Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Super je album. Imao sam paznju da preslusam do kraja za razliku od Det Magnetika.

Pozdrav.

 

Ti si ovo garant pisao tesko napusen :]

 

Frustration ima najbolji rif na albumu.

 

Jedina pesma gde ima nesto pozitivno. Jedini problem je sto do tog riffa treba da se ide 6 minuta kroz bazen sa piranama.

 

 

Voleo bih da cujem neku verziju bez naklapanja dosadnog dekice. Jedva da sam cuo za Lou Reeda pre objavljivanja projekta, nije me pre interesovao, a tek sada ne zelim da cujem bilo sta drugo gde je taj covek, koji onako moze da kenja 90 minuta, ucestvovao. Sama muzika, ne cini mi se toliko losa, ne znam... Sam zvuk je bas bas dobar, voleo bih onako narednih Metallica album da zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ozitivno. Jedini problem je sto do tog riffa treba da se ide 6 minuta kroz bazen sa piranama.

 

 

Voleo bih da cujem neku verziju bez naklapanja dosadnog dekice. Jedva da sam cuo za Lou Reeda pre objavljivanja projekta, nije me pre interesovao, a tek sada ne zelim da cujem bilo sta drugo gde je taj covek, koji onako moze da kenja 90 minuta, ucestvovao. Sama muzika, ne cini mi se toliko losa, ne znam... Sam zvuk je bas bas dobar, voleo bih onako narednih Metallica album da zvuci.

 

Ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusam ovo sranje trenutno i nemam nijednu dobru rec za ovo. Lou Reed, americki Dado Topic, ubija koliko smara, a Talika boys ubadaju neki rif, ali taj rif ne vredi da se ikad ponovo preslusa, jer je ugusen ovom utripovanoscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да је правде, била би осуђена на смрт у овом нашем изговору за државу. Но, то је друга прича. Него, ОТ, ја још нисам скинуо албум :haha: Одрадићу то сутра.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslušao sam, najveće smeće koje sam ikad čuo. Repetativno, dosadno, predugačke pesme, muzika zvuči fejk (kao da je rađeno u Fruity Loopsu), produkcija takođe, redneck glas koji recitira non-stop jedno te isto. To recitiranje je još dosadnije i repetativnije od same muzike, tekstovi su cheesy, muzika i "vokal" nisu nikako uklopljeni. Glup naziv albuma, još gluplji omot (koji niti nema nikakve veze s samim albumom). Podseća me na hip-hop, iako hip-hop barem dobro uklopi glazbu i recitiranje… Nikad nisam čuo ovoliko smeća, doslovno me je bolila glava od sveg tog ponavljanja. Ne mogu ni da zamislim kako je ljudima koji ovo govno slušaju nekoliko puta za redom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušao sam Lulu sinoć. Ja sam inače skroz za eksperimentisanje, umetničku slobodu, pomeranje granica i šta god, ali ovaj album baš nekako ne shvatam. Po prvi put u životu mi se čini da mi se slika neće iskristalizovati posle još nekoliko slušanja, tako da ne verujem da ću vrteti ovaj album ponovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lulu je odlicna ideja. Ne treba je sagledavati sa stanovista albuma Metallice, nego kao neobican nacin da se ispricaju neke jezive prichice. Ko voli jezive prichice, ima super muzicku podlogu uz njih. Klasicne metalurgije i pucacine ima koliko hoces, a ovakvih eksperimenata je malo. Moze vam se svidjati ili ne, ali je nesto inventivno i drugacije, za razliku od albuma Megadetha, na primer, koji je zanrovski korektan, ali je ispod nule sto se kreativnosti tice.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...