Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Okačih na Youtube ondašnje izveštaje sa BG koncerta naših TV stanica; prebacio sa drugarom (koji se i sam vidi par puta u prvom redu, žuti kačket, a njegova sestra baš u gro planu) sa starih VHS traka, ovo nisam baš nigde video na netu, pa da se podsetimo...

 

TV izveštaji:

 

Larsov intervju:

 

Robov intervju (sa onom Pink glupačom iritantnog glasa):

 

 

Trzalice koje je gorepomenuti drugar ćapio od Jamesa & Kirka:

 

metplect.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto listam temu i vidim neki post oko Death magnetic izlaska, neko je rekao da će se album slušati dva meseca... pa slušate li ga još? Ja ga ponovo otkrio ovih dana, kupio disk pa ga pičim non stop. I dalje je Unforgiven III govno, ostalo keva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga kupio jedno 2-3 meseca posle izlaska. Neizostavan deo plejliste za putovanja, obicno ga slusam u celini. Sve pesme su do jaja (The Unforgiven III je sjajna :evotigana: ). All Nightmare Long najbolja, My Apocalypse najslabija.

 

I jebiga, bio bi album dvaput bolji da je Lombardo svirao na njemu ali da na pokrećemo opet tu temu :mhihi:

Ja razmisljam kako bi bilo do jaja da Gene Hoglan zameni Larsa i da pise tekstove umesto Jamesa. Mada, Lars je prilicno dobar na ovom albumu a i live u poslednje vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fantastichan album, dugo sam ga vrteo ranije, mada sam ga malo zaboravio u poslednje vreme. ne vidim stvarno kako ovaj album moze biti nastavak load, reload, st. anger serije. potpuno drugachiji (da ne kazem "dosta bolji") po meni. sve pesme osim unforgiven-a su mi do jaja, a kao najbolje bih izdvojio all nightmare long, my apocalypse, this was just your life, the day that never comes, pa i the end of the line. jako techan album, ne smori nijednog trenutka (osim malo u3), moze da se slusha bilo kad.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije! :)

Load i Reload imaju oko 15-16 dobrih pesama, plus jos 5-6 koje mogu da prodju. Na Magneticu je, barem meni, samo Cyanide odlicna stvar. Suicide & Redemtaton i All Nightmare su dosta dobre. Sve ostale imaju po neku manu i naravno dosta dobrih delova. Najvise mi smeta duzina pesama, Larsov zvuk, a cesto i njegova svirka, produkcija je sranje, James peva vislje nego sto bi trebalo. Nikad bledje otvaranje albuma, meni je i Frantic bolji za A1. Load (posebno) i Reaload imaju mnogo bolju i energicniju produkciju i tekstove. Ipak, i pored svega ovoga meni se album dopada i i dalje ga slusam. Doduse preskacem The Unforgiven III i The That never Comes. 80 minuta je previse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...