Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Bata Životinja

komodor radi k'o zmaj, samo ne znam šta ove Metalike čine, propadoše načisto

 

ono kad su šiptarski izdali metal je bilo vrhunski

Share this post


Link to post
Share on other sites

The "Metallica By Request" Euro tour kicked off with a very cold and wet gig along a beach in Helsinki, Finland. The fans voted for the setlist and, after much campaigning, the Finnish were able to pull off a miracle as today Metallica performed "The Frayed Ends of Sanity" for the first time nearly 26 years after the release of "...And Justice for All."

 

http://www.youtube.com/watch?v=VPP0e4aFcG8

 

Чека се снимак са свирке!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam juče u Helsinkiju na svirci. Prvo, kiša je jebala mamu, padala je tokom cele svirke Slejera i Metallice, prvih 2 sata se nisam dao al' posle me je utukla. Odlična setlista, Metallica razbucala ali mi je bilo bolje u BG-u pre neku godinu.

 

Takođe su oni malo posustali iako im svaka čast na toj jebenoj hladnoći, pokisli skroz dobro su se i držali mada malo je opadala atmosfera pri kraju, to hoću da kažem.

 

Ovo "by request" iako dobro zvuči možda ovako, ali ispalo je totalna komercijala, i način da se uzme još koji evro od publike. Tokom celog dana javljala se Metallica iz bekstejdža i podsećala ljude da glasaju SMS-om između tri pesme koje su bile "ispod crte" da bi odsvirali jednu od njih. Totalno lejm je to izgledalo i baš je malo glasova bilo. Na kraju je između "Harvester of Sorrow", "Creeping Death" i "Whiskey in The Jar" pobedila treća, Creeping Death bio blizu a Harvester imao 10 puta manje glasova...

 

Generalno su dobro zvučali, mada kontakt sa publikom nije bio nikakav. Kao tri puta su izlazili na binu kao neki fanovi da najave pesmu i to mi je bilo bezveze...al ajd.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...