Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

U Bog te jeb'o :o :o :o

 

Auh, kucam vec 3 minuta i brisem sve, ne znam sta da napisem... ovaj komentar bukvalno ostavlja bez teksta... ja sam pricalica, ali ovo, na ovo odgovora nema.

 

@Lemmy: Kolega, pre nego napises bilo sta, sedi, popij vodu/sok/pivo, duboko udahni i samo polako.

 

Znam kolega...reci su blasfemicne...ali video sam ovaj post,i namerno nisam hteo odgovoriti.Iskljucivo zbog reci MENI,a ja se u tudje ukuse ne upustam,posto svako ima pravo na svoj ukus.Ali,ovde sledi jedno jebeno veliko ali...posto ste svi dali komentar,dacu ga i ja.Novi album Metallice jeste jako dobar,meni se jako svidja,ali porediti ga sa remek delom olmajti institucije koji je "Rat i Mir" thrash metala,ultimativno metal delo koje 99% scene ostavlja daleko iza sebe,u prahu i pepelu,bez zarobljenika,porediti ga u bilo kom kontekstu,a pogotovo reci da je ovaj mnogo kvalitetniji...nemam reci.I zadrzacu se kod toga,posto kao sto rekoh,svako ima pravo na svoj ukus.A ukus gospodina Insajdera je,da se lepo izrazim,krajnje upitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemojte da poredite ovaj prolazno dobar album sa remek delom kao shto je Seasons.

Ne bih rekao da je ovo "prolazno dobar album", ovo će se tek (sve više) slušati...

Mnogo je kvalitetan album da bi se čuo samo par puta...

 

btw, ne mogu da verujem da mi se svaka pesma sviđa, obično to nije bio slučaj sa MetallicA albumima, uvek ima onih pesama koje ti se manje sviđaju i koje manje slušaš.

Kod DM-a su mi sve podjednako dobre! :rockdevil:

Edited by nesrulz

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kad sam bio klinac i kad sam slusao ride the lightning prvi put, setao sam se lud po kuci tri dana posle toga...sta je bre ovo sad???

Uh, što danas nemam 15 god., strah me i da pomislim kako bih reagovao na ovaj album. :violent:

Kad i ovako mator isti okrenem po 10x dnevno...

 

btw, pre neki dan sam prevrnuo jedan kontejner dok sam šetao ulicom i slušao DM na mobilnom telefonu. :)

Edited by nesrulz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj album je 100% Metalika. Ko to ne izvaljuje posle nekoliko slušanja, taj nikad nije ni slušao Metaliku kako treba i ne znam šta koji kurac traži na temi.

evo mene opet

metaliku slušam od džastisa

posle crnog albuma kad je80% ljudi prestalo da je sluša ja sam nastavio i do st engera je sve bilo ok

ova 2 zadnja su teško sranje

ne kažem da je metalika sranje to su im samo ova 2 albuma

a biću na koncertu sledeće godine kad pon ovo dođu u bg jer volim ih da slušam

dakle nisam ovde da se sprdam sa metalikom samo da 70 puta ponovim da mi se ne svidja jebeni album

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voliš da ih slušaš, a ne sviđa ti se album, iako je njihov "trejdmark" zvuk?

Nešto se ovde ne uklapa. Podsećaš me na one gejmere što stalno kukaju kako su stare igre bile bolje od današnjih, a kad izađe nešto što prati taj stari šablon, onda ga ni ne pogledaju jer smara.

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite da li ce se neko od ovdasnjih organizatora setiti da dovede sledece godine Metallica-u kada budu bili na evropskoj turneji? Jos kada bi im bile predgrupe Machine Head i Lamb of God kao sada na americkoj turneji bilo bi stvarno strava da dodju u BG. Naravno ako ih neko od nasih organizatora pozove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josh jedan thrash illusion u nizu. Ovi debili nece snimiti ni prosecan album za jos milion godina, dok Kirk ne evoluira, Lars ne poraste, Bartonu ne bude dozvoljen povratak u karmicki krug, i Jamez ponovo ne otkrije alkohol. Geez, rolleyes.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite da li ce se neko od ovdasnjih organizatora setiti da dovede sledece godine Metallica-u kada budu bili na evropskoj turneji? Jos kada bi im bile predgrupe Machine Head i Lamb of God kao sada na americkoj turneji bilo bi stvarno strava da dodju u BG. Naravno ako ih neko od nasih organizatora pozove.

 

Tanki su mi naši kao organizatori, prošli put su pokazali koliko su loši.

I sama MetallicA ih je napljuvala, organizaciju...

 

Nadam se da su nešto naučili, na svojim greškama.

 

GO GO GO MetallicA in BG, again!

Edited by nesrulz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...