophobic mi se sviđa, ali ni oni ne mogu da mi utole glad jer kad kažem death metal mislim na albume kao Penetralia, Covenant... Fale mi takvi albumi. Ne mislim na nikakve kopije, mada ni njih nema, nego na bendove kao Neocaesar, Dead Congregation... Treba mi jedan death metal fiks pod hitno, počinjem da kriziram. Sad će Necros Christos još malo, šteta što je poslednji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...