Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Guest Yerathroth
Cenim da Branislava 'oće, al' samo linijama 14 i 88.

 

Hahhhhaha 88 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :):):):)

Edited by Yerathroth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dedukcija...Ili bolje reci silogizam...posto postoje tri vrdte deduktivnog zakljucivanja...

Ne volim da radim nesto, ne pronalazim se u tome, ne umem da to radim znaci necu to da radim jer nikada necu bitit dobra u onome sto ne volim i necu da se mucim

Ne volim engleski, ne pronalazim se u ucenju engleskog, ne znam da govorim engleski znaci necu studirati engleski (vec medicinu posto to volim i pronalazim se u tome i uspesna sam u tome)

Ne volim da prilazim momcima, ne pronalazim se u tome, i ne znam to da radim znaci necu im ni prilaziti vec cu cekati da oni pridju meni...

E sad, nazalost cimerka mi se zali kako je taj engleski ipak morala da polozi kako bi ocistila godinu, pa i ja sam eto probala da pridjem decku da se uverim da li mi to lezi ili ne, i kao sto sam i mislila to nije za mene...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aooo, tačno sam znala da će biti ovakva reakcija.

 

Sponzorušo, sve je tu koherentno, ali ti, kao i obično, samo si orna za raspravu. Ja ni u jednom trenutku nisam postovima "digla glas", a ti samo "vrištiš"... Lijepo je dizati paniku umjesto racionalno sagledati situaciju. Nego, evo, i ja previše serem. Krenula sam da se raspravljam sa osobom čiji je nik takav kakav jeste i koja umjesto glave ima sise i pupak. Ništa loše ovim nisam htjela da kažem. Većina nas je već vidjela tvoj profil.

 

 

Over and out.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aooo, tačno sam znala da će biti ovakva reakcija.

 

Sponzorušo, sve je tu koherentno, ali ti, kao i obično, samo si orna za raspravu. Ja ni u jednom trenutku nisam postovima "digla glas", a ti samo "vrištiš"... Lijepo je dizati paniku umjesto racionalno sagledati situaciju. Nego, evo, i ja previše serem. Krenula sam da se raspravljam sa osobom čiji je nik takav kakav jeste i koja umjesto glave ima sise i pupak. Ništa loše ovim nisam htjela da kažem. Većina nas je već vidjela tvoj profil.

 

 

Znas sta je tvoj problem? ti si jedna isfrustrirana i jadna devojka koja pri tome ima mozga ali ocigledno ne moze nista pametno da kaze zato sto nije u pravu. prvo si citirala moj post tako sto si izvukla deo koji bez konteksta nema isto znacenje i pocela da vredjas...kada si videla i sama da nemas pojma o cemu pricas odlucila si da se okrenes i odes u stilu Ti se deres (ne znam kako si to primetila?!), ja sam najpametnija (zato valjda ne smes da citiras citave postove), ti reklamiras sise i pupak (Gde hoces da me ubacis u sablon glupace posto robujes predrasudama da neko ko lepo izgleda ne moze zaboga biti i pametan)... I ja zaista smatram da time nisi postigla apsolutno nista osim sto si pokazala da pod 1. ne volis ruske pisce

2. ne znas kako da privuces paznju

3 Iskompleksirana si i jadna

4 napadas bez razloga (ocigledno jer nemas sta da radis u zivotu

5. Robujes predrasudama...

Uostalom ovo je forum, zar ne...zasto se uopste truditi da na ovakvom mestu budes elokventan i pismen, sta to dokazuje uopste? Da tvoj socijalni zivot ukljucuje samo blejanje po forumu?! Za neke je ovo zajebancija,za neke poput tebe je ocigledno ceo svet...a ja obozavam da slusam takve ljude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...