Jump to content

Najbolji metal vokal


BruceD

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Najbolji metal vokal ikada......................KING DIAMOND,KINGDIAMOND,KING DIAMOND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Alucard Earl of Black

 

All well in... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, ne smeta ti Barlow sa svojim goticarskim dubokim glasom, a smeta ti Petar? Ne razumem.

 

Otkad Barlow ima takav glas? Možda ume da peva tako, ali je on poweraš i trudi se da peva visoko, pre svega. Samo na sporijim pesmama i deonicama peva duboko. Daleko je to od gothic glasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkad Barlow ima takav glas? Možda ume da peva tako, ali je on poweraš i trudi se da peva visoko, pre svega. Samo na sporijim pesmama i deonicama peva duboko. Daleko je to od gothic glasa.

Uzdrzavam se vec 2 godine od svadjanja i pljuvanja preko interneta, jer to smatram poprilicno idiotskim i bez nekog smisla. Takodje smatram da svako ima pravo na svoj ukus. Ali, Barlow IMA dubok glas, a TRUDI se ( i to poprlicno lose ) da peva visoko! I ti ako to ne primecujes poprilicno si gluv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si ti pain-a uopste poslusao? Jesi li primetio koliko tamo ima mainstream rock-a, pa industrial-a cak i hc elemenata. Ja tamo cak nisam primetio ni jedan Goth element. A fan sam tog bend-a i imam sve sem prvog albuma ( jedino ako je taj album goth, to ne znam, mozda jeste ), i u bendu dominira industrial i comercijalni metal/rock. Npr na Psalms Of Extinction albumu jedino na zombie stomp covek peva duboko, a to bas i nije goth pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si ti pain-a uopste poslusao? Jesi li primetio koliko tamo ima mainstream rock-a, pa industrial-a cak i hc elemenata. Ja tamo cak nisam primetio ni jedan Goth element. A fan sam tog bend-a i imam sve sem prvog albuma ( jedino ako je taj album goth, to ne znam, mozda jeste ), i u bendu dominira industrial i comercijalni metal/rock. Npr na Psalms Of Extinction albumu jedino na zombie stomp covek peva duboko, a to bas i nije goth pesma.

 

Od Pain-a sam čuo onu pesmu čiji se spot često prikazivao na TV-u (mislim da je baš Zombie u naslovu). Ona mi zvuči sasvim na foru Sisters of Mercy, ili od novijih bendova 69 Eyes, znači gothic rock. Naravno, gothic rock i gothic metal su dva potpuno različita pravca, prvi ne podnosim, drugi volim, pogotovo kad je žešći, tj. pomešan sa black metalom.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...