Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Леле децо, па вас дужина песама смара.

 

Значи, тешко да ви волите Dream Theater, е куку цЦц ...

Петрућију бре воду да носе и Џој Џордисон, Јонатан Дејвис и ОСТАЛИ СМАРАЧИ. :da:

 

Il si glup ko panj il namerno pokusavas da izvrnes tudje reci.

Nije problem sto pesma traje sedam minuta, nego sto nema to 'nesto' da bi trajala toliko i sto sve to zvuci prilicno isforsirano.

Kapito?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи, тешко да ви волите Dream Theater, е куку цЦц ...

Петрућију бре воду да носе и Џој Џордисон

Obojica su legende i majstori svog zanata.

 

Nego, vrtim ja jutros kanale, kad ono ''The Day that never comes'' na MTV-u. Prvi put sam je čuo jutros. Pomislih, ''Čekaj, šta ja radim, zašto još nisam poslušao album?'' I evo, sada skidam polako.

 

Takođe moram da kažem da je TDTNC najbolja pesma od Metallice još od celog ..And justice for all. Nema dvoumljenja ni u jednom trenutku, ništa sa Angera ne može da bude konkurencija, na Load i Reload ima ukupno 5, 6 dobrih pesama ali nijedna nije klasik, a i Black Album mi postaje dosadan. Tako da...

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

jedite govna,metalika je izdala odlićan album a to,što vi deca volete neke tamo rbd i svršavate na slike pusi ket dolsa,bulje za valentinov dan i one avenged sevengej,idite sa njima pa si jebite u dupe.doći će metalika opet u srbiju,a ondak ćemo se svim vama pozerima da najebemo tetaka i strini,onik mladjih naravno.stoko nevaspitana.metaliku dirati,pa skrnavne vas u prkno na suvo jebem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao nazad legendo :pivopije:

 

I naravno da je MEtallica zakon, album do jaja kao i spot koji su izbacili, a ako bude koncerta idemo svi da napunimo stadion i samo neka se zna, nema tog metal benda, osim mozda Maidena, koji moze ovde da napuni stadion kao sto to moze Metallica!

 

Inace meni je najjaca pesma "The day that never comes" i mislim da je definitivno u rangu starih i nenadjebivih Metallica hitova, a ima to jos dosta jako dobrih pesama

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedite govna,metalika je izdala odlićan album a to,što vi deca volete neke tamo rbd i svršavate na slike pusi ket dolsa,bulje za valentinov dan i one avenged sevengej,idite sa njima pa si jebite u dupe.doći će metalika opet u srbiju,a ondak ćemo se svim vama pozerima da najebemo tetaka i strini,onik mladjih naravno.stoko nevaspitana.metaliku dirati,pa skrnavne vas u prkno na suvo jebem!

I knew you'll come crawling back. :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Il si glup ko panj il namerno pokusavas da izvrnes tudje reci.

Nije problem sto pesma traje sedam minuta, nego sto nema to 'nesto' da bi trajala toliko i sto sve to zvuci prilicno isforsirano.

Kapito?

 

a sta je to ''nešto'',jel bi znao da objasniš? svi kažu NEŠTO,ali niko ne zna ŠTA!

molim te,step back...inaće će biti damage inc.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedite govna,metalika je izdala odlićan album a to,što vi deca volete neke tamo rbd i svršavate na slike pusi ket dolsa,bulje za valentinov dan i one avenged sevengej,idite sa njima pa si jebite u dupe.doći će metalika opet u srbiju,a ondak ćemo se svim vama pozerima da najebemo tetaka i strini,onik mladjih naravno.stoko nevaspitana.metaliku dirati,pa skrnavne vas u prkno na suvo jebem!

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Jel ima neko mozda zvanicni audio snimak u flac formatu koncerta Metalike u Beogradu, koji ima da se skine sa njihovog livemetallica sajta?

 

Nadjoh sada OVDE celu evropsku turneju 2004. sa www.livemetallica.com. Samo u UTorrent-u stikliras beogradski koncert i skines. Nema mnogo seed-era, ali nadam se da ce skinuti u dogledno vreme. Ne znam kakav je kvalitet !?! posto je MP3 u pitanju. Sada cu da stavim da se skida pa cu da javim!

 

:pivopije:

 

@ Routasydän

 

kakav je zvuk na tom FLAC-u beogradskog koncerta sto imas?

 

:pivopije:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...