Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Jbg, na ovo je tesko odgovoriti.

St.Anger kao rad postujem hiljadu puta vise od DM, St.Anger ima stav, ima neku zamisao, neki integritet stoji iza njega, dok je DM cist zanat i emulacija.

E sad, sto uprkos svemu navedenom St. Anger nije ispao bas najsrecnije i sto mu replay value tezi ka minus beskonacno, to je druga prica.

 

Tako da - nek bude St.Anger ipak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta njihova prica sviramo za sebe bole nas kurac za fanove je stvarno jadna i ogavna. Jebo bi im milosnu mamicu fegetsku da ih vidim. Idi sviraj baba Kurani jebem ti mater.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav st. anger, ne zajebavajte, tu ima 2-3 pristojne pesme u najboljem slučaju.

dm je skoro ceo do jaja, sa izuzetkom the unforgiven 3, koja sama po sebi i nije toliko loša, ali je u startu jebe to što je slabija od prva dva unforgiven-a. ostatak je manje-više hit do hita.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Lars nije usrao St.Anger sa najlošije odlupanim bubnjevima ikad, da je udario barem neki prelaz na kraju taktova, plus sa najgorim zvukom bubnjeva ikad, da nema Invisible Kid, My World i mozda jos poneke koje su zivi ocaj od pjesama, da pojedine pjesme ne traju po 8+ minuta, a realno ne treba preko 4-5, i da je kojim slucajem ubačena poneka solaža, ne svuđe, no samo onamo đe pjesma vapi za nekom smislenom promjenom ili dodatkom, vjerovatno bih glasao za njega.

Ovako, DM.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni su te dvije koje sam pomenuo jedne od gorih pjesama sto sam cuo. :haha:

A sami koncept "bez solaza" je presmijesan. Sve treba da tezi boljoj pjesmi, boljem aranzmanu i, naravno, izvedbi. Jednostavno osjetis kad nesto nedje treba da se ubaci. I nebitno sta je u pitanju. Od klavira pa do gusala. Jednostavno, sto god pjesmi treba. Oni su se u startu sputali, i ma koliko Kirk bio repetitivan i ogranicen, on je majstor da napravi super solazu, upravo onakvu kakvu pjesma zahtijeva. Na DM je raznio sa My Apocalypse solazom, npr. doprinio dinamici pjesme i sveukupno je napravio boljom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...